Σαμπουάν & Conditioner

Στα Sephora θα βρείτε τα μυστικά σας "όπλα", δηλαδή όλα τα προϊόντα hairstyle μαλλιών που χρειάζεστε. Από hair sprays μέχρι κρέμες λείανσης & κεριά μαλλιών, τα Sephora έχουν συγκεντρώσει μια μοναδική γκάμα επιλογών για να έχετε πάντα τόσο όμορφα μαλλιά, όσο ονειρεύεστε.



577 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    Gisou

    50 ml

    Από

    23,95 €

    83,90 € / 100ml

    1516

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Gisou

    Parfum Cheveux Au Miel

    Cherry Chocolate σε μέγεθος μίνι/ ταξιδιού
    15 ml

    23,95 €

    159,67 € / 100ml

    34
  • Από

    22,95 €

    7,65 € / 100ml

    36

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • 46,95 €

    23,48 € / 100ml

    536
  • Exclu Web

    Redken

    BLONDIFIER ACID BLONDIER LOT

    34,95 €

    23,30 € / 100ml

    85
  • Exclu Web

    16,95 €

    8,48 € / 100ml

    1
  • Exclusive

    Από

    23,95 €

    31,93 € / 100ml

    207

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Leite Café Perfume Mist

    Αρωματικό mist σώματος & μαλλιών
    90 ml

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    102
  • New

    Sol De Janeiro

    Leite Néctar Perfume Mist

    Αρωματικό mist σώματος & μαλλιών
    90 ml

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    108
  • Kérastase

    Première Bain Décalcifiant Réparateur

    Σαμπουάν για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    250ml

    Από

    29,95 €

    11,98 € / 100ml

    1142

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Flashy One 9-In-1

    Λάδι αποκατάστασης
    50 ml

    34,95 €

    69,90 € / 100ml

    339
  • New

    K18

    Future IQ™

    Βιομιμητικός ορός μαλλιών μακροζωίας και κατά της τριχόπτωσης
    90 ml

    125,50 €

    139,44 € / 100ml

    344
  • Από

    24,95 €

    56,61 € / 100ml

    183

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    K18

    AirWash Ξηρό σαμπουάν

    Μειώνει το σμήγμα + εξαλείφει τις οσμές
    47mL

    Από

    26,95 €

    61,25 € / 100ml

    1620

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sol De Janeiro

    BRAZILIAN CRUSH BODY MIST 90ML

    Από

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    8246

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    ταλαιπωρημένα μαλλιά - Συσκευασία ταξιδίου
    15ml

    30,95 €

    206,33 € / 100ml

    5154

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Από

    21,95 €

    56,61 € / 100ml

    446

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Detox Shampoo

    Shampoing Détox
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    488

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Kérastase

    Genesis Bain

    Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης για Λιπαρά / Λεπτά Μαλλιά
    250 ML

    Από

    23,95 €

    9,58 € / 100ml

    752

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Gisou

    Honey Milk Active Repair

    Επανορθωτικό Conditioner Χωρίς Ξέβγαλμα σε Σπρέι
    150 ml

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    538
  • Exclusive

    Gisou

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Ενυδατικό σαμπουάν
    250ml

    Από

    15,50 €

    11,18 € / 100ml

    16

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Elixir Ultime Original

    Έλαιο Λάμψης Discovery Edition
    30ml

    28,95 €

    96,50 € / 100ml

    1338
  • New

    Gisou

    15 ml

    24,50 €

    163,33 € / 100ml

    163
  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Shampoo for fine hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    287

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 577

Βρείτε εδώ Hair Spray - Λακ, Αφορούς, Κερί και Πηλό για μαλλιά, Κρέμες Διαμόρφωσης, Χρώμα για τις ρίζες, Πομάδες.

Για παράδειγμα: name@example.com