Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Περιποίηση Πόρων

" Τα προϊόντα περιποίησης πόρων είναι απαραίτητα για μια υγιή και αψεγάδιαστη επιδερμίδα. Σχεδιασμένα για την αντιμετώπιση των ανοικτών πόρων και των ατελειών, αυτά τα προϊόντα προσφέρουν βαθιά καθαρισμό, ανανέωση και σύσφιξη στην επιδερμίδα. Επιλέξτε τα προϊόντα που ταιριάζουν στις ατομικές σας ανάγκες και ανακαλύψτε την υπερενυδάτωση και την αναζωογόνηση που προσφέρουν. Από απαλά απολεπιστικά προϊόντα και καθαριστικά για τον βαθύ καθαρισμό των πόρων έως συστατικά που βοηθούν στη σύσφιξη της επιδερμίδας, αυτά τα προϊόντα είναι το κλειδί για να αναδείξετε ένα λείο και αψεγάδιαστο δέρμα."



65 Προϊόντα
  • Exclu Web

    NOOANCE

    Serum Mist Ultra Radiance +

    Αντιοξειδωτικός Ορός Λάμψης & Τόνωσης LED
    90 ml

    72,00 €

    80,00 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • MEDICUBE

    Zero Pore Pad 2.0

    Απολεπιστικά επιθέματα προσώπου
    x 70

    26,95 €

    17,39 € / 100g

    58
  • New

    Laneige

    80 ml

    28,50 €

    35,63 € / 100ml

    378
  • Clean at Sephora

    Glow Recipe

    Watermelon Glow

    Τονωτικό Σύσφιξης PHA + BHA Λάμψη Καρπούζι Mini
    40 ml

    Από

    17,50 €

    43,75 € / 100ml

    4816

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Από

    23,95 €

    58,60 € / 100ml

    1018

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Benefit Cosmetics

    The POREfessional Degunker

    εργαλείο καθαρισμού πόρων
    22 ml

    43,95 €

    199,77 € / 100ml

    1204
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Express Purifying Patches

    12 υδροκολλοειδή επιθέματα δεύτερου δέρματος
    (12 τμχ)

    4,99 €

    93
  • The Inkey List

    60ml

    Από

    10,95 €

    18,25 € / 100ml

    13

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    KIEHL'S SINCE 1851

    Rare Earth Pore Tightener

    Primer προσώπου
    30 ml

    34,95 €

    116,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Fenty Skin

    Cherry Dub

    Καθαριστικό Gel Καθαρισμού Πόρων
    190 ml

    33,50 €

    17,63 € / 100ml

    555
  • BEAUTY OF JOSEON

    Glow Serum: Propolis + Niacinamide

    Καταπραΰνει και μειώνει τους πόρους
    30 ml

    17,50 €

    58,33 € / 100ml

    154
  • BIODANCE

    Pore Perfecting Collagen Peptide Cream

    Ενυδατική και συσφικτική κρέμα
    50 ml

    31,00 €

    62,00 € / 100ml

    96
  • Clean at Sephora

    Fenty Skin

    Fat Water

    Τονωτικός Ορός Σύσφιξης Πόρων
    150 ml

    36,50 €

    24,33 € / 100ml

    1646
  • New

    Laneige

    Balance Mode Pore Polishing Peel-off Mask

    Μάσκα ματ για λιπαρές επιδερμίδες
    100 ml

    24,50 €

    24,50 € / 100ml

    231
  • Exclusive

    29,50 €

    24,58 € / 100ml

    175
  • MEDICUBE

    Red Succinic Peeling Pad

    Pads προσώπου κατά των ατελειών
    x 70

    25,95 €

    16,74 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Laneige

    Balance Mode Rice Foaming Deep Cleanser

    Αφρώδες καθαριστικό για λιπαρό δέρμα
    250 ml

    26,50 €

    10,60 € / 100ml

    226
  • MEDICUBE

    Zero Pore Serum 2.0

    Ορός προσώπου κατά των ατελειών
    37 ml

    27,95 €

    75,54 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • The Ordinary

    Salicylic Acid 2%

    Anhydrous Solution
    30 ml

    9,95 €

    33,17 € / 100ml

    32
  • Exclusive

    Ole Henriksen

    Violet Ice Cold Plunge Pore

    Μάσκα Καθαρισμού Αποτοξίνωσης
    90 g

    39,50 €

    43,89 € / 100g

    143
  • MEDICUBE

    Zero Pore Moisture Sun Serum

    Ενυδατικός ορός προσώπου SPF50+
    50 ml

    29,95 €

    59,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    Από

    92,95 €

    309,83 € / 100ml

    3768

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Mario Badescu

    29 ml

    25,95 €

    89,48 € / 100ml

    52
  • BIODANCE

    Pore Perfecting Collagen Peptide Serum

    Ορός λείανσης και σύσφιξης των πόρων
    30 ml

    26,00 €

    86,67 € / 100ml

    99

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 65

Καλλυντικά για το δέρμα με διευρυμένους πόρους

Θέλετε μια καθαρή, λαμπερή και χωρίς ατέλειες επιδερμίδα αλλά αντιμετωπίζετε το πρόβλημα των διευρυμένων πόρων; Τότε χρειάζεστε μια ειδική ρουτίνα περιποίησης που περιλαμβάνει καλλυντικά ειδικά σχεδιασμένα για τη μείωση των διευρυμένων πόρων και των μαύρων στιγμάτων.

Ποια καλλυντικά δεν πρέπει να λείπουν από την ιεροτελεστία περιποίησης της επιδερμίδας σας για δέρμα με ανοιχτούς πόρους;

Για τους διευρυμένους πόρους, συνιστούμε προϊόντα ειδικά σχεδιασμένα για να βοηθούν στον καθαρισμό και το κλείσιμό τους, όπως: toner, serum, κρέμες, μάσκες καθαρισμού, βάσεις μακιγιάζ και κρέμες τζελ.

Για μια ολοκληρωμένη ρουτίνα περιποίησης της επιδερμίδας, συνιστούμε να συμπεριλάβετε στην τελετουργία ομορφιάς σας ένα απαλό καθαριστικό Benefit που απομακρύνει αποτελεσματικά τους ρύπους και το μακιγιάζ χωρίς να καταστρέφει το φυσικό φραγμό του δέρματος.

Χρησιμοποιήστε μια κρέμα για διευρυμένους πόρους και μαύρα στίγματα για να μειώσετε το μέγεθος των πόρων και να αποτρέψετε το σχηματισμό μαύρων στιγμάτων, διατηρώντας το δέρμα απαλό και υγιές. Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε μια μάσκα για διευρυμένους πόρους για να καθαρίσετε σε βάθος το δέρμα, απομακρύνοντας τους ρύπους και την περίσσεια σμήγματος.

Για να ολοκληρώσετε τη ρουτίνα περιποίησης της επιδερμίδας σας, σας συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε ένα serum για διευρυμένους πόρους Estee Lauder που ταιριάζει στον τύπο του δέρματός σας και ενυδατώνει σε βάθος και τονώνει το δέρμα. Αν θέλετε μια αψεγάδιαστη, ομοιόμορφη εμφάνιση, τότε ένα foundation για διευρυμένους πόρους είναι απαραίτητο στην τσάντα μακιγιάζ σας. Θα βοηθήσει στην ομοιόμορφη εμφάνιση της επιδερμίδας σας και θα καλύψει τις μικρές ατέλειες.

Ανακαλύψτε τη σειρά καλλυντικών μας και απολαύστε μια ακαταμάχητη επιδερμίδα ανά πάσα στιγμή

Για παράδειγμα: name@example.com