Περιποίηση έως -40%

Αναβαθμίστε τη ρουτίνα σας με Black Friday skincare προσφορές σε serums, ενυδατικές κρέμες προσώπου, κρέμες ματιών, κρέμες σώματος και μάσκες, όλα σε έως -40%. Επιλέξτε best sellers από top brands όπως Estée Lauder, Clinique, LaMer για λαμπερή και ενυδατωμένη επιδερμίδα.



1.611 Προϊόντα
  • Estée Lauder

    Advanced Night Repair

    Synchronized Multi-Recovery Complex
    30 ml

    Από

    63,95 €

    329,83 € / 100ml

    29

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • DIOR

    Capture Totale Hyalushot

    Wrinkle Corrector - Present & Emerging Wrinkles
    15ML

    102,95 €

    686,33 € / 100ml

    322
  • Από

    23,95 €

    79,83 € / 100ml

    2500

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Lancaster

    Lancaster Golden Lift

    Κρέμα Σμίλευσης
    50 ML

    123,95 €

    252,96 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Αρώματα έως -40%

    Ανακαλύψτε τα
  • Shiseido

    15ml

    119,95 €

    799,67 € / 100ml

    310
  • Clarins

    Extra-Firming Day Cream SPF15

    Συσφικτική Κρέμα Ημέρας με SPF
    50ML

    Από

    83,95 €

    209,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Byoma

    Ενυδατική τονωτική λοσιόν γαλάκτωμα

    Τονωτική Καταπραϋντική Λοσιόν
    150ml

    15,95 €

    10,63 € / 100ml

    164
  • Από

    11,50 €

    11,50 € / 100ml

    1031

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • BEAUTY OF JOSEON

    Dynasty Cream

    Θρεπτική κρέμα με αντιγηραντικά οφέλη
    50 ml

    24,50 €

    49,00 € / 100ml

    133
  • BEAUTY OF JOSEON

    Relief Sun: Rice + Niacinamide SPF50+

    Αντηλιακή κρέμα ρύζι & προβιοτικά
    50 ml

    18,50 €

    37,00 € / 100ml

    170
  • The Ordinary

    30 ml

    Από

    7,95 €

    26,50 € / 100ml

    399

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • The Ordinary

    Υαλουρονικό Οξύ 2% + Β5

    Ενυδατικός Ορός
    30ml

    Από

    11,95 €

    39,83 € / 100ml

    1633

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Glow Recipe

    Watermelon Glow Dew Drops

    Σταγόνες Δροσιάς με Νιασιναμίδη
    40 ml

    Από

    19,95 €

    92,38 € / 100ml

    2675

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    29,50 €

    32,78 € / 100g

    290
  • Exclusive

    16,95 €

    33,90 € / 100ml

    401
  • Clean at Sephora

    Drunk Elephant

    50 ml

    Από

    24,95 €

    145,90 € / 100ml

    8390

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • BEAUTY OF JOSEON

    Revive Eye Serum: Ginseng + Retinal

    Αναζωογονεί το περίγραμμα των ματιών
    30 ml

    17,50 €

    58,33 € / 100ml

    239
  • New

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Hydrating and Anti-aging Lip Care
    Sweet Macaron (12ml)

    22,50 €

    187,50 € / 100ml

    741

    Διαθέσιμο σε 12 μεγέθη

  • Exclusive

    Laneige

    Lip Sleeping Mask

    Sleeping Mask
    Berry (20 g)

    24,95 €

    124,75 € / 100g

    6996

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • BEAUTY OF JOSEON

    Glow Replenishing Rice Milk

    Ενυδατική λοσιόν
    150 ml

    19,50 €

    13,00 € / 100ml

    175
  • Exclusive

    Byoma

    Barrier Repair Eye Cream

    Κρέμα Περιγράμματος Ματιών
    20 ml

    17,95 €

    89,75 € / 100ml

    259
  • The Ordinary

    Multi-Peptide Eye Serum

    Eye Contour Serum
    15 ml

    28,95 €

    193,00 € / 100ml

    874
  • BEAUTY OF JOSEON

    Green Plum Refreshing Cleanser

    Τζελ καθαρισμού με χαμηλό pH
    100 ml

    13,50 €

    13,50 € / 100ml

    140
  • Clean at Sephora

    Fenty Skin

    Fenty Treatz

    Ενυδατικό Και Ενδυναμωτικό Έλαιο Χειλιών
    Barbados Cherry (5,6 ml)

    Από

    25,95 €

    481,25 € / 100ml

    952

    Διαθέσιμο σε 7 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 1611

Black Friday Skincare έως -50%

Οι Black Friday προσφορές είναι η ιδανική στιγμή για να ενισχύσετε την καθημερινή σας ρουτίνα περιποίησης με προϊόντα υψηλής απόδοσης σε έως -50%.

