Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το


8 Προϊόντα
  • Exclusive

    Pixi

    Pixi Lip Tone

    Γκλος χειλιών με αντιδραστικό pH
    Peachyness (12ml)

    11,50 €

    95,83 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Pixi

    On-the-Glow Blush

    Στικ ενυδάτωσης και λάμψης
    Fleur (19 g)

    Από

    25,50 €

    136,58 € / 100g

    1

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Pixi

    On-the-Glow

    Multi-Use Moisture Stick
    19 g

    25,50 €

    134,21 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Pixi

    On-the-Glow BASE

    Ενυδατικό μέικ απ
    Fair (19g)

    27,95 €

    147,11 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Pixi

    ON-THE-GLOW BRONZE

    Ενυδατικό Στικ με Χρώμα
    Soft Glow (19 g)

    25,95 €

    136,58 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Pixi

    Glow Mud Cleanser

    26,95 €

    19,96 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Pixi

    On-the-Glow SuperGlow

    Ενυδατικό στικ highlighter
    Petal Dew (19g)

    25,95 €

    136,58 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Pixi

    Makeup Fixing Mist

    23,95 €

    29,94 € / 100ml

    7

Έχετε δει 8 προϊόντα από τα 8

Για παράδειγμα: name@example.com