Primer & Σταθεροποιητές μακιγιάζ

Φροντίστε την εμφάνιση της επιδερμίδας σας με ποιοτική βάση. Φωτεινό, ματ ή με θολή επίδραση, το foundation προετοιμάζει το δέρμα σας για το μακιγιάζ σας. Αποχαιρετήστε το θαμπό δέρμα με εμφανείς πόρους με τη βοήθεια διαφόρων βάσεων μακιγιάζ από την Sephora.



110 Προϊόντα
  • Yves Saint Laurent

    Touche Éclat Blur Primer

    52,95 €

    176,50 € / 100ml

    2384
  • Lancôme

    BASE PRO

    63,95 €

    255,80 € / 100ml

    549
  • New

    REFY

    Glow & Sculpt Primer

    Ενυδατική βάση ορού με νιασιναμίδη
    Clear (40 ml)

    32,95 €

    82,38 € / 100ml

    1200
  • New

    ONESIZE

    On 'Til Dawn

    Ματ και αδιάβροχο σπρέι σταθεροποίησης
    46 ml

    Από

    19,50 €

    6,31 € / 100ml

    3004

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Charlotte Tilbury

    Airbrush Flawless Finish Setting Spray

    Σπρέι σταθεροποίησης μακιγιάζ
    100 ml

    Από

    24,95 €

    39,95 € / 100ml

    3089

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Universel (80 ml)

    Από

    9,99 €

    19,99 € / 100ml

    23

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Από

    43,95 €

    199,77 € / 100ml

    7769

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Από

    19,50 €

    1.950,00 € / 100g

    1928

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Σπρέι Φιξαρίσματος Μακιγιάζ Glow

    12Ωρο Κράτημα, Λάμψη, Χωρίς Μεταφορά
    80 ml

    Από

    9,99 €

    19,99 € / 100ml

    29

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    ONESIZE

    Secure the Blur

    Βάση σταθεροποίησης για θόλωμα
    15 ml

    Από

    22,50 €

    150,00 € / 100ml

    557

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Ανακαλύψτε τα ΝΕΑ προϊόντα Kosas

    Ανακαλύψτε τα
  • New

    ONESIZE

    Oil Sucker

    Βάση για λείο και ματ αποτέλεσμα
    30 ml

    38,95 €

    129,83 € / 100ml

    589
  • Milk Makeup

    HYDRO GRIP PRIMER 45ML

    Από

    23,50 €

    97,67 € / 100ml

    20

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    ONESIZE

    Secure The Sweat

    Αδιάβροχη ματ βάση μακιγιάζ
    10 ml

    Από

    22,50 €

    225,00 € / 100ml

    2159

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Natasha Denona

    COLLECTION HY-GEN SKIN GLASS

    55,95 €

    279,75 € / 100ml

    379
  • Από

    24,95 €

    39,95 € / 100ml

    117

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Benefit Cosmetics

    Benefit Super setter The Porefessional

    τα καλύτερα setting spray
    120 ml

    Από

    21,95 €

    35,79 € / 100ml

    3034

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Benefit Cosmetics

    The POREfessional Matte Primer

    mattifying pore primer
    22 ml

    Από

    21,95 €

    199,77 € / 100ml

    18

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Beauty Amplifier Smoothing Primer

    15,99 €

    106,60 € / 100ml

    43
  • New

    DIOR

    Dior Forever Velvet Veil

    Makeup base, blurring matte finish, SPF 15 PA++
    35 ml

    57,95 €

    165,57 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclu Web

    Charlotte Tilbury

    Wonderglow

    Face Primer
    40 ml

    52,95 €

    132,38 € / 100ml

    936
  • KOSAS

    DreamBeam

    Βάση μακιγιάζ SPF 30
    Original (40 ml)

    41,52 €

    103,80 € / 100ml

    836

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Always An Optimist 4-In-1 Mist

    Hydrating Mist Primer
    85 ml

    Από

    19,95 €

    41,12 € / 100ml

    362

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Anastasia Beverly Hills

    24HR Blurring Matte Setting Spray

    Σπρέι σταθεροποίησης
    100 ml

    Από

    20,95 €

    40,95 € / 100ml

    2479

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    MAKEUP SETTING DUO

    Σετ σταθεροποίησης μακιγιάζ – Κλασικό και μέγεθος ταξιδιού
    80 ml + 40 ml

    20,99 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 110

"Η Sephora προσφέρει βάση μακιγιάζ για άψογη επιδερμίδα. Επιλέξτε τον τύπο του δέρματός σας: Λιπαρό δέρμα: Ματ foundation. Ξηρό δέρμα: Ενυδατικό foundation. Συνδυασμένο δέρμα: Foundation με ελαφριά υφή. Διαλέξτε τον κατάλληλο τόνο και υπότονο για άψογο αποτέλεσμα"

Για παράδειγμα: name@example.com