Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Οσφρητικές νότες

Στη Sephora, θα βρείτε μια πολυποίκιλη συλλογή από αρώματα, κατηγοριοποιημένα για να ανταποκριθούν σε κάθε προσωπική προτίμηση. Αν αναζητάτε την αναζωογονητική αίσθηση των λουλουδάτων αρωμάτων, τη δροσιά ενός θαλασσινού αρώματος, ή τη φρεσκάδα της φύσης, εδώ θα βρείτε ό,τι χρειάζεστε.



975 Προϊόντα
  • New

    Guerlain

    L'Heure Bleue

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    111,95 €

    373,17 € / 100ml

    559

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    VALENTINO

    Vendetta Donna

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    87,95 €

    293,17 € / 100ml

    1324

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Armani

    I WILL

    Eau de Parfum Επαναπλήρωση
    30 ml

    Από

    82,95 €

    276,50 € / 100ml

    1522

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    VALENTINO

    Vendetta Uomo

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    80,95 €

    269,83 € / 100ml

    1179

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Leite Café Perfume Mist

    Αρωματικό mist σώματος & μαλλιών
    90 ml

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    102
  • New

    Dolce & Gabbana

    Your Devotion

    Eau de Parfum Intense
    30 ml

    Από

    94,95 €

    316,50 € / 100ml

    784

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Yves Saint Laurent

    30 ml

    Από

    81,95 €

    273,17 € / 100ml

    509

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Armani

    Power of You

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    72,95 €

    243,17 € / 100ml

    1693

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    Rare Beauty

    Rare Beginnings

    Eau de Parfum
    50 ml

    79,95 €

    159,90 € / 100ml

    113
  • Carolina Herrera

    50 ml

    Από

    99,95 €

    289,90 € / 100ml

    989

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Από

    97,95 €

    279,86 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • MERIT BEAUTY

    Retrospect

    Extrait de Parfum
    30 ml

    101,50 €

    338,33 € / 100ml

    1246

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    60 ml

    Από

    188,95 €

    314,92 € / 100ml

    1340

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Leite Néctar Perfume Mist

    Αρωματικό mist σώματος & μαλλιών
    90 ml

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    105
  • Kayali

    Eden Sweet Peach

    Eau de Parfum
    50ml

    Από

    33,95 €

    199,90 € / 100ml

    69

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Sol De Janeiro

    Cheirosa 91

    Αρωματικό σπρέι σώματος και μαλλιών
    90 ml

    Από

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    584

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Yves Saint Laurent

    Libre Berry Crush

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    101,95 €

    339,83 € / 100ml

    1616

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • VALENTINO

    50 ml

    Από

    86,95 €

    173,90 € / 100ml

    1539

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Huda Beauty

    Easy Bake Intense

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    30,95 €

    157,90 € / 100ml

    467

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Sol De Janeiro

    Cheirosa 40 Jelly Perfume Balm

    Αρωματικό balm σε στερεά μορφή
    4 g

    25,95 €

    648,75 € / 100g

    350
  • Kayali

    Eden Plush Pear

    Eau de Parfum
    10ml

    Από

    33,95 €

    339,50 € / 100ml

    230

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    Dior Addict Purple Glow

    eau de parfum with iris and raspberry notes
    30 ml

    Από

    82,95 €

    276,50 € / 100ml

    188

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    Dior Addict Peachy Glow

    eau de parfum with jasmine and peach notes
    30 ml

    Από

    82,95 €

    276,50 € / 100ml

    358

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    OBART

    VANILLE MAGNETIQUE

    Eau de Parfum με γλυκές νότες βανίλιας
    30 ml

    45,50 €

    151,67 € / 100ml

    33

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 975

Για να ανακαλύψετε το τέλειο άρωμα για την προσωπικότητά σας, αναζητήστε ένα άρωμα με νότες που σας περιγράφουν. Η Sephora έρχεται να σας βοηθήσει να απλοποιήσετε αυτή τη διαδικασία, οπότε τα αρώματα ταξινομούνται ανάλογα με την οσφρητική οικογένεια στην οποία ανήκουν.

Για παράδειγμα: name@example.com