Κραγιόν

Ανάμεσα στο glam και τη θηλυκότητα, το κραγιόν είναι ο καλύτερος σύμμαχός του μακιγιάζ χειλιών σας. Ακολουθώντας όλες τις επιθυμίες σας, το κραγιόν εκφράζει τη διάθεσή σας: σοφιστικέ με ένα ματ κόκκινο κραγιόν, natural με ένα σατινέ nude ή rock με ένα όμορφο μεταλλικό μπορντό.



106 Προϊόντα
  • Yves Saint Laurent

    YSL Lovenude Balm

    Κραγιόν
    01 Undressed Pink (3 g)

    47,95 €

    1.598,33 € / 100g

    118

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • Exclu Web

    Charlotte Tilbury

    Pillow Talk Duo Set

    Σετ για τα Χείλη
    Pillow Talk Deep (1,5 g + 0,8 g)

    29,95 €

    1.996,67 € / 100g

    477

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    ROUGE IS NOT MY NAME MAT-23 05

    13,99 €

    399,71 € / 100g

    63

    Διαθέσιμο σε 13 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    Loveshine

    Lipstick
    44 Nude Lavallière (3.2 g)

    49,95 €

    1.560,94 € / 100g

    55

    Διαθέσιμο σε 25 αποχρώσεις

  • New

    DIOR

    Rouge Dior On Stage Ink Blur Matte

    Blurring matte liquid lipstick
    558 Rosewood Star (6 ml)

    51,95 €

    865,83 € / 100ml

    49

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • Anastasia Beverly Hills

    Kiss (3,5 g)

    32,95 €

    941,43 € / 100g

    1251

    Διαθέσιμο σε 14 αποχρώσεις

  • Guerlain

    ROUGE G

    THE REFILL
    Velvet - 510 Le Rouge Vibrant (3,5g)

    Από

    32,87 €

    1.398,57 € / 100g

    4

    Διαθέσιμο σε 52 αποχρώσεις

  • New

    DIOR

    Rouge Dior On Stage

    Ultra-Long-Wearing Shine Lipstick
    222 Confident Nude (2,20 g)

    51,95 €

    2.361,36 € / 100g

    4

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    Soft Pinch

    Έλαιο χειλιών σε στικ
    Bloom (3,4 G)

    25,95 €

    763,24 € / 100g

    276

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • New

    DIOR

    Rouge Dior On Stage

    Longwear lipstick, 24h no transfer, matte finish
    380 Nude Ultra (2 g)

    51,95 €

    1.484,29 € / 100g

    17

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Charlotte Tilbury

    Matte Revolution

    Κραγιόν
    Lost Cherry (3,5 γρ.)

    42,95 €

    1.227,14 € / 100g

    38

    Διαθέσιμο σε 19 αποχρώσεις

  • Προσφορά

    Sephora Collection

    ROUGE IS NOT MY NAME NO TRANSFER

    Ματ κραγιόν χωρίς μεταφορά
    08 Clean cut (2 g)

    13,99 €

    699,50 € / 100g

    Αρχική τιμή :

    14,99 €

    -6%

    1

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    ABOUT THAT SHINE

    Κραγιόν με φυσική γυαλάδα
    11 Cosmic coral (3,20 g)

    13,99 €

    437,19 € / 100g

    56

    Διαθέσιμο σε 20 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Totally Juicy Lip Tint

    Τιντ χειλιών στρογγυλεμένη γυαλάδα
    05 Tangerine twist (5,50 ml)

    13,99 €

    254,36 € / 100ml

    36

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • Exclu Web

    Charlotte Tilbury

    K.I.S.S.I.N.G

    Κραγιόν
    Nude Kate (3,5 γρ.)

    42,95 €

    1.431,67 € / 100g

    243

    Διαθέσιμο σε 9 αποχρώσεις

  • Makeup By Mario

    Sam + 4g

    34,95 €

    873,75 € / 100g

    51

    Διαθέσιμο σε 20 αποχρώσεις

  • Summer Fridays

    Flushed Lip Stain

    Μαρκαδόρος Χειλιών Μεγάλης Διάρκειας
    Almond (1,1 ml)

    26,95 €

    449,17 € / 100g

    155

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    Rouge Pur Couture

    Κραγιόν
    N10 Nude Stiletto (3.8 g)

    53,95 €

    1.458,11 € / 100g

    7

    Διαθέσιμο σε 43 αποχρώσεις

  • Clarins

    705 Soft Berry 3,5 g

    38,95 €

    1.112,86 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Charlotte Tilbury

    Look of Love

    Κραγιόν
    Mrs Kisses (3,5 g)

    42,95 €

    1.227,14 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • New

    Guerlain

    Rouge G l'Heure Bleue

    The double mirror jewel case
    Limited Edition case - Bleu Astral

    41,95 €

    1.198,57 € / 100g

    1

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • MERIT BEAUTY

    Bespoke (3g)

    29,95 €

    998,33 € / 100g

    762

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    REFY

    Lipstick

    Ενυδατικό υγρό κραγιόν, ευέλικτο σατινέ χρώμα
    Mulberry (3,5 ml)

    28,95 €

    827,14 € / 100g

    9

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    Charlotte Tilbury

    Icon Baby (3,5 g)

    42,95 €

    1.227,14 € / 100g

    781

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 106

Ανάμεσα στο γκλάμουρ, τον αισθησιασμό, τη θηλυκότητα και το μυστήριο, το κραγιόν είναι το καλύτερο όπλο σου! Το κραγιόν ολοκληρώνει πάντα το μακιγιάζ, είτε είναι μέρα, είτε βράδυ είτε για ειδικές εκδηλώσεις, προσφέροντάς σας ένα λεπτό, αθώο, παιχνιδιάρικο ή προκλητικό φινίρισμα!

Για παράδειγμα: name@example.com