Καθαρισμός προσώπου

Ξεκινήστε με καθαριστικό προσώπου που ταιριάζει στον τύπο της επιδερμίδας σας, για απομάκρυνση ρύπων, σμήγματος και μακιγιάζ. Ο σωστός καθαρισμός είναι η βάση για να «δουλέψουν» όλα τα επόμενα βήματα του skincare.

Ενυδατικές Κρέμες Ημέρας & Νύχτας

Εφαρμόστε ενυδατική κρέμα προσώπου και κρέμα ματιών για ελαστικότητα και λάμψη. Ανακαλύψτε ενυδατικές και αντιρυτιδικές κρέμες σε Black Friday προσφορές έως -50%, ιδανικές για καθημερινή φροντίδα.

Ολοκληρώστε κάθε πρωί με αντηλιακό ή κρέμα με SPF, ακόμη και τις πιο κρύες μέρες, για προστασία από την πρόωρη γήρανση.

Tip: Για λιπαρές/μεικτές επιδερμίδες, προτιμήστε ελαφριές gel υφές.

Κρέμες Ματιών & Μαύροι Κύκλοι

Στοχεύστε μαύρους κύκλους, σακούλες και λεπτές γραμμές με κρέμες ματιών που συνδυάζουν καφεΐνη, πεπτίδια ή υαλουρονικό. Για έξτρα φωτεινότητα, προσθέστε eye serum πριν από την κρέμα.

Μάσκες & Εντατική Περιποίηση

Από sheet masks και sleeping masks μέχρι clay για βαθύ καθαρισμό, οι μάσκες προσφέρουν άμεσο boost σε ενυδάτωση και λάμψη. Χρησιμοποιήστε 1-3 φορές/εβδομάδα.

Serums & Boosters

Ενισχύστε την περιποίηση με serums, βιταμίνη C, ρετινόλη ή AHA/BHA. Δοκιμάστε το layering δραστικών συστατικών για μέγιστα αποτελέσματα και προσαρμόστε τη ρουτίνα ανάλογα με την εποχή. Ανακαλύψτε best selling προϊόντα από top brands και χαρίστε στο πρόσωπό σας την ενυδάτωση και τη λάμψη που χρειάζεται.

Skincare Basics: ο οδηγός για σωστή ρουτίνα

Μάθετε τα θεμέλια μιας ισορροπημένης ρουτίνας.

Δείτε τον οδηγό

Body Care (Μην το ξεχνάτε!)

Χαρίστε στο σώμα ενυδατικές κρέμες, body lotions ή έλαια για μεταξένια επιδερμίδα, ιδίως τον χειμώνα. Ανακαλύψτε Black Friday εκπτώσεις σε αρωματικές σειρές και body sets για ολοκληρωμένο self-care.

 

FAQs

Πώς διαλέγω προϊόντα ανά τύπο επιδερμίδας (ξηρή, λιπαρή, μεικτή, ευαίσθητη);
Επιλέξτε ενυδατικές κρέμες, serums και καθαριστικά ανάλογα με τις ανάγκες της επιδερμίδας σας. Για ξηρή επιδερμίδα, προτιμήστε πλούσιες κρέμες προσώπου και θρεπτικά serums. Για λιπαρή ή μεικτή επιδερμίδα, επιλέξτε ελαφριά gel ενυδατικά και oil-free προϊόντα. Η ευαίσθητη επιδερμίδα απαιτεί καταπραϋντικές κρέμες και ήπια καθαριστικά χωρίς αρώματα για προστασία και ανακούφιση.
Δείτε όλα τα προϊόντα προσώπου για ευαίσθητη επιδερμίδα
Ποιες βασικές κατηγορίες προϊόντων δεν πρέπει να λείπουν από μια καθημερινή ρουτίνα;
Μια πλήρης και ισορροπημένη skincare ρουτίνα περιλαμβάνει:
1. Καθαρισμό (facial cleanser)
2. Ενυδάτωση (ενυδατική κρέμα προσώπου, κρέμα ματιών)
3. Προστασία SPF (αντηλιακό)
4. Στοχευμένη φροντίδα (serums, αντιρυτιδικές κρέμες, προϊόντα με ρετινόλη ή βιταμίνη C)
Υπάρχουν έτοιμα σετ που καλύπτουν ολόκληρη ρουτίνα;
Ναι! Τα Black Friday skincare value sets και τα best seller sets συνδυάζουν κρέμες προσώπου, serums και κρέμες ματιών, προσφέροντας ολοκληρωμένη περιποίηση και ιδανικές επιλογές για δώρο με μεγάλη εξοικονόμηση.

Για παράδειγμα: name@example.com