Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Καταπραϋντική δράση

Δώστε στα μαλλιά σας τη λάμψη και λείανση που ονειρεύεστε με τις επιλογές των Sephora!



93 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    Gisou

    50 ml

    Από

    23,95 €

    83,90 € / 100ml

    1513

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze

    Σαμπουάν για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    250 ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    1203

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Gloss Absolu Insta Glaze

    Conditioner για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    250 ml

    39,95 €

    15,98 € / 100ml

    1112
  • Gisou

    Honey Milk Active Repair

    Επανορθωτικό Conditioner Χωρίς Ξέβγαλμα σε Σπρέι
    150 ml

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    537
  • Exclu Web

    10,95 €

    4,56 € / 100ml

    4
  • Moroccanoil

    All in One Leave-In Conditioner

    Detangling and Hydrating haircare
    160 ml

    Από

    13,50 €

    19,69 € / 100ml

    221

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Gisou

    Honey Gloss Collagen Drops

    Λάδι μαλλιών
    20 ml

    24,50 €

    122,50 € / 100ml

    231
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    The Original Travel Size
    25 ml

    18,50 €

    74,00 € / 100ml

    914
  • 53,95 €

    59,94 € / 100ml

    147
  • Kérastase

    Chronologiste Overnight Youth Serum

    Ορός Νυκτός για Επαναφορά της Νεότητας
    90ml

    58,95 €

    65,50 € / 100ml

    591

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • L'Oréal Professionnel

    250ml

    29,95 €

    11,98 € / 100ml

    59
  • New

    Kérastase

    Gloss Absolu Cream

    Κρέμα περιποίησης για χοντρά μαλλιά με τάση για φριζάρισμα
    250 ml

    43,95 €

    18,31 € / 100ml

    579
  • L'Oréal Professionnel

    300ml

    25,95 €

    8,65 € / 100ml

    61
  • 44,95 €

    149,83 € / 100ml

    605
  • AMIKA

    Frizz-me-not

    Ενυδατική κρέμα κατά του φριζαρίσματος
    200ml

    Από

    18,95 €

    17,48 € / 100ml

    97

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Ouai

    236 ml

    37,95 €

    16,08 € / 100ml

    801
  • DYSON

    Chitosan

    Σπρέι Styling Spray πολλαπλών χρήσεων Mini
    50 ml

    33,50 €

    67,00 € / 100ml

    105
  • Exclusive

    Fable & Mane

    237ml

    36,95 €

    15,59 € / 100ml

    262
  • Moroccanoil

    160 ml

    32,50 €

    20,31 € / 100ml

    1847
  • Olaplex

    No.5 Bond Maintenance®

    Μαλακτικό
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    40
  • New

    Kérastase

    Gloss Absolu Bain Riche

    Σαμπουάν για χοντρά μαλλιά με τάση για φριζάρισμα
    250 ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    534
  • Clean at Sephora

    K18

    Λάδι μοριακής αποκατάστασης

    Λειαίνει + Επανορθώνει τα ταλαιπωρημένα μαλλιά
    30ml

    Από

    30,95 €

    236,50 € / 100ml

    1184

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    22,95 €

    7,65 € / 100ml

    24
  • Exclusive

    9,99 €

    99,90 € / 100ml

    12

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 93

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com