Αγορά με βάση την ανάγκη

Τα μαλλιά σας, ένα σύμβολο θηλυκότητας και δύναμης. Αξίζουν περιποίηση και φροντίδα, αλλά δεν έχουν όλα τις ίδιες ανάγκες. Είτε χρειάζεστε φροντίδα για τις μπούκλες σας, είτε ενίσχυση όγκου, καταπόλεμηση λιπαρότητας, ενυδάτωση και θρέψη, περιοποιηθείτε τα μαλλιά σας, επιλέγοντας τα ιδανικά προϊόντα.



440 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    Gisou

    50 ml

    Από

    23,95 €

    83,90 € / 100ml

    1514

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 46,95 €

    23,48 € / 100ml

    536
  • Exclusive

    Από

    23,95 €

    31,93 € / 100ml

    205

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Flashy One 9-In-1

    Λάδι αποκατάστασης
    50 ml

    34,95 €

    69,90 € / 100ml

    338
  • Kérastase

    Première Bain Décalcifiant Réparateur

    Σαμπουάν για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    250ml

    Από

    29,95 €

    11,98 € / 100ml

    1142

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • 50,95 €

    56,61 € / 100ml

    180

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Detox Shampoo

    Shampoing Détox
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    485

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Από

    21,95 €

    56,61 € / 100ml

    445

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Genesis Bain

    Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης για Λιπαρά / Λεπτά Μαλλιά
    250 ML

    Από

    23,95 €

    9,58 € / 100ml

    752

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Protective Type

    Κρέμα Θερμοπροστασίας 5 σε 1
    90 ml

    Από

    19,95 €

    22,17 € / 100ml

    283

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • AMIKA

    Soulfood

    Μάσκα Θρέψης
    250 ml

    35,95 €

    14,38 € / 100ml

    2265

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Ενυδατικό σαμπουάν
    250ml

    Από

    15,50 €

    11,18 € / 100ml

    15

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Κρέμα Φορμαρίσματος για Μπούκλες
    100 ml

    Από

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    1453

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    CHAMPO

    Pitta Growth Serum

    Ορός ανάπτυξης
    30 ml

    Από

    43,95 €

    146,50 € / 100ml

    1312

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    170
  • Gisou

    Honey Milk Active Repair

    Επανορθωτικό Conditioner Χωρίς Ξέβγαλμα σε Σπρέι
    150 ml

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    537
  • 31,95 €

    15,98 € / 100ml

    463

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Gloss Absolu Insta Glaze

    Conditioner για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    250 ml

    39,95 €

    15,98 € / 100ml

    1112
  • Kérastase

    Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze

    Σαμπουάν για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    250 ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    1203

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Shampoo for fine hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    283

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclu Web

    Fable & Mane

    HoliRoots™ Hair Oil

    Strengthening Pre-wash Hair Treatment Oil
    55 ml

    Από

    36,95 €

    67,18 € / 100ml

    2358

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Milky Leave-In Conditioner

    Θρεπτικό προστατευτικό σπρέι
    210 ml

    Από

    14,00 €

    13,57 € / 100ml

    1897

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Ενυδατικό μαλακτικό
    200ml

    Από

    15,50 €

    13,97 € / 100ml

    11

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 440

Βρείτε εδώ προϊόντα για μπούκλες, για ενυδάτωση, αντιπυτιριδικά, για όγκο, για λάμψη, για αναδόμηση, χωρίς θειικά άλατα, για τριχόπτωση, για προστασία χρώματος, για λείανση

Για παράδειγμα: name@example.com