Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Λουλουδάτο

Ανακαλύψτε τη μαγεία των λουλουδάτων αρωμάτων στη συλλογή μας και αναδείξτε την αισθησιακή και ευαίσθητη πλευρά σας. Είναι μια ευκαιρία να αφεθείτε σε μια ανεπανάληπτη αρωματική εμπειρία. Επιλέξτε το αγαπημένο σας λουλουδάτο άρωμα και αφήστε τη φύση να σας αγκαλιάσει με αρωματική ζεστασιά.



533 Προϊόντα
  • New

    Guerlain

    L'Heure Bleue

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    111,95 €

    373,17 € / 100ml

    559

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    VALENTINO

    Vendetta Donna

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    87,95 €

    293,17 € / 100ml

    1324

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Leite Café Perfume Mist

    Αρωματικό mist σώματος & μαλλιών
    90 ml

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    102
  • New

    Yves Saint Laurent

    30 ml

    Από

    81,95 €

    273,17 € / 100ml

    509

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Armani

    Power of You

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    72,95 €

    243,17 € / 100ml

    1693

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    Rare Beauty

    Rare Beginnings

    Eau de Parfum
    50 ml

    79,95 €

    159,90 € / 100ml

    113
  • Carolina Herrera

    50 ml

    Από

    99,95 €

    289,90 € / 100ml

    989

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Sol De Janeiro

    Cheirosa 91

    Αρωματικό σπρέι σώματος και μαλλιών
    90 ml

    Από

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    584

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kayali

    Eden Sweet Peach

    Eau de Parfum
    50ml

    Από

    33,95 €

    199,90 € / 100ml

    69

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Leite Néctar Perfume Mist

    Αρωματικό mist σώματος & μαλλιών
    90 ml

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    105
  • New

    Yves Saint Laurent

    Libre Berry Crush

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    101,95 €

    339,83 € / 100ml

    1616

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • DIOR

    60 ml

    Από

    188,95 €

    314,92 € / 100ml

    1340

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Από

    97,95 €

    279,86 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Huda Beauty

    Easy Bake Intense

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    30,95 €

    157,90 € / 100ml

    467

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kayali

    Eden Plush Pear

    Eau de Parfum
    10ml

    Από

    33,95 €

    339,50 € / 100ml

    230

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    Dior Addict Rosy Glow

    Eau de parfum with rose and lychee notes
    30 ml

    Από

    82,95 €

    276,50 € / 100ml

    368

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    OBART

    LE CLEANING

    Eau de Parfum με λουλουδάτες νότες
    30 ml

    45,50 €

    151,67 € / 100ml

    18
  • Exclusive

    Givenchy

    L'Interdit

    Solid Eau de Parfum
    2.7 G

    50,95 €

    1.887,04 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Givenchy

    Irresistible

    Solid Eau de Parfum
    2.7 G

    50,95 €

    1.887,04 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Guerlain

    Aqua Allegoria Perle Florabloom

    Eau de Parfum Limited Edition
    125 ml

    179,95 €

    143,96 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Givenchy

    60 ml

    Από

    103,95 €

    173,25 € / 100ml

    417

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Yves Saint Laurent

    50 ml

    Από

    119,95 €

    239,90 € / 100ml

    928

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Carolina Herrera

    Good Girl

    Eau de Parfum Νότες από γιασεμί, αμύγδαλο & σπόρους τόνκα
    30 ml

    Από

    86,95 €

    289,83 € / 100ml

    423

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • Exclusive

    Sol De Janeiro

    BRAZILIAN CRUSH BODY MIST 90ML

    Από

    25,95 €

    28,83 € / 100ml

    8243

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 533

Ντελικάτο αλλά γεμάτο προσωπικότητα, το λουλουδάτο άρωμα αποκαλύπτει τον χαρακτήρα σας. Πολύ θηλυκό, εκφράζει την ειλικρίνεια μέσα από φρέσκες και γλυκές νότες. Η Sephora συγκεντρώνει λουλουδάτα αρώματα με πολύ ξεχωριστές μυρωδιές για όλες τις διαθέσεις.

Για παράδειγμα: name@example.com