Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Τζελ

Gel μαλλιών για κάθε ανάγκη styling. Ανακαλύψτε τα εδώ και απογειώστε το styling των μαλλιών σας, συμπληρώνοντας με αφρό, σπρέι, κερί, πιστολάκι μαλλιών και φυσικά βούρτσες ανάλογα με τις ανάγκες σας.



11 Προϊόντα
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Gelly Type

    Τζελ για Δυνατό Κράτημα
    200 ml

    31,95 €

    15,98 € / 100ml

    204
  • Exclusive

    9,99 €

    99,90 € / 100ml

    12
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Controlling Type

    Τζελ Σταθεροποίησης Περιγράμματος
    100 ml

    23,95 €

    23,95 € / 100ml

    218
  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Cosmic Blow-Dry Jelly

    Υβριδικό τζελ styling για φορμάρισμα ή wet-look
    150 ml

    33,95 €

    22,63 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Cosmic Blow-Dry Jelly

    Υβριδικό τζελ styling για φορμάρισμα ή wet-look
    150 ml

    32,95 €

    21,97 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • CHAMPO

    Flyaway fix

    Διορθώνει τα ατίθασα μαλλιά
    10 ml

    17,95 €

    179,50 € / 100ml

    15
  • New

    Olaplex

    No.10 Bond Shaper

    Τζελ styling για καθορισμό των μπουκλών
    200 ml

    33,95 €

    33,95 € / 100ml

    323
  • Sisley

    Curl Care Jelly

    Κρέμα Styling για Κυματιστά Μαλλιά
    150 ml

    100,95 €

    67,30 € / 100ml

    1
  • 11,95 €

    29,87 € / 100ml

    6
  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Curl Enhancer

    Ενυδατική θεραπεία για σχηματισμό μπούκλας χωρίς ακαμψία
    250 ml

    41,95 €

    16,78 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    128

Έχετε δει 11 προϊόντα από τα 11

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες styling των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com