Νύχια

Είστε εθισμένη στο μανικιούρ και θα θέλατε να έχετε πάντα τέλεια νύχια; Τα Sephora σας προσφέρουν όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ νυχιών για να κάνετε τις επιθυμίες σας πραγματικότητα. Η φροντίδα του σώματός σας σημαίνει επίσης φροντίδα των χεριών σας. Βρες σήμερα ποικιλία προϊίοντων για τα νύχια στη Sephora.



38 Προϊόντα
  • Manucurist

    Active Blur

    Βερνίκι νυχιών με θαμπή ροζ εμφάνιση και ενυδατική δράση
    15 ml

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    315
  • Clean at Sephora

    Manucurist

    Active Glow

    Βερνίκι Κάλυψης & Φροντίδας
    Blueberry (15 ml)

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    120

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Manucurist

    Active Smooth

    Βερνίκι Κάλυψης & Φροντίδας
    Smooth 01 (15 ml)

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    482

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • New

    Manucurist

    Green

    Βερνίκι
    GREEN HORTENCIA 15ML

    Από

    14,95 €

    99,67 € / 100ml

    1702

    Διαθέσιμο σε 20 αποχρώσεις

  • Manucurist

    Active Shine

    Βερνίκι Κάλυψης & Φροντίδας
    ACTIVE SHINE

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    23
  • Manucurist

    Active Plump

    Βερνίκι Κάλυψης & Φροντίδας
    ACTIVE PLUMP

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    396
  • Manucurist

    Active Bright

    Βερνίκι Κάλυψης & Φροντίδας
    ACTIVE BRIGHT

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    296
  • Exclusive

    Sephora Collection

    908 Purple gleam

    4,99 €

    71,29 € / 100ml

    2

    Διαθέσιμο σε 35 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    14,95 €

    14,95 € / 100ml

    257
  • DIOR

    Dior Vernis

    Nail Polish with Gel Effect - Couture Color
    212 Tutu

    Από

    34,95 €

    349,50 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 21 αποχρώσεις

  • Manucurist

    Μάσκα SOS

    Περιποίηση νυχιών
    NAIL CARE MASQUE SOS

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    157
  • Manucurist

    Active Plump Aqua Glazed

    Περιποιητικό βερνίκι με εφέ γεμίσματος
    15 ml

    16,95 €

    113,00 € / 100ml

    24
  • Exclusive

    Manucurist

    Glow Manucure Set

    Σετ Φροντίδας
    6 προϊόντα

    50,95 €

    25,48 € / 100g

    22
  • DIOR

    Dior Nail Glow

    Beautifying Nail Care - Instant French Manicure Effect
    10ml

    36,95 €

    369,50 € / 100ml

    630
  • Manucurist

    Green

    Σταγόνες στεγνώματος
    GREEN GOUTTES SECHANTES

    14,95 €

    99,67 € / 100ml

    71
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Clear

    10,99 €

    109,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    Manucurist

    4 ml

    12,95 €

    86,33 € / 100ml

    198
  • Exclusive

    Sephora Collection

    100ml

    7,99 €

    7,99 € / 100ml

    42
  • DIOR

    Dior Vernis

    Nail Polish with Gel Effect - Couture Color
    110 Sunset (10 ml)

    36,95 €

    369,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • DIOR

    Crème Abricot

    Strengthening Nail Care
    8g

    36,95 €

    369,50 € / 100ml

    2
  • New

    Sephora Collection

    Press On

    Κιτ Ψεύτικων Νυχιών
    Red carpet (1 pc)

    Από

    12,99 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • Exclusive

    9,99 €

    142,71 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Tortoise shell (4 τμχ)

    12,99 €

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Κιτ Ψεύτικα νύχια πολλαπλών χρήσεων

    Εφέ Τζελ, Επαγγελματικό Αποτέλεσμα
    Chrome obsession (1 τμχ)

    14,99 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 38

Τα προϊόντα νυχιών αποτελούν σημαντικό μέρος της ολοκληρωμένης φροντίδας και διακόσμησης των νυχιών. Ανάμεσά τους συμπεριλαμβάνονται βερνίκια νυχιών, gel, προϊόντα για την περιποίηση των νυχιών και διάφορα αξεσουάρ για το nail art. Με αυτά τα προϊόντα, μπορείτε να δημιουργήσετε εντυπωσιακά σχέδια και να φροντίσετε τα νύχια σας.

Για παράδειγμα: name@example.com