Βαμμένα μαλλιά

"Τα προϊόντα για βαμμένα μαλλιά είναι η λύση για την ακτινοβολία και τη διάρκεια του χρώματος στα μαλλιά σας. Όταν βάφουμε τα μαλλιά μας, θέλουμε να διατηρήσουμε το χρώμα φρέσκο και λαμπερό για περισσότερο καιρό, και αυτά τα προϊόντα κάνουν ακριβώς αυτή τη δουλειά. Τα προϊόντα για βαμμένα μαλλιά περιλαμβάνουν σαμπουάν, conditioner, μάσκες και σπρέι που είναι σχεδιασμένα ειδικά για τη διατήρηση του χρώματος και την προστασία των μαλλιών από τη θερμότητα και την περιβαλλοντική επιρροή. Αυτά τα προϊόντα βοηθούν στην αφομοίωση του χρώματος από τα μαλλιά, διατηρώντας το ζωντανό "



27 Προϊόντα
  • Kérastase

    Blond Absolu Conditioner Cicaflash

    Με Υαλουρονικό Οξύ
    250 ml

    38,95 €

    15,58 € / 100ml

    885
  • Exclu Web

    Redken

    Acidic Color Gloss

    Θερμοπροστατευτικό Leave-in για Λαμπερό Χρώμα
    190ml

    34,95 €

    18,39 € / 100ml

    174
  • 25,95 €

    12,98 € / 100ml

    1231
  • Exclusive

    CHAMPO

    Kapha balancing Shampoo

    Σαμπουάν Καθαρισμού
    260 ml

    Από

    11,95 €

    10,37 € / 100ml

    64

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Wella Professionals

    Ultimate Repair

    Μάσκα για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    150 ml

    38,95 €

    25,97 € / 100ml

    36
  • Clean at Sephora

    Briogeo

    Color Me Brilliant™

    Color Protect Shampoo
    236 ml

    38,50 €

    16,31 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    38,50 €

    16,31 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AMIKA

    Bust Your Brass Polar Blonde

    Σαμπουάν που αφαιρεί το κιτρίνισμα
    275 ml

    30,95 €

    11,25 € / 100ml

    126
  • Kérastase

    Chroma Absolu L'Huile Chroma Éclat

    Έλαιο για Βαμμένα Μαλλιά
    75 ml - Refillable

    Από

    45,95 €

    82,60 € / 100ml

    184

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    22,95 €

    7,65 € / 100ml

    1
  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Conditioner

    Μαλακτικό λάμψης που διατηρεί το χρώμα των μαλλιών
    250 ml

    35,95 €

    14,38 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Mask

    Μάσκα έντονης λάμψης για βαμμένα μαλλιά
    200 ml

    45,95 €

    22,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Cleanser

    Απαλό σαμπουάν λάμψης που διατηρεί το χρώμα των μαλλιών
    300 ml

    32,95 €

    10,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    K18

    DAMAGE SHIELD pH Protective Shampoo

    Δεν ξεθωριάζει το χρώμα
    250ml

    42,95 €

    17,18 € / 100ml

    300
  • 50,95 €

    25,48 € / 100ml

    77
  • Moroccanoil

    Θεραπεία Moroccanoil Purple

    για ξανθά, γκρίζα ή μαλλιά με ανταύγειες
    50 ml

    39,95 €

    79,90 € / 100ml

    684

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Olaplex

    250 ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    195
  • Olaplex

    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    14
  • Exclu Web

    Wella Professionals

    ColorMotion+

    Color Revealing Moisturizing Conditioner
    200 ml

    24,95 €

    12,48 € / 100ml

    1
  • K18

    Triplebright Triple Eclat

    Μωβ σαμπουάν κατά της οξείδωσης
    125 ml

    42,95 €

    34,36 € / 100ml

    251
  • Moroccanoil

    Color Care Shampoo

    Color-treated Hair Shampoo
    250ml

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    330
  • Color Wow

    Color Security Shampoo

    Ultimate Dream Clean
    250 ml

    32,50 €

    13,00 € / 100ml

    1257
  • Moroccanoil

    Color Care Conditioner

    Color-treated Hair Conditionner
    250ml

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    319
  • Exclusive

    Color Wow

    Color Security Conditioner

    Conditioner for Fine to Normal Hair
    250 ml

    32,50 €

    13,00 € / 100ml

    614

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 27

Για παράδειγμα: name@example.com