Κραγιόν

Ανάμεσα στο glam και τη θηλυκότητα, το κραγιόν είναι ο καλύτερος σύμμαχός του μακιγιάζ χειλιών σας. Ακολουθώντας όλες τις επιθυμίες σας, το κραγιόν εκφράζει τη διάθεσή σας: σοφιστικέ με ένα ματ κόκκινο κραγιόν, natural με ένα σατινέ nude ή rock με ένα όμορφο μεταλλικό μπορντό.



119 Προϊόντα
  • Lancôme

    525 French Bisou (3.4 g)

    46,95 €

    1.380,88 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • DIOR

    Rouge Dior The Refill Lipstick Refill

    2 Finishes: Velvet and Satin
    777 Fahrenheit velvet finish

    42,95 €

    1.227,14 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 25 αποχρώσεις

  • Προσφορά

    23,47 €

    690,29 € / 100g

    Αρχική τιμή :

    46,95 €

    -50%

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Προσφορά

    Lancôme

    L'ABSOLU ROUGE DRAMA R21 505 REFILL

    18,97 €

    474,25 € / 100g

    Αρχική τιμή :

    37,95 €

    -50%

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • DIOR

    Rouge Dior Forever

    Transfer-Proof Lipstick - Intense Color and Comfort
    500 Nude Soul (3,20 g)

    48,95 €

    1.529,69 € / 100g

    44

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • New

    Makeup By Mario

    Nolita - Midtone Warm Pink (3,5 g)

    34,95 €

    998,57 € / 100g

    41

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    ABOUT THAT SHINE

    Κραγιόν με lacquer γυαλάδα
    09 Volcanic lava (3 g)

    13,99 €

    437,19 € / 100g

    32

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • Clinique

    Clinique Pop™

    Κραγιόν Μακράς Διάρκειας - Γυαλιστερό, Σατινέ και Ματ Φινίρισμα
    01 Nude Pop - Brillant (3.90 g)

    32,95 €

    844,87 € / 100g

    20

    Διαθέσιμο σε 36 αποχρώσεις

  • Clarins

    WATER LIP STAIN

    Ματ, ενυδατικό lip stain
    09- deep red water 7ML

    30,95 €

    442,14 € / 100ml

    436

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Make Up For Ever

    410 (3,5 g)

    31,95 €

    912,86 € / 100g

    12
  • Nars

    Ultimate Luxury Explicit Lipstick

    Κραγιόν με κράτημα διαρκείας
    EXPLICIT LIPSTICK ULTIMATE LUXURY UNAUTH

    43,95 €

    1.156,58 € / 100g

    18
  • Benefit Cosmetics

    Splashtint

    Ενυδατικό λαμπερό tint χειλιών
    N°21 Summer Fling (6 ml)

    29,95 €

    499,17 € / 100ml

    433

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Estée Lauder

    301 Smokescreen (7 g)

    49,95 €

    713,57 € / 100g

    1

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    ROUGE PUR COUTURE OM REFILL

    36,95 €

    998,65 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Tarte

    Maracuja multi-stick

    Πολυχρηστικό κρεμώδες stick
    babydoll (8,5 ml)

    34,95 €

    411,18 € / 100g

    72

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Rem Beauty

    kiss me - rosé beige (3,5 g)

    20,95 €

    246,47 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • DIOR

    Rouge Dior Forever Liquid Sequin

    Glitter or Shine Finish in Limited Edition
    905 Magic (5 ml)

    58,95 €

    1.179,00 € / 100ml

    2
  • DIOR

    DIOR ADDICT LIP GLOW OIL 100

    47,95 €

    799,17 € / 100ml

    716

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Too Faced

    Triple Fudge (3.3g)

    31,50 €

    95,45 € / 100g

    14

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Bobbi Brown

    CRUSHED LIP MINI COLOUR - BABE

    23,95 €

    1.064,44 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Benefit Cosmetics

    Benetint limited edition

    tint υγρό χρώμα για μάγουλα και χείλη
    6 ml

    40,95 €

    682,50 € / 100ml

    29
  • 58,95 €

    1.684,29 € / 100g

    1

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • DIOR

    Dior Addict

    Refillable Shine Lipstick - 90% Natural Origin
    324 Festive Coral (3,2 g)

    50,95 €

    1.592,19 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 23 προϊόντα από τα 119

Ανάμεσα στο γκλάμουρ, τον αισθησιασμό, τη θηλυκότητα και το μυστήριο, το κραγιόν είναι το καλύτερο όπλο σου! Το κραγιόν ολοκληρώνει πάντα το μακιγιάζ, είτε είναι μέρα, είτε βράδυ είτε για ειδικές εκδηλώσεις, προσφέροντάς σας ένα λεπτό, αθώο, παιχνιδιάρικο ή προκλητικό φινίρισμα!