70 Προϊόντα
  • New

    Rare Beauty

    Rare Beginnings

    Eau de Parfum
    50 ml

    79,95 €

    159,90 € / 100ml

    113
  • Rare Beauty

    True to Myself

    Φυσικό matte foundation με μεγάλη διάρκεια
    1 Fair Neutral (30 ml)

    Από

    43,95 €

    5

    Διαθέσιμο σε 48 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    Find Comfort Lip Butter

    Ενυδατικό balm χειλιών & Μάσκα νυχτός
    Friendly (4 g)

    22,95 €

    573,75 € / 100g

    695

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    Find Comfort Feel Seen

    Ενυδατικός Αφρός-σε-έλαιο για το Σώμα
    150 ml

    34,95 €

    23,30 € / 100ml

    290
  • New

    Rare Beauty

    Find Comfort Feel Seen

    Αρωματικό mist για Σώμα και Μαλλιά
    100 ml

    34,95 €

    34,95 € / 100ml

    294
  • Rare Beauty

    Soft Pinch Matte Bouncy Blush

    Ματ μεταξένιο ρουζ
    Grateful (6,4 g)

    31,95 €

    499,22 € / 100g

    363

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Only at Sephora

    Rare Beauty

    Soft Pinch

    Liquid Blush
    Grateful (7,5 ml)

    29,95 €

    399,33 € / 100ml

    3164

    Διαθέσιμο σε 14 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Enlighten (2,8 g)

    32,95 €

    1.176,79 € / 100g

    799

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    Hope Faves

    Σετ μακιγιάζ για μάγουλα και χείλη
    3,2ml + 6,4g + 3,3ml

    51,50 €

    396,15 € / 100ml

    7
  • Rare Beauty

    Brow Harmony Flexible Lifting Gel

    Τζελ και Mascara φρυδιών
    4,5 g

    22,95 €

    510,00 € / 100g

    1732
  • Rare Beauty

    Hope (2.8g)

    31,95 €

    35.500,00 € / 100g

    1037

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Power Boost (7 g)

    34,50 €

    492,86 € / 100g

    890

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    4 Αγαπημένα Best Sellers

    Σετ Μακιγιάζ
    2,14ml +3,2ml + 7,0ml + 4,5g

    41,50 €

    247,32 € / 100ml

    2
  • Rare Beauty

    Rare

    Eau de Parfum
    50 ml

    79,95 €

    159,90 € / 100ml

    1351
  • New

    Rare Beauty

    Mauve Faves

    Διπλό σετ για τα χείλη
    3,4g + 0,4g

    29,95 €

    788,16 € / 100g

    15
  • New

    Rare Beauty

    Soft Pinch

    Έλαιο χειλιών σε στικ
    Bloom (3,4 G)

    25,95 €

    763,24 € / 100g

    276

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    Warm Wishes Soft Matte Powder Bronzer

    Απαλή ματ πούδρα μπρονζέ
    Summer Feels (9,0 g)

    35,95 €

    399,44 € / 100g

    161

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Brow Harmony

    Τονωτικό τζελ φρυδιών με χρώμα και ευέλικτο κράτημα
    Rich Taupe (4.5g)

    24,95 €

    554,44 € / 100g

    1541

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Serenity (3 ml)

    25,95 €

    865,00 € / 100ml

    1261

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Positive Light

    Liquid Highlighter
    Enlighten (15 ml)

    34,95 €

    233,00 € / 100ml

    953

    Διαθέσιμο σε 9 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Perfect strokes universal

    Voluminzing mascara
    Black (13,5 ml)

    27,50 €

    203,70 € / 100ml

    399

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Perfect strokes universal

    Voluminizing mascara mini
    8 ml

    16,50 €

    206,25 € / 100ml

    1551
  • Rare Beauty

    Mini Rare Eau de Parfum Set

    Eau De Parfum σε μικρή συσκευασία
    10 ml + 5ml

    38,95 €

    259,67 € / 100ml

    345
  • Rare Beauty

    Liquid Touch

    Brightening Concealer
    210N (7,5 ml)

    30,95 €

    412,67 € / 100ml

    550

    Διαθέσιμο σε 32 αποχρώσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 70

Ποιος δημιούργησε τη Rare Beauty;


Η Rare Beauty ιδρύθηκε το 2020 από τη Selena Gomez, με στόχο να επαναπροσδιορίσει τα παραδοσιακά πρότυπα ομορφιάς. Κάθε προϊόν της έχει σχεδιαστεί για να αναδεικνύει τη μοναδικότητα κάθε προσώπου, χωρίς να καλύπτει την αυθεντική του ταυτότητα. Η συλλογή περιλαμβάνει προϊόντα με ελαφριές υφές, εύκολη εφαρμογή και ρυθμιζόμενη κάλυψη, για φυσικό, φρέσκο αποτέλεσμα. Από το 2023, η Rare Beauty διαθέτει και skincare σειρά, για να σας βοηθήσει να νιώθετε ο καλύτερος, πιο αυθεντικός εαυτός σας.

Ποια προϊόντα Rare θα βρείτε στο Sephora;


Το Liquid Blush ήταν το προϊόν που εκτόξευσε τη Rare Beauty στη σκηνή της ομορφιάς. Σήμερα, η συλλογή ρουζ του brand σε matte, cream ή powder υφές καλύπτει κάθε τόνο και τύπο δέρματος.
Ανάμεσα στα must-have προϊόντα της Rare Beauty θα βρείτε επίσης bronzer, highlighter, mascara, contour και luminizer. Η Bronzing Cream έχει ήδη κατακτήσει τη θέση του best-seller.
Για ένα φρέσκο, λαμπερό look, δοκιμάστε το Rare Beauty Soft Pinch Set, που περιλαμβάνει δύο mini essentials για χείλη και μάγουλα, ιδανικά για να χαρίσετε ζωντάνια στο πρόσωπό σας και ένα ακαταμάχητο χαμόγελο.

Για παράδειγμα: name@example.com