Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Περιποίηση χεριών

Τα χέρια μας χρειάζονται την δική τους φροντίδα και ενυδάτωση. Κάντε την δική σας επιλογή από τις προτάσεις των Sephora.



41 Προϊόντα
  • YEPODA

    The Pinky Promise

    Ενυδατική Κρέμα Χεριών με Κεραμίδιο
    50 ml

    19,95 €

    39,90 € / 100ml

    11
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    balm χεριών

    10 ώρες ενυδάτωσης
    Καρπούζι (30 g)

    4,99 €

    16,63 € / 100ml

    12

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Pivoine + gingembre (30 ml)

    7,99 €

    26,63 € / 100ml

    22

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Σπρέι καθαρισμού χεριών

    Μη κολλώδης φόρμουλα, στεγνώνει γρήγορα
    Bambou + rose (18 ml)

    5,99 €

    33,28 € / 100ml

    67

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Merci Handy

    Hand Cleansing Spray

    Σπρέι καθαρισμού χεριών
    Unicorn (23 ml)

    8,50 €

    36,96 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Μάσκες χεριών, εμποτισμένα γάντια

    Ενυδάτωση των χεριών σε 15 λεπτά
    Μάνγκο (1 ζευγάρι)

    5,99 €

    42,79 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • DIOR

    Dior Le Baume

    Revitalizing Balm - Hands, Lips and Body - Compact Size
    DIVERSE SKIN LE BAUME 50ML

    62,95 €

    125,90 € / 100ml

    955
  • Prada

    Paradoxe

    Κρέμα χεριών
    50 ml

    55,95 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Merci Handy

    Καθαριστικό

    Τζελ για τα χέρια
    EARTH (30ml)

    4,95 €

    16,50 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Merci Handy

    Hand Cleansing Gel

    Zodiac Collection
    ASTRO AQUARIUS

    3,95 €

    13,17 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 12 μεγέθη

  • Exclu Web

    Moroccanoil

    Hand Cream

    Fragrance Originale
    40 ml

    12,95 €

    32,38 € / 100ml

    1007
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Monoi + bergamote (300 ml)

    9,99 €

    5,00 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Merci Handy

    Glitter fever - 30 ml

    Από

    3,95 €

    13,17 € / 100ml

    2

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • DIOR

    Miss Dior Melt-In Hand Cream

    Scented hydrating hand cream
    50 ml

    62,95 €

    125,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • KENZOKI

    50 ml

    41,50 €

    83,00 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clarins

    CREME JEUNESSE DES MAINS 100 ML

    28,95 €

    28,95 € / 100ml

    264
  • 22,95 €

    43,30 € / 100ml

    978
  • Exclusive

    Guerlain

    Aqua Allegoria

    Mandarine Basilic Hand Cream
    50 ml

    61,95 €

    4
  • Clean at Sephora

    3,50 €

    11,67 € / 100ml

    5
  • Clean at Sephora

    Merci Handy

    Cleansing Hand Gel

    Unicorn Edition
    30 ml

    4,95 €

    16,50 € / 100ml

    5
  • Patchology

    Rosé Fingers

    Renewing Hand Mask
    2 x 8 ml

    11,50 €

    28,75 € / 100ml

    137
  • La Prairie

    Cellular Hand Cream

    Κρέμα Χεριών
    100 ml

    154,95 €

    154,95 € / 100ml

    1
  • 158,95 €

    211,93 € / 100ml

    9
  • 99,95 €

    133,27 € / 100ml

    4

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 41

Ανακαλύψτε εδώ όλη την σειρά περιποίησης σώματος

Για παράδειγμα: name@example.com