Περιποίηση χειλιών

Τα προϊόντα περιποίησης χειλιών είναι η κλειδαριά προς την απόλυτη απαλότητα και υγιή εμφάνιση των χειλιών σας. Με μια ποικιλία από lip balms, και ενυδατικές μάσκες, αυτά τα προϊόντα προσφέρουν εντατική φροντίδα που ενυδατώνει, θρέφει και προστατεύει τα χείλη σας.



74 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Ενυδατικό balm χειλιών

    Περιποίηση χειλιών με 8 ώρες ενυδάτωση
    Κεράσι (3,50 g)

    4,99 €

    3.898,44 € / 100g

    189

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    RHODE

    Peptide Lip Tint

    Θρέψη για glazed αποτέλεσμα
    Salty Tan (10ml)

    25,95 €

    259,50 € / 100ml

    3208

    Διαθέσιμο σε 9 μεγέθη

  • New

    Gisou

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Ενυδατική μάσκα χειλιών με μέλι και γκουρμέ άρωμα
    Cherry Choco - 15 g

    27,95 €

    186,33 € / 100g

    326
  • New

    RHODE

    Peptide Lip Treatment

    Θρέψη για glazed αποτέλεσμα
    Watermelon Slice (10ml)

    25,95 €

    259,50 € / 100ml

    1134

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • New

    RHODE

    Peptide Lip Boost

    Μάσκα χειλιών για σαρκώδες αποτέλεσμα
    Sugarmint (15ml)

    29,95 €

    199,67 € / 100ml

    769

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Laneige

    Lip Sleeping Mask Gingerbread

    Μάσκα νυκτός για χείλη Περιορισμένη έκδοση
    Μελόψωμο (20 g)

    26,95 €

    134,75 € / 100g

    5933
  • Exclusive

    Laneige

    Lip Sleeping Mask

    Sleeping Mask
    Berry (20 g)

    24,95 €

    124,75 € / 100g

    6996

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    Summer Fridays

    Lip Butter Balm

    Βάλσαμο χειλιών για ενυδάτωση και θρέψη
    Pink Sugar (15g)

    Από

    25,95 €

    179,67 € / 100g

    4166

    Διαθέσιμο σε 11 αποχρώσεις

  • Laneige

    Mini Lip Treats

    Σετ ενυδατικής φροντίδας χειλιών Ημέρα & Νύχτα
    8 g +5 g +5 g

    23,95 €

    133,06 € / 100g

    1
  • Exclusive

    Laneige

    Shortcake φράουλας (20 γρ.)

    24,95 €

    124,75 € / 100g

    6146
  • New

    Gisou

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Ενυδατική Μάσκα Χειλιών με Μέλι
    15 g

    27,95 €

    186,33 € / 100ml

    344
  • New

    Laneige

    Lip Sleeping Mask Smoothie Açaï Mangue

    Μάσκα Νυκτός χειλιών Limited Edition
    Smoothie Açaï Mangue (20 g)

    24,95 €

    124,75 € / 100g

    5964
  • New

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Hydrating and Anti-aging Lip Care
    Sweet Macaron (12ml)

    22,50 €

    187,50 € / 100ml

    741

    Διαθέσιμο σε 12 μεγέθη

  • New

    Ole Henriksen

    Pout Preserve 3 Petites

    Σετ περιποίησης για τα χείλη με πεπτίδια
    3 x 7 ml

    29,95 €

    142,62 € / 100ml

    7
  • New

    Laneige

    Lip Glowy Balm Açai Mango Smoothie

    Ενυδατικό balm χειλιών με λαμπερό τελείωμα
    Smoothie Açaï Mangue (10 g)

    21,95 €

    219,50 € / 100g

    2081
  • New

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Laneige

    Lip Sleeping Mask Blue Lemonade

    Μάσκα Νυκτός για τα Χείλη Limited Edition
    Limonade Bleue (20g)

    24,95 €

    124,75 € / 100g

    24
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Μάσκα νύχτας χειλιών

    Εντατική ενυδατική θεραπεία
    Βανίλια (15 ml)

    6,99 €

    46,60 € / 100ml

    431

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Από

    206,95 €

    1.355,28 € / 100g

    380

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Μάσκα χειλιών με κεράσι

    Ενυδατωμένα και λεία χείλη σε 5 λεπτά
    1 τμχ

    2,99 €

    299,00 € / 100g

    281
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Moisturizing Lip Butter

    Ενυδατική φροντίδα χειλιών 12 ώρες
    Βανίλια (10 g)

    6,99 €

    69,90 € / 100g

    112

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • TATCHA

    The Melting Lip Balm

    θρεπτικό balm χειλιών
    Pinku (12g)

    32,95 €

    274,58 € / 100g

    51

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Byoma

    Liptide Lip Mask

    Μάσκα για τα χείλη
    5 ml

    12,95 €

    259,00 € / 100ml

    103
  • Clean at Sephora

    Fenty Skin

    Plush Puddin'

    Εντατική Επανορθωτική Μάσκα Χειλιών
    Vanilla (15 g)

    24,95 €

    166,33 € / 100ml

    656

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 74

Ξηρά από το κρύο, τον ήλιο ή το αγαπημένο σας ματ κραγιόν, τα χείλη σας χρειάζονται ενυδάτωση! Όποια κι αν είναι η εποχή, η Sephora θα σας βοηθήσει να βρείτε την κατάλληλη περιποίηση χειλιών, εμπλουτισμένη με ένα ευχάριστο άρωμα. Για να περιποιηθούμε τα χείλη μας, επαναλαμβάνουμε πάντα την ίδια ρουτίνα: scrub & απολέπιση και στη συνέχεια ενυδάτωση. Αφαιρέστε τα νεκρά κύτταρα του δέρματος και μαλακώστε τα χείλη με ένα scrub χειλιών με μέλι της Sephora και στη συνέχεια εφαρμόστε ενυδατική κρέμα χειλιών στην πιο κατάλληλη μορφή. Ανακαλύψτε μια μεγάλη γκάμα από serum, τζελ, κρέμα ή μάσκα χειλιών - σίγουρα θα βρείτε το lip balm που σας ταιριάζει καλύτερα. Από το lip balm Lanolips μέχρι τις λύσεις της Clarins, η Sephora προσφέρει θεραπείες με ακαταμάχητα αρώματα και υφές. Επιλέξτε ένα lip balm πλούσιο σε βιταμίνες ή αντιοξειδωτικά για να θρέψετε σε βάθος τα χείλη σας. Για να προστατέψετε τα χείλη και να τα γεμίσετε, εφαρμόστε μια βάση χειλιών κάτω από το αγαπημένο σας κραγιόν.

Για παράδειγμα: name@example.com