Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Περιποίηση προσώπου για άνδρες

Ολοκληρωμένες προτάσεις για τον καθημερινό καθαρισμό και ενυδάτωση του ανδρικού προσώπου, μόνο από τα Sephora. Ακόμα να γνωρίσετε την ποικιλία μας σε προϊόντα ανδρικής περιποίησης προσώπου από αγαπημένα επώνυμα Brands; Διαλέξτε την αγαπημένη σας κρέμα ματιών ή μία αντιρυτιδική κρέμα από τα Sephora!



28 Προϊόντα
  • Από

    23,95 €

    79,83 € / 100ml

    2500

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 41,95 €

    104,88 € / 100ml

    51

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Rituals

    Rituals Homme

    Anti-Ageing face cream
    50ml

    36,95 €

    73,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    KIEHL'S SINCE 1851

    Ultra Facial Barrier Balm

    Ενυδατικό βάλσαμο
    9 g

    36,95 €

    410,56 € / 100g

    349
  • Laneige

    Cream Skin Cerapeptide Mist

    Ενυδατικό mist με Πεπτίδια και Κεραμίδια
    30 ml

    12,95 €

    43,17 € / 100ml

    180
  • Fresh

    Lotus Moisturizer

    Day cream with lotus and vitamin E
    15 ml

    23,95 €

    159,67 € / 100ml

    93
  • 46,95 €

    69,04 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • DIOR

    Sauvage The Serum

    Face Serum Powered by Cactus for Men
    50 ml

    98,95 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    Rituals Homme

    Συμπυκνωμένος ενυδατικός ορός προσώπου
    30 ml

    20,95 €

    104,75 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    35,95 €

    71,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Προσφορά

    Clarins

    CLARINS MEN UNDER EYE GEL

    30,57 €

    203,80 € / 100ml

    Αρχική τιμή :

    50,95 €

    -40%

    1
  • Clinique

    Clinique For Men

    72H Auto-Replenishing Hydrator
    50 ml

    42,95 €

    85,90 € / 100ml

    18
  • 74,95 €

    156,15 € / 100ml

    2
  • Hermès

    H24

    Energizing moisturizing face cream
    100ML

    67,95 €

    1
  • Biotherm

    50 ml

    61,95 €

    123,90 € / 100ml

    6
  • Clinique

    Moisturizing Lotion

    Fluide Hydratant
    100 ml

    55,95 €

    55,95 € / 100ml

    45
  • 50,95 €

    101,90 € / 100ml

    6
  • Sisley

    Sisleÿum Revitalizing Toning Lotion

    Τονωτική Λοσιόν Προσώπου
    150 ml

    154,95 €

    103,30 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Dermalogica

    50 ml

    100,95 €

    336,50 € / 100ml

    277
  • 114,95 €

    229,90 € / 100ml

    2
  • Shiseido

    Essential Energy

    Hydrating Face Cream
    50ML

    92,95 €

    185,90 € / 100ml

    1329
  • 78,95 €

    78,95 € / 100ml

    1
  • DIOR

    Sauvage The Toner

    Toner Lotion with Cactus Extract for Men
    100 ml

    66,95 €

    66,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    All day hydrator

    Moisturizing face cream
    SUPER HYDRATANT JOUR-22 50ML

    15,99 €

    31,98 € / 100ml

    596

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 28

Τα ανδρικά καλλυντικά της Sephora είναι ιδανικά για μια αυστηρή, αρρενωπή και άψογη ρουτίνα, οπότε σταματήστε να σκέφτεστε! Είτε βρίσκεστε στο κυνήγι για τα τέλεια προϊόντα για την επιδερμίδα σας είτε θέλετε να κάνετε ένα ουσιαστικό δώρο στους άνδρες της ζωής σας, ανακαλύψτε όλα τα υπέροχα προϊόντα από μάρκες που παρέχουν καινοτόμες φόρμουλες ιδανικές για κάθε τύπο δέρματος!

Ποιες είναι οι ανάγκες σας;

Απαλλαγείτε γρήγορα και αποτελεσματικά από τις δερματικές ατέλειες, συμμετέχετε στις αγαπημένες σας δραστηριότητες και εκδηλώσεις και ξεχάστε τα δερματικά προβλήματα χάρη στα ανδρικά καλλυντικά που είναι ιδανικά για όλους τους τύπους δέρματος! Αποχαιρετήστε τις λεπτές γραμμές με αντιρυτιδικά προϊόντα για άνδρες, τους μαύρους κύκλους, την ακμή, τις κηλίδες υπερμελάγχρωσης και πολλά άλλα και βάλτε αυτά τα υπέροχα προϊόντα στη ρουτίνα σας!

Θεραπείες κατά των ρυτίδων - είναι ιδανικές για άτομα που είναι άνω των 40 ετών. Επιλέξτε θεραπείες κατά της γήρανσης από τις εταιρίες Sephora Collection, Olehenriksen, La Mer και άλλες γνωστές μάρκες! Ενυδάτωση και καταπολέμηση της κόπωσης - νιώθετε ξηρή, θαμπή και βαριά; Επιλέξτε ενυδατικά και ενεργοποιητικά καλλυντικά που δίνουν στο δέρμα σας μια ώθηση δυναμισμού! Προϊόντα κατά των μαύρων κύκλων - περνάτε μια κουραστική περίοδο, θέλετε να απαλλαγείτε από τους μαύρους κύκλους και να έχετε πάντα φρέσκα μάτια έτοιμα για μια νέα μέρα;

Καθαριστικά και scrub για ανδρές - αισθάνεστε τους πόρους σας σκοτεινούς, μικρούς ή φραγμένους; Τότε μη διστάσετε να δοκιμάσετε ένα εβδομαδιαίο προϊόν απολέπισης ή scrub της επιδερμίδας! Θα απομακρύνει όλους τους ρύπους που αντιμετωπίζει το δέρμα σας.

Στη Sephora μπορείτε να επιλέξετε από μια μεγάλη γκάμα καλλυντικών ιδανικών για εσάς, με θεραπείες για όλες τις απαιτήσεις.

Για παράδειγμα: name@example.com