Αγορά με βάση την ανάγκη

Τα μαλλιά σας, ένα σύμβολο θηλυκότητας και δύναμης. Αξίζουν περιποίηση και φροντίδα, αλλά δεν έχουν όλα τις ίδιες ανάγκες. Είτε χρειάζεστε φροντίδα για τις μπούκλες σας, είτε ενίσχυση όγκου, καταπόλεμηση λιπαρότητας, ενυδάτωση και θρέψη, περιοποιηθείτε τα μαλλιά σας, επιλέγοντας τα ιδανικά προϊόντα.



483 Προϊόντα
  • Kérastase

    Discipline L'Ηuile Oleo-Relax

    Έλαιο για Ατίθασα Μαλλιά
    75 ml - Refillable

    Από

    45,95 €

    82,60 € / 100ml

    5

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • L'Oréal Professionnel

    Vitamino Color Spectrum

    Σαμπουάν με Μωβ Χρωστικές για Ξανθά Μαλλιά
    300 ml

    25,95 €

    8,65 € / 100ml

    49
  • Aveda

    Shampure

    Nurturing Shampoo
    250 ml

    22,95 €

    9,18 € / 100ml

    22
  • 33,95 €

    16,98 € / 100ml

    12
  • Aveda

    SCALP SOLUTIONS SCALP MASSAGER

    37,95 €

    33,00 € / 100g

    14
  • 49,95 €

    49,95 € / 100ml

    8
  • Augustinus Bader

    HAIR CARE OIL

    54,95 €

    183,17 € / 100ml

    17
  • Aveda

    Nutriplenish™

    Mask Deep Moisture
    NUTRIPLENISH MASK DEEP

    57,95 €

    28,98 € / 100ml

    374
  • Aveda

    Cherry Almond

    Softening Conditioner
    200 ml

    26,95 €

    13,48 € / 100ml

    16
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    50ml

    18,99 €

    37,98 € / 100ml

    113
  • Aveda

    Thickening Tonic

    Styling Spray
    100 ml

    33,95 €

    33,95 € / 100ml

    33
  • Redken

    Acidic Color Gloss

    Naked Gloss Έλαιο Λάμψης
    100 ml

    42,95 €

    42,95 € / 100ml

    76
  • DYSON

    Ceramic Pink

    499,95 €

    75,86 € / 100g

    543
  • 11,95 €

    29,87 € / 100ml

    6
  • Color Wow

    Coco Motion

    Lubricating Conditioner
    295ml

    31,95 €

    10,83 € / 100ml

    433
  • Exclu Web

    Bumble and Bumble

    50ML

    25,00 €

    52,08 € / 100ml

    304
  • Bumble and Bumble

    200ml

    18,00 €

    9,00 € / 100ml

    324
  • 34,95 €

    34,26 € / 100g

    5
  • Από

    11,95 €

    17,98 € / 100ml

    52

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Aveda

    SMOOTH INFUSION BLOW DRY TREAT 200ML

    47,95 €

    23,98 € / 100ml

    16
  • Aveda

    SCALP SOLUTIONS FRESH PROT MIST 100ML

    49,95 €

    49,95 € / 100ml

    6
  • DIOR

    Sauvage Hydrating Shampoo

    Hydrating Shampoo for Men
    250 ml

    70,95 €

    28,38 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Conditioner

    Ελαφρύ conditioner για κανονικά, ξηρά ή σγουρά μαλλιά
    250 ml

    35,95 €

    14,38 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclu Web

    39,95 €

    14,12 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 483

Βρείτε εδώ προϊόντα για μπούκλες, για ενυδάτωση, αντιπυτιριδικά, για όγκο, για λάμψη, για αναδόμηση, χωρίς θειικά άλατα, για τριχόπτωση, για προστασία χρώματος, για λείανση