Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Mascara

Εντυπωσιακές βλεφαρίδες με μοναδικό όγκο: η μάσκαρα είναι το δυνατό σας χαρτί για βλέμμα που μαγνητίζει. Βαθύ μαύρο, σκούρο πράσινο ή λαμπερό καστανό, τα μάτια σας αναδεικνύονται από μια μάσκαρα με χρώμα που υπογράφει ένα σοφιστικέ look.



146 Προϊόντα
  • New

    Benefit Cosmetics

    BADgal BANG!

    Μάσκαρα για Όγκο
    Intense Black (8,5 g)

    35,95 €

    422,94 € / 100g

    40

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    IT'S A STRETCH

    Μάσκαρα τεχνολογίας tubing για όγκο και μήκος
    00 Ultra black (8 ml)

    14,99 €

    149,90 € / 100ml

    303
  • MERIT BEAUTY

    Clean Volume

    Μάσκαρα Όγκου
    Noir (7ml)

    29,95 €

    427,86 € / 100ml

    4

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • DIOR

    Diorshow Overvolume Waterproof

    Waterproof Mascara 48-hour Extreme Volume
    090 Overblack (7,4 ml)

    47,95 €

    647,97 € / 100ml

    432
  • Size Up - Μάσκαρα

    Ανακαλύψτε τα
  • New

    Rem Beauty

    Treble Maker 3-in-1

    Μάσκαρα
    11.5 g

    Από

    15,95 €

    234,35 € / 100g

    159

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • New

    Make Up For Ever

    Volume Artist Mascara

    Προσαρμόσιμη μάσκαρα για όγκο, χωρίς σβόλους
    01 - Whatever Black (12 ml)

    31,95 €

    266,25 € / 100ml

    197
  • Fenty Beauty

    Cuz I'm Black (10 ml)

    20,95 €

    209,50 € / 100ml

    30

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Too Faced

    Better Than Sex Mascara

    Μάσκαρα για Όγκο και Μήκος
    Black (8 ml)

    34,95 €

    436,88 € / 100ml

    15142

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Tarte

    tartelette™ XL tubing mascara

    XL μάσκαρα tubing επιμήκυνσης
    Black (8 ml)

    30,95 €

    386,88 € / 100g

    1449
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Size UP

    Μάσκαρα Εξαιρετικά Μεγάλος Όγκος Άμεσα (Συσκευασία ταξιδίου)
    5 ml

    6,99 €

    139,80 € / 100ml

    123
  • Yves Saint Laurent

    Lash Clash

    Μάσκα βλεφαρίδων
    01 MASCARA

    Από

    44,95 €

    626,00 € / 100ml

    43

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    IT'S A STRETCH

    Μάσκαρα τεχνολογίας tubing για όγκο και μήκος Mini Size​
    00 Ultra black (5 ml)

    6,99 €

    139,80 € / 100ml

    18
  • New

    KOSAS

    Soulgazer

    Μάσκαρα με πεπτίδια για επιμήκυνση και ανύψωση
    Hypnotize (6,5 ml)

    Από

    16,45 €

    253,08 € / 100g

    667

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Size Up Waterproof

    Έξτρα Μεγάλος Όγκος Άμεσα
    14 ml

    14,99 €

    107,07 € / 100ml

    213
  • New

    Yves Saint Laurent

    Lash Latex Mascara

    μάσκαρα
    Noir (8.5 ml)

    46,95 €

    170,73 € / 100g

    1006
  • Tarte

    tartelette™ tubing mascara

    Μάσκαρα tubing επιμήκυνσης
    black + net 8 ml / 0.27 Fl. Oz.

    30,95 €

    386,88 € / 100ml

    629

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Charlotte Tilbury

    Exagger-Eyes Volume Mascara

    Μάσκαρα για όγκο
    10 ml

    36,95 €

    369,50 € / 100ml

    2005
  • Makeup By Mario

    Master Mascara™

    Μάσκαρα για όγκο
    Super Black (15 ml)

    34,95 €

    258,89 € / 100g

    686

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Perfect strokes universal

    Voluminzing mascara
    Black (13,5 ml)

    27,50 €

    203,70 € / 100ml

    399

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Benefit Cosmetics

    Fan Fest Fanning & Volumizing Mascara

    μάσκαρα για όγκο & εφέ βεντάλιας
    FAN FEST MASCARA

    Από

    19,95 €

    422,94 € / 100g

    3693

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Lancôme

    Lash Idole

    Mascara
    Noir 9 ml

    38,95 €

    432,78 € / 100ml

    10626

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Huda Beauty

    ONE COAT NOW MASCARA

    28,95 €

    289,50 € / 100ml

    635
  • New

    Ilia

    After Midnight (8 g)

    34,95 €

    145,63 € / 100g

    6896

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Exclusive

    14,99 €

    187,38 € / 100ml

    584

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 146

Η μάσκαρα είναι ένα σαγηνευτικό προϊόν που καλύπτει τις βλεφαρίδες με έντονο χρώμα, τονίζοντας τα μάτια σας. Αναζητήστε το αγαπημένο σας προϊόν για να επιτύχετε ένα λαμπερό μακιγιάζ ματιών. Για ένα ακόμη πιο λαμπερό αποτέλεσμα, χρησιμοποιήστε highlighter στην εσωτερική γωνία του ματιού.

Για παράδειγμα: name@example.com