Σκιές

Μονές ή σε παλέτα, τα Sephora σάς προτείνουν σκιές ματιών που βασίζονται σε φόρμουλες και pigments νέας γενιάς και κινούνται από τα διαχρονικά αγαπημένα nudes μέχρι τους γήινους τόνους αλλά και τις πιο μοντέρνες, trendy αποχρώσεις - και από υφή σε σκόνη ή compact μέχρι κρεμώδη ή υγρή.



152 Προϊόντα
  • Yves Saint Laurent

    Couture Mini Clutch Palette

    Σκιές ματιών
    N°700 - Over Noir (3,2 g)

    Από

    75,95 €

    1.923,75 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • Lancôme

    17 Bronze Absolu 4 g

    72,95 €

    1.823,75 € / 100g

    2

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    ALL THAT MATTE(R)S PALETTE

    Παλέτα μακιγιάζ ματιών σε ουδέτερους τόνους
    Warm tones (1 τμχ.)

    16,99 €

    66

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    MINI MIX PALETTE ÉDITION STRETCH THE LIGHT*

    Μίνι παλέτα μακιγιάζ ματιών
    Dune aura (1 τμχ.)

    9,99 €

    81

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Size Up - Μάσκαρα

    Ανακαλύψτε τα
  • Exclusive

    Sephora Collection

    SPECIAL EFFECTS GLITTER SHADOW

    Υγρή σκιά ματιών με γκλίτερ
    04 Blue boom (4 ml)

    15,99 €

    266,50 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    SPECIAL EFFECTS SPARKLY STICK EYESHADOW

    Αστραφτερή σκιά ματιών σε στικ
    01 Lunar flow (1 g)

    11,99 €

    999,17 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • New

    62,50 €

    520,83 € / 100g

    796
  • Makeup By Mario

    Ethereal Eyes™ Eyeshadow Palette: The Original

    Παλέτα Σκιών Ματιών
    12 x 1,1 g

    84,50 €

    621,32 € / 100g

    645
  • Makeup By Mario

    Master Mattes® Long-Wear Cream Eyeshadow

    Κρεμώδης σκιά ματιών
    Espresso (2ml)

    31,95 €

    1.597,50 € / 100ml

    45

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • New

    Makeup By Mario

    Soft Shimmer™

    Κρεμώδης σκιά ματιών
    Honey Crystal

    29,95 €

    1.497,50 € / 100ml

    49

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Huda Beauty

    Icy Nude Eyeshadow Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    16,1 g

    76,95 €

    480,94 € / 100g

    596
  • Natasha Denona

    Tan Eyeshadow Palette

    Midi παλέτα σκιών ματιών
    17.75g

    79,95 €

    414,25 € / 100g

    329
  • Makeup By Mario

    1g

    62,50 €

    520,83 € / 100g

    1963
  • Exclusive

    Sephora Collection

    12H Colorful

    Σκιά ματιών και μολύβι
    15 Eggplant matte (1,40 g)

    13,99 €

    999,29 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 14 αποχρώσεις

  • Charlotte Tilbury

    Exagger-Eyes Easy Eyeshadow Stick

    Σκιά ματιών σε στικ
    Mink Sculpt (1,6 g)

    37,95 €

    2.371,88 € / 100g

    325

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • Natasha Denona

    Mini eye sculpt palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    454

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • DIOR BACKSTAGE

    Dior Backstage Eye Palette

    9-Eyeshadow Palette
    BACKSTAGE EYE PALETTE 002 INT24

    61,95 €

    619,50 € / 100g

    84

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • New

    Natasha Denona

    I Need a Cool Eyeshadow Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    18.75g

    78,95 €

    421,07 € / 100g

    321
  • 79,95 €

    414,25 € / 100g

    687
  • 76,95 €

    458,04 € / 100g

    740
  • Natasha Denona

    My Mini Dream Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    207
  • Huda Beauty

    Matte Obsessions

    Eyeshadow Palette
    7,03 g

    35,50 €

    504,98 € / 100g

    262
  • Exclusive

    35,50 €

    355,00 € / 100g

    491

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tarte

    tartelette™ amazonian clay matte

    Παλέτα ματ σκιών σε ψυχρούς τόνους
    12 x 1.3g

    34,95 €

    224,04 € / 100g

    2280

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 152

Ανακαλύψτε την πλούσια συλλογή μας σε σκιές ματιών και δώστε ζωντάνια στο βλέμμα σας. Από φωτεινές και πολύχρωμες σκιές μέχρι ματ και μεταλλικές αποχρώσεις, το μακιγιάζ ματιών σας περιμένει. Επιλέξτε ανάμεσα σε ποιοτικές επιλογές που θα αναδείξουν την ομορφία σας και θα προσθέσουν λάμψη στο βλέμμα σας.

Για παράδειγμα: name@example.com