Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Καθαρισμός & ντεμακιγιάζ

Ο καθημερινός καθαρισμός προσώπου είναι η βάση για μια λαμπερή και αναζωογονημένη επιδερμίδα. Στα Sephora θα βρείτε όλα όσα χρειάζεστε για την καθημερινή σας ρουτίνα σε προϊόντα καθαρισμού και ντεμακιγιάζ ματιών, μαντηλάκια καθαρισμού, μάσκες αποτοξίνωσης, peeling & λοσιόν για τόνωση.



282 Προϊόντα
  • New

    AESTURA

    ATOBARRIER365 Foaming Cleanser

    Αφρώδες καθαριστικό που εξισορροπεί το pH
    150 ml

    19,50 €

    13,00 € / 100ml

    497
  • Από

    11,50 €

    11,50 € / 100ml

    1030

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Byoma

    Ενυδατική τονωτική λοσιόν γαλάκτωμα

    Τονωτική Καταπραϋντική Λοσιόν
    150ml

    15,95 €

    10,63 € / 100ml

    164
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Organic Cotton Pads

    2,99 €

    546
  • Exclusive

    Laneige

    Cream Skin Cerapeptide

    Toner & Moisturizer
    170ML

    33,95 €

    19,97 € / 100ml

    1685
  • Ανακαλύψτε την σειρά καθαρισμού προσώπου

    Ανακαλύψτε τα
  • ANUA

    Rice 70 Glow Milky Toner

    Γαλακτώδες toner φωτεινότητας με ρύζι
    250 ml

    24,95 €

    9,98 € / 100ml

    27
  • BEAUTY OF JOSEON

    Glow Replenishing Rice Milk

    Ενυδατική λοσιόν
    150 ml

    19,50 €

    13,00 € / 100ml

    175
  • TATCHA

    The Rice Wash

    Απαλή Κρέμα Καθαρισμού
    120ml

    45,95 €

    38,29 € / 100ml

    61
  • Exclusive

    14,95 €

    8,54 € / 100ml

    301
  • Clean at Sephora

    Glow Recipe

    Watermelon Glow

    Τονωτικό Σύσφιξης PHA + BHA Λάμψη Καρπούζι Mini
    40 ml

    Από

    17,50 €

    43,75 € / 100ml

    4816

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • BEAUTY OF JOSEON

    Green Plum Refreshing Cleanser

    Τζελ καθαρισμού με χαμηλό pH
    100 ml

    13,50 €

    13,50 € / 100ml

    140
  • Innisfree

    Green Tea Ceramide Milk Barrier Essence

    Ενυδατική Εσάνς
    160 ml

    21,50 €

    13,44 € / 100ml

    468
  • Exclusive

    21,50 €

    17,92 € / 100ml

    302
  • ANUA

    Heartleaf 77% Clear Pad

    Καθαριστικά, τονωτικά pads
    x 70

    25,95 €

    16,22 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    GLOWERY

    A.M GLOW Before Noon

    Ρευστό γαλάκτωμα για ενίσχυση της λάμψης με κεραμίδια
    150 ml

    38,95 €

    25,97 € / 100ml

    37
  • Exclusive

    Erborian

    Centella Cleansing Oil

    Makeup removing oil with soothing Centella Asiatica
    Centella Cleansing Oil (180 ml)

    31,95 €

    17,75 € / 100ml

    157
  • The Ordinary

    Squalane Cleanser

    Cleanser and Make-up Remover
    50 ml

    Από

    14,95 €

    29,90 € / 100ml

    1567

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Erborian

    Centella Cleansing Gel

    Gentle cleansing gel with soothing Centella Asiatica
    Centella Cleansing Gel (180 ml)

    29,95 €

    16,64 € / 100ml

    163
  • ANUA

    Heartleaf Pore Control Cleansing Oil

    Καθαριστικό έλαιο ντεμακιγιάζ
    200 ml

    25,95 €

    12,98 € / 100ml

    32
  • Exclusive

    Fenty Skin

    Cherry Dub

    Καθαριστικό Gel Καθαρισμού Πόρων
    190 ml

    33,50 €

    17,63 € / 100ml

    555
  • The Inkey List

    60ml

    Από

    10,95 €

    18,25 € / 100ml

    13

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Laneige

    WATER BANK

    Απαλό Καθαριστικό Τζελ
    250ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    620
  • The Inkey List

    Oat Balm Cleanser

    Βalm καθαρισμού με βρώμη
    150 ml

    Από

    10,50 €

    12,63 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    15,95 €

    10,63 € / 100ml

    138

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 282

Πρωί ή βράδυ, καθαρίστε το δέρμα με ένα προϊόν καθαρισμού για να αφαιρέσετε το σμήγμα, το μακιγιάζ, τους ρύπους και τα νεκρά κύτταρα. Έτσι, το δέρμα είναι καθαρό και έτοιμο για την εφαρμογή προϊόντων τοπικής φροντίδας. Ανάλογα με τον τύπο του δέρματός σας, η Sephora σας καθοδηγεί στην επιλογή ενός ντεμακιγιάζ. - Ένα ενυδατικό ή θρεπτικό καθαριστικό μπορούν να χρησιμοποιήσουν όσοι έχουν ξηρό ή κανονικό δέρμα, όπως το λάδι καθαρισμού της La Mer ή το γάλα καθαρισμού της Fresh. - Για λιπαρές επιδερμίδες χρησιμοποιείται micellar water για να μην ευαισθητοποιεί το δέρμα. - Το ευαίσθητο δέρμα θα λατρέψει τη λεπτότητα ενός αφρού καθαρισμού.

Με τα Sephora μπορείτε να επιλέξετε από τη σειρά προϊόντων καθαρισμού με τις μεγαλύτερες πωλήσεις ή από νέα προϊόντα με καινοτόμες υφές, είτε προτιμάτε μαντηλάκια καθαρισμού, είτε τονωτική λοσιόν για την καθημερινή σας πειρποίηση προσώπου.

Για παράδειγμα: name@example.com