Sephora Collection


44 Προϊόντα
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Δροσιστική μάσκα νύχτας

    με Πολυγλουταμινικό οξύ και Κεραμίδια
    75 ml

    16,99 €

    22,65 € / 100ml

    87
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Μάσκα τζελ με αποτέλεσμα απολέπισης

    με Γαλακτικό οξύ και Βιταμίνη C
    75 ml

    16,99 €

    22,65 € / 100ml

    81
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Ενυδατικό balm χειλιών

    Περιποίηση χειλιών με 8 ώρες ενυδάτωση
    Κεράσι (3,50 g)

    4,99 €

    3.898,44 € / 100g

    189

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Γεμίζει + Ενυδατώνει
    50 ml

    Από

    17,99 €

    39,98 € / 100ml

    131

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Express Purifying Patches

    12 υδροκολλοειδή επιθέματα δεύτερου δέρματος
    (12 τμχ)

    4,99 €

    93
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Κρέμα νυκτός
    50 ml

    Από

    18,99 €

    41,98 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Επίθεμα μύτης με άνθρακα

    Αφαιρεί τα μαύρα στίγματα και τις ακαθαρσίες
    PATCH NEZ CHARBON NEW ARTWORK 2-24

    2,99 €

    843
  • Exclusive

    Sephora Collection

    GLOW

    Κρέμα ματιών λάμψης με βιταμίνη C και υαλουρονικό οξύ
    20 ml

    15,99 €

    79,95 € / 100ml

    141
  • Exclusive

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Δροσιστικός ορός μικροφυσαλίδων με Υαλουρονικό + πολυγλουταμινικό οξύ
    30 ml

    Από

    9,99 €

    66,63 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Ανακουφιστικό βάλσαμο-κρέμα με λιπίδια και κεραμίδια
    50 ml

    17,99 €

    35,98 € / 100ml

    213

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Ενυδατική κρέμα γαλάκτωμα με Υαλουρονικό Οξύ
    50 ml

    15,99 €

    31,98 € / 100ml

    215
  • New

    Sephora Collection

    CLEAR & PURIFY

    Διφασική λοσιόν εξισορρόπησης Πολυγλουταμινικό οξύ + Πρεβιοτικά
    150 ml

    15,99 €

    10,66 € / 100ml

    72
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Μάσκες στικ Αποτοξίνωση ή Λάμψη

    Κρεμώδης και ελαφριά υφή
    Masque stick détox (20 g)

    9,99 €

    66,60 € / 100g

    84

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    Transformation masks

    Μάσκες προσώπου υδρογέλης
    Λείανση (1 τεμ.)

    6,99 €

    1
  • Exclusive

    Sephora Collection

    GLOW

    Τζελ-κρέμα λάμψης με βιταμίνη C και πολυγλουταμινικό οξύ
    50 ml

    Από

    14,99 €

    33,98 € / 100ml

    139

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Glow

    Υπερ-Ορός Λάμψης Με 7% Βιταμίνη C Και Βιταμίνη E
    30 ml

    Από

    10,99 €

    8

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Λάδι Ανάπλασης Σύσφιξης Νυκτός
    30 ml

    23,99 €

    79,97 € / 100ml

    161
  • Exclusive

    Sephora Collection

    GLOW

    Πούδρα καθαρισμού λάμψης με βιταμίνες C+E
    25 g

    13,99 €

    55,96 € / 100g

    36
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Cica Creme Hydratante Soin Reparateur Express

    Ενυδατώνει + Καταπραύνει
    40 ml

    Από

    11,99 €

    29,98 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Αποτοξινωτική μάσκα και απολέπιση

    με μανδελικό οξύ και λευκή άργιλο
    75 ml

    16,99 €

    22,65 € / 100ml

    86
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Ενισχυτικός Ορός Επαναπύκνωσης
    30 ml

    22,99 €

    76,63 € / 100ml

    130
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Clarifying serum

    5% salicylic acid + AHAs
    30 ml

    19,99 €

    66,63 € / 100ml

    6
  • New

    Sephora Collection

    EXFOLIATE

    ΟΜΟΙΟΓΕΝΗΣ ΛΕΙΑΝΤΙΚΟΣ ΟΡΟΣ ΜΕ 5% ΝΙΑΣΙΝΑΜΙΔΗ + ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ ΟΞΥ
    30 ml

    22,99 €

    76,63 € / 100ml

    67
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    50ml

    16,99 €

    33,98 € / 100ml

    233

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 44

Για παράδειγμα: name@example.com