Balm χειλιών

Ενυδατωμένα και όμορφα χείλη από το πρωί έως το βράδυ; Το lip balm έρχεται να μας βοηθήσει! Έγχρωμο ή διαφανές, λειτουργεί στη στιγμή για όμορφα, γεμάτα χείλη. Πριν από την εφαρμογή ή την επαναφορά του μακιγιάζ, το lip balm είναι ο σύμμαχός μας για να βγάλουμε τη μέρα.



86 Προϊόντα
  • Lancôme

    10 Keep It Glowy (3 g)

    43,95 €

    1.465,00 € / 100g

    9

    Διαθέσιμο σε 21 αποχρώσεις

  • Hourglass

    Phantom Blur Balm

    Balm χειλιών
    Whisper 45 - Pink Mauve (1.7 g)

    44,95 €

    264,41 € / 100g

    171

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Charlotte Tilbury

    Blush Balm Lip Tint

    Balm χειλιών
    Blushed Jam (2 g)

    35,95 €

    1.797,50 € / 100g

    1268

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    Rare Beauty

    Find Comfort Lip Butter

    Ενυδατικό balm χειλιών & Μάσκα νυχτός
    Friendly (4 g)

    22,95 €

    573,75 € / 100g

    695

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • DIOR

    Dior Addict Lip Glow

    48-Hour Hydrating Lip Balm, pH-Activated Color
    001 (3,2 g)

    Από

    47,95 €

    1.529,69 € / 100g

    61

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • New

    Summer Fridays

    Lip Butter Balm

    Βάλσαμο χειλιών για ενυδάτωση και θρέψη
    Pink Sugar (15g)

    Από

    25,95 €

    179,67 € / 100g

    4164

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • New

    Anastasia Beverly Hills

    Kiss Theory

    Balm χειλιών
    Neon Rose (1,0 g)

    21,95 €

    168,85 € / 100g

    1498

    Διαθέσιμο σε 12 μεγέθη

  • Exclusive

    Haus Labs by Lady Gaga

    Glassy Hibiscus (5 g)

    34,95 €

    699,00 € / 100g

    76

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • Summer Fridays

    The Sweet Summer Minis

    Σετ για τα χείλη Lip Butter Balm περιορισμένης έκδοσης
    5 g + 5 g + 5 g + 3 ml

    24,95 €

    50,30 € / 100g

    142
  • Exclusive

    Sephora Collection

    GLOSS BALM

    Balm χειλιών με χρώμα και ελαστική λάμψη
    01 Pink satin (8 ml)

    9,99 €

    124,88 € / 100ml

    21

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Clinique

    ALMOST LIPSTICK BLACK HONEY

    32,95 €

    1.734,21 € / 100g

    3526

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    ABOUT THAT SHINE

    Κραγιόν με φυσική γυαλάδα
    11 Cosmic coral (3,20 g)

    13,99 €

    437,19 € / 100g

    56

    Διαθέσιμο σε 20 αποχρώσεις

  • WESTMAN ATELIER

    HydroBalm

    Χρωματισμένο κραγιόν
    Café Crème (3.5g)

    59,95 €

    1.712,86 € / 100g

    25

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • New

    Laneige

    Glaze Craze Tinted Lip Serum

    Ορός χειλιών με χρώμα (Περιορισμένη έκδοση)
    Black Plum Glaze (12g)

    22,50 €

    187,50 € / 100g

    164

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Kayali

    Yum Marshmallow Lip Balm

    Balm χειλιών
    15g

    27,50 €

    246
  • New

    Make Up For Ever

    Artist Colorglow Lip Balm

    Ενυδατικό balm χειλιών 24h* με υαλουρονικό οξύ
    606 - Wherever Walnut (4.0 g)

    26,95 €

    673,75 € / 100g

    216

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    REFY

    Lip Blush

    Ελαφρύ και διάφανο balm χειλιών, με εφέ λείανσης
    Wine (4,7 g)

    23,95 €

    509,57 € / 100g

    40

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Rem Beauty

    Essential Drip Glossy Balm

    Γυαλιστερό balm για τα χείλη
    cherry cola (4.7 ml)

    Από

    21,95 €

    467,02 € / 100ml

    8

    Διαθέσιμο σε 9 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    Ilia

    Balmy Tint

    Hydrating Lip Balm
    Wanderlust (4,4 g)

    34,95 €

    794,32 € / 100g

    1743

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Guerlain

    358 Pearly Rose (3.2 g)

    49,95 €

    1.560,94 € / 100g

    49

    Διαθέσιμο σε 9 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    GLOSS BALM TRIO

    Σετ έγχρωμου balm χειλιών με μια αποκλειστική απόχρωση
    3 τμχ.

    20,99 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rem Beauty

    Blur Butter

    Balm χειλιών για φιλτραρισμένο αποτέλεσμα
    cherry cola (3 g)

    Από

    26,95 €

    931,67 € / 100g

    1

    Διαθέσιμο σε 6 μεγέθη

  • New

    Kayali

    15g

    27,50 €

    206
  • KOSAS

    Wet Stick

    Ενυδατικό gloss χειλιών
    Skinny Dip (3 g)

    26,86 €

    866,45 € / 100g

    1270

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 86

"Πώς επιλέγετε το τέλειο lip balm για τα χείλη; Θέλετε μια διακριτική εμφάνιση των χειλιών σας κατά τη διάρκεια της ημέρας και προτιμάτε να διατηρείτε το αγαπημένο σας κραγιόν, σε ακαταμάχητες και ανθεκτικές στη μεταφορά αποχρώσεις για ειδικές περιστάσεις; Τότε επιλέξτε ένα βάλσαμο σύμφωνα με τα γούστα σας!"

Για παράδειγμα: name@example.com