Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Minis & Travel Sizes💼

"Τα προϊόντα μακιγιάζ σε travel size μορφή είναι η ιδανική επιλογή για να διατηρήσετε το αψεγάδιαστο λουκ σας, ακόμα και κατά τη διάρκεια των ταξιδιών σας. Αυτά τα μικρά, φορητά προϊόντα προσφέρουν τη δυνατότητα να φορέσετε το αγαπημένο σας μακιγιάζ όπου και αν βρίσκεστε, χωρίς το βάρος της μεγάλης συσκευασίας. "



114 Προϊόντα
  • Huda Beauty

    Πούδρα Baby Bake Mini Easy Bake σε σκόνη

    Μίνι πούδρα φιξαρίσματος Easy Bake
    Peach Pie (6 γρ.)

    25,95 €

    432,50 € / 100g

    325

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Benefit Cosmetics

    24h Brow Setter

    Gel φρυδιών
    24-HR Brow Setter

    Από

    20,50 €

    499,29 € / 100ml

    2337

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Too Faced

    Vanilla (13,5 ml)

    37,95 €

    281,11 € / 100ml

    516

    Διαθέσιμο σε 28 αποχρώσεις

  • Exclu Web

    Charlotte Tilbury

    Pillow Talk Duo Set

    Σετ για τα Χείλη
    Pillow Talk Deep (1,5 g + 0,8 g)

    29,95 €

    1.996,67 € / 100g

    477

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Fenty Beauty

    Cuz I'm Black (10 ml)

    Από

    12,95 €

    209,50 € / 100ml

    30

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Fenty Glow (9 ml)

    25,95 €

    288,33 € / 100ml

    733

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • Makeup By Mario

    Sculpt & Pop On the Go

    Δίδυμο Μίνι Περίγραμμα και Ρουζ
    Medium & Pale Petal (2 x 4 g)

    34,95 €

    436,88 € / 100g

    17

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Benefit Cosmetics

    Benefit Hoola mini

    ματ μπρόνζερ για το πρόσωπο
    19.25 g

    23,95 €

    958,00 € / 100g

    3787
  • Milk Makeup

    HYDRO GRIP PRIMER 45ML

    Από

    23,50 €

    97,67 € / 100ml

    20

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Natasha Denona

    Mini eye sculpt palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    453

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Charlotte Tilbury

    2 FAIR + 5.5 ml

    22,95 €

    417,27 € / 100ml

    475

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Από

    43,95 €

    199,77 € / 100ml

    7769

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Natasha Denona

    My Mini Dream Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    207
  • Exclusive

    35,50 €

    355,00 € / 100g

    490

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 19,50 €

    1.950,00 € / 100g

    1928

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tarte

    Shape tape™ creamy

    Κρεμώδες κονσίλερ πλήρους κάλυψης (μέγεθος ταξιδίου)
    22N light neutral (1 ml)

    18,50 €

    1.850,00 € / 100ml

    32

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    IT'S A STRETCH

    Μάσκαρα τεχνολογίας tubing για όγκο και μήκος Mini Size​
    00 Ultra black (5 ml)

    6,99 €

    139,80 € / 100ml

    18
  • Benefit Cosmetics

    Benetint

    υγρό χρώμα για μάγουλα και χείλη
    Dark Cherry (6 ml)

    29,50 €

    491,67 € / 100ml

    5378

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Natasha Denona

    My Mini Dream Glow Blush

    Παλέτα Ρουζ και Highlighter
    4 g

    20,95 €

    523,75 € / 100g

    163
  • Yves Saint Laurent

    Couture Mini Clutch Palette

    Σκιές ματιών
    N°700 - Over Noir (3,2 g)

    Από

    75,95 €

    1.923,75 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • New

    KOSAS

    Soulgazer

    Μάσκαρα με πεπτίδια για επιμήκυνση και ανύψωση
    Hypnotize (6,5 ml)

    Από

    16,45 €

    253,08 € / 100g

    667

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Beautyblender

    Original

    21,95 €

    9876
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    29

    13,99 €

    399,71 € / 100g

    102

    Διαθέσιμο σε 9 αποχρώσεις

  • Benefit Cosmetics

    Fan Fest Fanning & Volumizing Mascara

    μάσκαρα για όγκο & εφέ βεντάλιας
    FAN FEST MASCARA

    Από

    19,95 €

    422,94 € / 100g

    3693

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 114

Οι τέλειοι σύντροφοι για τα ταξίδια σας! Ανακαλύψτε τα travel size προϊόντα μας για μέγιστη άνεση και φρεσκάδα κατά το ταξίδι σας. Συμπαγή, ελαφριά και εύκολα στη μεταφορά, θα γίνουν οι αγαπημένοι σας σύντροφοι στις περιπέτειες σας.

Για παράδειγμα: name@example.com