Αγορά με βάση την ανάγκη

Τα μαλλιά σας, ένα σύμβολο θηλυκότητας και δύναμης. Αξίζουν περιποίηση και φροντίδα, αλλά δεν έχουν όλα τις ίδιες ανάγκες. Είτε χρειάζεστε φροντίδα για τις μπούκλες σας, είτε ενίσχυση όγκου, καταπόλεμηση λιπαρότητας, ενυδάτωση και θρέψη, περιοποιηθείτε τα μαλλιά σας, επιλέγοντας τα ιδανικά προϊόντα.



484 Προϊόντα
  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Conditioner

    Μαλακτικό λάμψης που διατηρεί το χρώμα των μαλλιών
    250 ml

    35,95 €

    14,38 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Cleanser

    Απαλό σαμπουάν λάμψης που διατηρεί το χρώμα των μαλλιών
    300 ml

    32,95 €

    10,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Mask

    Ελαφριά μάσκα ενυδάτωσης για κανονικά έως ξηρά μαλλιά
    200 ml

    45,95 €

    22,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Cleanser

    Πλούσιο θρεπτικό σαμπουάν για ταλαιπωρημένα μαλλιά
    300 ml

    32,95 €

    10,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AMIKA

    Big Hit

    Μαλακτικό για όγκο
    275 ml

    31,95 €

    11,62 € / 100ml

    1789
  • Exclusive

    Living Proof

    Scalp Care Exfoliator

    Θεραπεία πριν το σαμπουάν
    100 ml

    35,95 €

    35,95 € / 100ml

    111
  • Aveda

    200 ml

    37,95 €

    18,98 € / 100ml

    61
  • 39,95 €

    42,05 € / 100ml

    2
  • DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Σγουρά έως σγουρά μαλλιά, πλούσια φροντίδα
    30 ml

    29,95 €

    99,83 € / 100ml

    42
  • Aveda

    Invati Ultra Advanced

    Revitalizing Scalp Serum
    150 ml

    76,95 €

    51,30 € / 100ml

    32
  • Exclu Web

    25,95 €

    12,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • DYSON

    Omega

    Ενυδατικό λάδι για τα μαλλιά
    30 ml

    57,50 €

    191,67 € / 100ml

    74
  • Aveda

    50 ml

    11,95 €

    23,90 € / 100ml

    59
  • Exclusive

    DYSON

    Ορός Chitosan™

    Post-Style Serum
    100ml

    Από

    54,95 €

    59,95 € / 100ml

    620

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Σγουρά έως φουντωτά μαλλιά, ελαφριά φροντίδα
    30 ml

    29,95 €

    99,83 € / 100ml

    21
  • Living Proof

    No Frizz

    Λάδι περιποίησης χωρίς σιλικόνη
    50 ml

    34,95 €

    69,90 € / 100ml

    260
  • Moroccanoil

    45 ml

    38,95 €

    86,56 € / 100ml

    558
  • Exclu Web

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    255
  • Exclu Web

    50,95 €

    56,61 € / 100ml

    99
  • Exclusive

    Color Wow

    Dream Filter

    Pre-Shampoo
    200 ml

    44,95 €

    22,48 € / 100ml

    1687
  • Aveda

    Invati Ultra Advanced

    Leave-In Treatment
    100 ml

    45,95 €

    45,95 € / 100ml

    66
  • Aveda

    Invati Ultra Advanced

    Conditioner Rich
    200 ml

    44,95 €

    22,48 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Aveda

    200 ml

    37,95 €

    18,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Mirrorball

    Αντιοξειδωτικό Μαλακτικό για Έντονη Λάμψη
    275 ml

    31,95 €

    11,62 € / 100ml

    1165

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 484

Βρείτε εδώ προϊόντα για μπούκλες, για ενυδάτωση, αντιπυτιριδικά, για όγκο, για λάμψη, για αναδόμηση, χωρίς θειικά άλατα, για τριχόπτωση, για προστασία χρώματος, για λείανση