Sephora Collection


43 Προϊόντα
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Μάσκα τζελ με αποτέλεσμα απολέπισης

    με Γαλακτικό οξύ και Βιταμίνη C
    75 ml

    16,99 €

    22,65 € / 100ml

    81
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Ενυδατικό balm χειλιών

    Περιποίηση χειλιών με 8 ώρες ενυδάτωση
    Κεράσι (3,50 g)

    4,99 €

    3.898,44 € / 100g

    189

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Γεμίζει + Ενυδατώνει
    50 ml

    Από

    17,99 €

    39,98 € / 100ml

    131

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Μάσκα νύχτας χειλιών

    Εντατική ενυδατική θεραπεία
    Βανίλια (15 ml)

    6,99 €

    46,60 € / 100ml

    431

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Κρέμα νυκτός
    50 ml

    Από

    18,99 €

    41,98 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    5,99 €

    294
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Κρέμα Ματιών Λείανσης και Σύσφιξης
    20 ml

    18,99 €

    94,95 € / 100ml

    139
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Moisturizing Lip Butter

    Ενυδατική φροντίδα χειλιών 12 ώρες
    Βανίλια (10 g)

    6,99 €

    69,90 € / 100g

    111

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    GLOW

    Κρέμα ματιών λάμψης με βιταμίνη C και υαλουρονικό οξύ
    20 ml

    15,99 €

    79,95 € / 100ml

    141
  • Exclusive

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Δροσιστικός ορός μικροφυσαλίδων με Υαλουρονικό + πολυγλουταμινικό οξύ
    30 ml

    Από

    9,99 €

    66,63 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Μάσκα χειλιών με κεράσι

    Ενυδατωμένα και λεία χείλη σε 5 λεπτά
    1 τμχ

    2,99 €

    299,00 € / 100g

    281
  • New

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Ανακουφιστικό βάλσαμο-κρέμα με λιπίδια και κεραμίδια
    50 ml

    17,99 €

    35,98 € / 100ml

    213

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Αναζωογονητικό τζελ νερού με Υαλουρονικό και πολυγλουταμινικό οξύ
    50 ml

    Από

    13,99 €

    33,98 € / 100ml

    132

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Ενυδατική κρέμα γαλάκτωμα με Υαλουρονικό Οξύ
    50 ml

    15,99 €

    31,98 € / 100ml

    215
  • Exclusive

    7,99 €

    53,27 € / 100ml

    79
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Μάσκες στικ Αποτοξίνωση ή Λάμψη

    Κρεμώδης και ελαφριά υφή
    Masque stick détox (20 g)

    9,99 €

    66,60 € / 100g

    84

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Αποτοξινωτική μάσκα και απολέπιση

    με μανδελικό οξύ και λευκή άργιλο
    75 ml

    16,99 €

    22,65 € / 100ml

    86
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Cica Creme Hydratante Soin Reparateur Express

    Ενυδατώνει + Καταπραύνει
    40 ml

    Από

    11,99 €

    29,98 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Λάδι Ανάπλασης Σύσφιξης Νυκτός
    30 ml

    23,99 €

    79,97 € / 100ml

    161
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Glow

    Υπερ-Ορός Λάμψης Με 7% Βιταμίνη C Και Βιταμίνη E
    30 ml

    Από

    10,99 €

    8

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    GLOW

    Τζελ-κρέμα λάμψης με βιταμίνη C και πολυγλουταμινικό οξύ
    50 ml

    Από

    14,99 €

    33,98 € / 100ml

    139

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Ενισχυτικός Ορός Επαναπύκνωσης
    30 ml

    22,99 €

    76,63 € / 100ml

    130
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Clarifying serum

    5% salicylic acid + AHAs
    30 ml

    19,99 €

    66,63 € / 100ml

    6
  • New

    Sephora Collection

    EXFOLIATE

    ΟΜΟΙΟΓΕΝΗΣ ΛΕΙΑΝΤΙΚΟΣ ΟΡΟΣ ΜΕ 5% ΝΙΑΣΙΝΑΜΙΔΗ + ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ ΟΞΥ
    30 ml

    22,99 €

    76,63 € / 100ml

    67

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 43

Για παράδειγμα: name@example.com