Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το


17 Προϊόντα
  • Exclusive

    Ouai

    Detox Shampoo

    Shampoing Détox
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    485

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Shampoo for fine hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    283

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Conditioner for Fine Hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    40

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Από

    23,95 €

    18,01 € / 100ml

    26

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Ouai

    Κρέμα Anti-Frizz

    Κρέμα κατά του Φριζαρίσματος με Θερμική Προστασία
    177 ml

    Από

    17,50 €

    18,36 € / 100ml

    855

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 33,95 €

    24,25 € / 100ml

    323
  • 42,50 €

    18,01 € / 100ml

    1527
  • Exclusive

    Ouai

    Hair Oil

    33,95 €

    75,44 € / 100ml

    4450
  • Exclusive

    Ouai

    Wave Spray

    Σπρέι για κυματιστά μαλλιά
    89ml

    Από

    17,50 €

    19,66 € / 100ml

    1255

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Ouai

    North Bondi

    Μαλακτικό
    45 ml

    Από

    17,95 €

    39,89 € / 100ml

    446

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Ouai

    Bond Repair Balm

    Επανορθωτικό βάλσαμο για ταλαιπωρημένα μαλλιά
    142 ml

    52,95 €

    37,29 € / 100ml

    2101
  • Exclusive

    Ouai

    Huile Capillaire

    Format voyage
    13 ml

    18,95 €

    145,77 € / 100ml

    438
  • Exclusive

    Ouai

    Medium Hair

    Shampoo for medium hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    11

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • 37,95 €

    21,44 € / 100ml

    2405
  • Exclusive

    33,50 €

    11,17 € / 100ml

    1273
  • Exclusive

    Ouai

    Thickening Spray

    Σπρέι μαλλιών για πύκνωση και όγκο
    177ml

    34,95 €

    19,75 € / 100ml

    2127
  • Exclusive

    Ouai

    Wave Spray

    σπρέι κυματισμών
    Wave Spray

    17,50 €

    35,00 € / 100ml

    2193

Έχετε δει 17 προϊόντα από τα 17

Για παράδειγμα: name@example.com