Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Σετ αρωμάτων

Στη Sephora θα βρείτε τα πιο πολυπόθητα σετ αρωμάτων, τόσο για γυναίκες όσο και για άνδρες, από διάσημες μάρκες όπως Armani, Lancome, Dior, Givenchy ή Yves Saint Laurent.



47 Προϊόντα
  • Kayali

    Discovery Layering Set

    Σετ ανακάλυψης
    8 x 1,5 ml

    25,95 €

    216,25 € / 100ml

    87
  • Exclusive

    PHLUR

    Discovery Set

    Σετ δοκιμής αρωμάτων ταξιδιού
    8 x 2 ml

    41,95 €

    262,19 € / 100ml

    1
  • New

    Sephora Collection

    MIST & MATCH

    Σετ τριών αρωματικών σπρέι σώματος και μαλλιών
    3 τμχ.

    20,99 €

    699,67 € / 100ml

    2
  • Rare Beauty

    Mini Rare Eau de Parfum Set

    Eau De Parfum σε μικρή συσκευασία
    10 ml + 5ml

    38,95 €

    259,67 € / 100ml

    345
  • Kayali

    Marshmallow Candy Mini Duo

    Σετ αρωμάτων
    2 x 5 ml

    30,95 €

    309,50 € / 100ml

    283
  • Kayali

    4 x 1.5ml

    15,95 €

    265,83 € / 100ml

    55
  • New

    30,95 €

    260,08 € / 100ml

    99
  • Kayali

    Σετ Rose Royale

    Σετ αρώματος
    50 ml + 10 ml

    109,95 €

    183,25 € / 100ml

    7
  • The 7 Virtues

    Mini Vanilla

    Σετ δώρου Eau de Parfum
    2 x 6 ml

    38,95 €

    324,58 € / 100ml

    139
  • Jean Paul Gaultier

    125 ml + 75 ml

    166,95 €

    83,48 € / 100ml

    1
  • Kayali

    4 x 10ml

    109,95 €

    274,88 € / 100ml

    41
  • Givenchy

    50 ml + 12,5 ml

    139,95 €

    223,92 € / 100ml

    2
  • VALENTINO

    50 ml + 6.8 gr

    143,95 €

    287,90 € / 100ml

    1
  • Calvin Klein

    CK One

    Coffret Eau de Toilette
    2 x 100 ml + 10 ml

    95,95 €

    95,95 € / 100ml

    4
  • New

    Rare Beauty

    Rare Moments

    Σετ 2 Eau de Parfum σε roll-on
    5ml + 5ml

    37,95 €

    379,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rabanne Fragrances

    50 ml + 4.5 ml

    130,95 €

    261,90 € / 100ml

    1
  • Kayali

    Eden Obsessions

    Σετ με γυναικεία αρώματα μινιατούρες
    4 x 10ml

    109,95 €

    274,88 € / 100ml

    210
  • Kayali

    Oudgasm Ensemble Miniature

    Σετ μίνι αρωμάτων
    4 x 10 ml

    135,95 €

    339,88 € / 100ml

    6
  • Kayali

    Yummy Vanilla Set

    Σετ αρώματος
    50 ml + 10 ml

    109,95 €

    183,25 € / 100ml

    73
  • New

    Rare Beauty

    Rare Beginnings

    Σετ ταξιδιού
    10ml + 5ml

    38,95 €

    259,67 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Kayali

    Vanilla Musk Mini Duo

    Σετ Αρωμάτων
    2 x 5 ml

    30,95 €

    309,50 € / 100ml

    118
  • New

    Rare Beauty

    Rare Eau De Parfum Vanilla And Caramel

    Γυναικείο σετ αρωμάτων
    50 ml + 10 ml

    86,95 €

    144,92 € / 100ml

    16
  • 36,95 €

    36,95 € / 100ml

    78
  • New

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αρωματικά Mist Σώματος & Μαλλιών
    20 ml + 20 ml + 20 ml

    16,50 €

    27,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 47

Ανακαλύψτε την ποικιλία των αρωμάτων μας και απογειώστε την εμπειρία σας στις κοινωνικές, εργασιακές και προσωπικές σας συναντήσεις. Επιλέξτε από μια μεγάλη γκάμα γυναικείων και ανδρικών αρωμάτων και ανακαλύψτε τα πιο εκλεπτυσμένα και πρωτότυπα αρώματα για την καθημερινότητά σας.

Για παράδειγμα: name@example.com