Gloss

Λαμπερό ή γυαλιστερό, θέλουμε ένα γυαλιστερό στόμα! Συνδυάζοντας ένα σατινέ φινίρισμα, μια γυαλιστερή υφή και φωτεινά χρώματα, το lip gloss είναι ένα must-have στην προίκα μας. Η Sephora συνδυάζει τα πιο όμορφα glosses για ένα εξαιρετικά λαμπερό στόμα.



76 Προϊόντα
  • Lancôme

    Juicy Tubes

    Lip Gloss
    02 Spring Fling (15 ml)

    19,95 €

    133,00 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    Glossed

    Ενυδατικό Λιπ Γκλος Γυαλάδα Με Εφέ Καθρέφτη
    07 Fearless (5 ml)

    13,99 €

    279,80 € / 100ml

    10

    Διαθέσιμο σε 14 αποχρώσεις

  • New

    Sephora Collection

    Glossed Icy Shine

    Λιπ Γκλος Γυαλάδα Με Εφέ Υγρού Look
    04 Chilled (5 ml)

    13,99 €

    279,80 € / 100ml

    16

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Fenty Glow (9 ml)

    25,95 €

    288,33 € / 100ml

    733

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • Huda Beauty

    Faux Filler

    Γκλος έντονης λάμψης
    RichCealer (3,9 ml)

    27,50 €

    705,13 € / 100ml

    192

    Διαθέσιμο σε 13 αποχρώσεις

  • Totally Juicy Lip Tint

    Ανακαλύψτε τα
  • Fenty Beauty

    Gloss Bomb Stix

    Γκλος Γκλίτερ σε Στικ
    04 - Icy Amethy$t (3,6 g)

    26,50 €

    481,82 € / 100ml

    134

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • DIOR

    Dior Addict Lip Maximizer

    Hydrating and Plumping Gloss
    061 Poppy Coral (6 ml)

    Από

    47,95 €

    799,17 € / 100ml

    106

    Διαθέσιμο σε 13 αποχρώσεις

  • Tarte

    Maracuja juicy lip plump

    Ενυδατικό lip gloss με υαλουρονικό οξύ για όγκο
    primrose + net wt 2.7 g / 0.095 Oz.

    28,95 €

    1.072,22 € / 100g

    1248

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Outrageous Plump Effect Gloss

    Γκλος Με Εξαιρετικο Εφε Ογκου
    01 Universal volume (6 ml)

    13,99 €

    233,17 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Heat

    Lip Luminizer and Plumper
    Hot Cherry (9 ml)

    28,95 €

    321,67 € / 100ml

    365

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • New

    REFY

    Lip Gloss

    Εξαιρετικά λαμπερό, μη κολλώδες gloss με υαλουρονικό οξύ
    Blush (13 ml)

    23,95 €

    184,23 € / 100ml

    134

    Διαθέσιμο σε 13 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    ABOUT THAT SHINE

    Κραγιόν με φυσική γυαλάδα
    11 Cosmic coral (3,20 g)

    13,99 €

    437,19 € / 100g

    56

    Διαθέσιμο σε 20 αποχρώσεις

  • DIOR

    Dior Addict Glass Lipstick

    Ultra-Shine and Hydrating Lip Gloss Stick
    306 Rose Charms (2.7 g)

    51,95 €

    1.924,07 € / 100g

    1

    Διαθέσιμο σε 15 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Cream

    Color Drip Lip Cream
    Honey Waffles (9 ml)

    25,95 €

    288,33 € / 100ml

    218

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    01. Universal Volume (5ml)

    13,99 €

    233,17 € / 100ml

    575

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Too Faced

    Original (2,8 g)

    20,95 €

    748,21 € / 100g

    453
  • New

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Burst

    Λαμπερό lip gloss
    In A Jam (9 ml)

    28,95 €

    80,42 € / 100g

    15

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • New

    Benefit Cosmetics

    Benetint Pocket Pal

    2-σε-1 Tint για τα χείλη & Gloss
    Original Rose/Gloss (5.2 ml)

    35,95 €

    691,35 € / 100ml

    984

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Pat Mcgrath Labs

    Aliengelic (4,5 ml)

    Από

    33,95 €

    833,33 € / 100ml

    45

    Διαθέσιμο σε 15 αποχρώσεις

  • Natasha Denona

    HY-GLOSS

    HY-BRID gloss balm με διακριτικό χρώμα
    Berry Pop (7 ml)

    32,95 €

    470,71 € / 100ml

    116

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    1 Thunder Stealer (6 ml)

    47,95 €

    799,17 € / 100ml

    2

    Διαθέσιμο σε 14 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    N°8 - Chili Delight (3,2 g)

    47,95 €

    116,95 € / 100g

    328

    Διαθέσιμο σε 17 αποχρώσεις

  • Makeup By Mario

    Barely Pink (3,3 ml)

    29,95 €

    907,58 € / 100ml

    11

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Heat

    Lip gloss περιορισμένης έκδοσης για λάμψη και γεμάτη όψη
    Purple Pepp’r (9 ml)

    28,95 €

    321,67 € / 100ml

    324

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 76

Το Gloss είναι πάντα μια εξαιρετική επιλογή, αλλά πρέπει να λάβετε υπόψη την απόχρωση, τον τόνο του δέρματός σας, τις προτιμήσεις, τη φόρμουλα ή το φινίρισμα του. Με αυτόν τον τρόπο, ορίστε πώς μπορείτε να επιλέξετε την τέλεια γυαλάδα!

Για παράδειγμα: name@example.com