Primer & Σταθεροποιητές μακιγιάζ

Φροντίστε την εμφάνιση της επιδερμίδας σας με ποιοτική βάση. Φωτεινό, ματ ή με θολή επίδραση, το foundation προετοιμάζει το δέρμα σας για το μακιγιάζ σας. Αποχαιρετήστε το θαμπό δέρμα με εμφανείς πόρους με τη βοήθεια διαφόρων βάσεων μακιγιάζ από την Sephora.



119 Προϊόντα
  • New

    ONESIZE

    Secure the Glow

    Ενυδατική βάση σταθεροποίησης
    30 ml

    38,95 €

    129,83 € / 100ml

    340
  • 46,95 €

    156,50 € / 100ml

    39
  • Tarte

    Ballin' base™ poreless primer

    Primer σύσφιξης πόρων
    Matte (40ml)

    37,50 €

    93,75 € / 100ml

    135

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclusive

    Hourglass

    Veil Mineral Primer

    Βάση από ορυκτά μέταλλα
    10 ml

    Από

    28,50 €

    285,00 € / 100ml

    9

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • ONESIZE

    Β12 Base Thinner

    Ορός με βιταμίνες και πέρλες
    30ml

    38,95 €

    129,83 € / 100ml

    269

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Προσφορά

    Glow Recipe

    Strawberry

    Σταγόνες για σύσφιξη και σβήσιμο των πόρων με BHA
    30 ml

    32,95 €

    109,83 € / 100ml

    Αρχική τιμή :

    33,50 €

    -1%

    1461
  • New

    Erborian

    Set&care mist

    Mist σταθεροποίησης λάμψης
    100 ml

    33,95 €

    33,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    22,95 €

    76,50 € / 100ml

    67
  • Rare Beauty

    28 ml

    Από

    20,50 €

    135,54 € / 100ml

    322

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • KOSAS

    DreamBeam Mini Size

    Βάση Μακιγιάζ SPF 30
    Original (15 ml)

    22,50 €

    150,00 € / 100ml

    657

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • New

    Clinique

    97 ml

    37,95 €

    39,12 € / 100ml

    4
  • Exclu Web

    Rms Beauty

    MASTER RADIANCE BASE DEEP IN RADIANCE

    45,95 €

    306,33 € / 100ml

    570
  • Sisley

    Phyto-Teint Primer Glow

    Προετοιμασία Επιδερμίδας
    30ml

    97,95 €

    326,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Shiseido

    REVITALESSENCE SKIN GLOW PRIMER

    Βάση και Primer
    30ml

    56,95 €

    189,83 € / 100ml

    147
  • Clarins

    Luminosity

    42,95 €

    143,17 € / 100ml

    1
  • Rem Beauty

    LUNAR MAGIC BLURRING PRIMER

    30,95 €

    103,17 € / 100ml

    3
  • VALENTINO MAKE UP

    V-Lighter

    2 in 1 liquid illuminator - Moisturizing, smoothing, illuminating
    02 Ambra (25 ml)

    59,50 €

    238,00 € / 100ml

    257
  • Hourglass

    30 ml

    Από

    79,50 €

    265,00 € / 100ml

    28

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Nudestix

    Warm (50 ml)

    35,95 €

    71,90 € / 100g

    110

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • New

    Erborian

    Set&care primer

    Λειαντική βάση μακιγιάζ
    15 ml

    Από

    20,95 €

    139,67 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 54,95 €

    137,38 € / 100ml

    251
  • 46,95 €

    156,50 € / 100ml

    13
  • Clarins

    LISSE MINUTE LISSE MINUTE

    35,95 €

    239,67 € / 100ml

    636
  • Nars

    Light Reflecting™ Makeup Setting Mist

    Σπρέι φιξαρίσματος μακιγιάζ
    90 ml

    43,95 €

    48,83 € / 100ml

    509

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 119

"Η Sephora προσφέρει βάση μακιγιάζ για άψογη επιδερμίδα. Επιλέξτε τον τύπο του δέρματός σας: Λιπαρό δέρμα: Ματ foundation. Ξηρό δέρμα: Ενυδατικό foundation. Συνδυασμένο δέρμα: Foundation με ελαφριά υφή. Διαλέξτε τον κατάλληλο τόνο και υπότονο για άψογο αποτέλεσμα"