Αρωματική Περιποίηση Σώματος

Ανακαλύψτε την πολυτέλεια της φροντίδας του σώματος με τη συλλογή μας από προϊόντα μπάνιου και σώματος. Από αφρολούτρα και αρωματικά σαπούνια μέχρι ενυδατικά κρέμες. Τα προϊόντα μας είναι σχεδιασμένα για να σας χαρίσουν μια απόλυτα χαλαρωτική και αναζωογονητική εμπειρία.



74 Προϊόντα
  • Sol De Janeiro

    Rosa Charmosa™ Dewy Cream

    Κρέμα σώματος που ενισχύει τη λάμψη
    150 ml

    Από

    23,95 €

    25,30 € / 100ml

    422

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    OBART

    FRAGRANCE PRIMER P3

    Βάση αρώματος
    50 ml

    Από

    22,95 €

    277

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Kayali

    Yum Marshmallow Body Cream

    Κρέμα Σώματος
    240g

    47,95 €

    19,98 € / 100g

    273
  • Mugler

    Angel

    Αρωματικό γαλάκτωμα σώματος
    200 ml

    53,95 €

    26,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rare Beauty

    Sweet Marshmallow (20 ml)

    23,95 €

    26
  • Givenchy

    INTERDIT THE BODY MILK FEM 200ML

    66,95 €

    33,48 € / 100ml

    1
  • Rare Beauty

    Βάλσαμο για στρώσεις Rare Fragrance

    Στρώσεις με αρωματικό Βάλσαμο
    Amber Vanilla (20 ml)

    23,95 €

    198
  • Sol De Janeiro

    Glowmotions Glow Oil

    Αστραφτερό και θρεπτικό λάδι σώματος
    Rio Sunset 75ml

    30,95 €

    41,27 € / 100ml

    2476

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Rare Beauty

    Βάλσαμο για στρώσεις Rare Fragrance

    Στρώσεις με αρωματικό Βάλσαμο
    Λουλουδάτο άρωμα με άνθη παιώνιας (20 ml)

    23,95 €

    89
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Ορός Σώματος
    100 ml

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 60,95 €

    34,83 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Chloe

    Chloé

    Perfumed Body Lotion
    200 ml

    63,95 €

    31,98 € / 100ml

    49
  • New

    Kayali

    Yum Pistachio Body Cream

    Κρέμα σώματος
    240g

    47,95 €

    19,98 € / 100g

    197
  • DIOR

    MISS DIOR BODY MIST 100ML

    62,95 €

    62,95 € / 100ml

    30
  • New

    Rare Beauty

    Fruity Pear (20 ml)

    23,95 €

    33
  • Rare Beauty

    Βάλσαμο για στρώσεις Rare Fragrance

    Στρώσεις με αρωματικό Βάλσαμο
    Φρέσκο περγαμόντο (20 ml)

    23,95 €

    93
  • Rare Beauty

    Βάλσαμο για στρώσεις Rare Fragrance

    Στρώσεις με αρωματικό Βάλσαμο
    Ξυλώδης δρυς (20 ml)

    23,95 €

    88
  • Issey Miyake

    200 ml

    57,95 €

    28,98 € / 100ml

    5
  • Montblanc

    Explorer Extreme

    Αφρόλουτρο
    150 ml

    28,95 €

    19,30 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Hermès

    Twilly d'Hermès

    Moisturising body lotion
    200ml

    69,95 €

    34,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Jean Paul Gaultier

    150ml

    71,95 €

    47,97 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • DIOR

    J’adore Les Adorables

    Body Cream - Scented Body Cream
    150ML

    99,95 €

    66,63 € / 100ml

    5
  • DIOR

    J'adore Les Adorables

    Golden Gel - Shimmering Scented Body Gel
    100ML

    77,95 €

    77,95 € / 100ml

    5
  • Narciso Rodriguez

    200 ml

    60,95 €

    30,48 € / 100ml

    13

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 74

Τα προϊόντα σώματος είναι απαλά αρωματισμένα και σας περιβάλλουν με μοναδικές νότες και μεταξένια απαλή αίσθηση. Η Sephora σας βοηθά να ανακαλύψετε τη σειρά αρωματικών προϊόντων περιποίησης σώματος από τους πιο διάσημους οίκους αρωμάτων.

Για παράδειγμα: name@example.com