Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Eco-responsible Προϊόντα Μαλλιών



24 Προϊόντα
  • Exclusive

    Ouai

    Detox Shampoo

    Shampoing Détox
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    485

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Shampoo for fine hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    283

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclu Web

    Fable & Mane

    HoliRoots™ Hair Oil

    Strengthening Pre-wash Hair Treatment Oil
    55 ml

    Από

    36,95 €

    67,18 € / 100ml

    2357

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    17,95 €

    29,92 € / 100ml

    666
  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Conditioner for Fine Hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    40

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclu Web

    10,95 €

    4,56 € / 100ml

    4
  • Olaplex

    No.4 Bond Maintenance®

    Σαμπουάν
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    51
  • Clean at Sephora

    16,95 €

    11,30 € / 100ml

    584
  • 17,50 €

    38,89 € / 100ml

    299
  • Olaplex

    No.5 Bond Maintenance®

    Μαλακτικό
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    40
  • Olaplex

    No.4 Bond Maintenance®

    Σαμπουάν
    100ml

    17,95 €

    17,95 € / 100ml

    367
  • 13,99 €

    27,98 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    Briogeo

    Scalp Revival™ Charcoal + Biotin Dry Shampoo

    28,95 €

    60,31 € / 100ml

    301
  • Clean at Sephora

    30,95 €

    13,11 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Ouai

    Medium Hair

    Conditioner for medium hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    14

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Briogeo

    Be Gentle, Be Kind™ Matcha + Apple Replenishing Superfood Shampoo

    32,95 €

    8,93 € / 100ml

    3
  • 161,95 €

    323,90 € / 100ml

    44
  • Exclusive

    Ouai

    Medium Hair

    Shampoo for medium hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    11

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Olaplex

    250 ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    195
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Protective hair oil

    Repair + smooth
    50 ml

    18,99 €

    37,98 € / 100ml

    79
  • Clean at Sephora

    16,95 €

    11,30 € / 100ml

    173
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    200 ml

    15,99 €

    8,00 € / 100ml

    441

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Olaplex

    No.6 Bond Smoother®

    Κρέμα styling επανόρθωσης χωρίς ξέβγαλμα
    100ml

    29,95 €

    29,95 € / 100ml

    145
  • Exclusive

    33,50 €

    11,17 € / 100ml

    1273

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 24

Για παράδειγμα: name@example.com