16 Προϊόντα
  • Tom Ford

    50 ml

    Από

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    452

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    50 ml

    Από

    184,95 €

    369,90 € / 100ml

    663

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Soleil Neige

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    41,95 €

    343,17 € / 100ml

    401

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Tom Ford

    Neroli Portofino

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    173,95 €

    579,83 € / 100ml

    649

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • 81,95 €

    54,63 € / 100ml

    37
  • Tom Ford

    Eau de Soleil Blanc

    Eau de Toilette
    30 ML

    Από

    41,95 €

    283,17 € / 100ml

    92

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Tom Ford

    Mandarino Di Amalfi

    Eau de Parfum
    50 ml

    278,95 €

    557,90 € / 100ml

    47
  • Tom Ford

    Black Orchid

    Eau de Parfum
    10 ml

    32,95 €

    329,50 € / 100ml

    99
  • Tom Ford

    Costa Azzurra

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    849

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Soleil Neige

    All Over Body Spray
    150 ml

    55,95 €

    37,30 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Tom Ford

    Noir

    Eau de Parfum
    100 ml

    219,95 €

    219,95 € / 100ml

    64
  • Από

    224,95 €

    749,83 € / 100ml

    970

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    Grey Vetiver

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    51

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Eau de Grey Vetiver

    Eau de Toilette
    100 ml

    Από

    126,95 €

    174,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    50 ml      

    Από

    184,95 €

    369,90 € / 100ml

    584

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Beau de Jour

    Eau de Parfum
    100 ml

    219,95 €

    219,95 € / 100ml

    422

Έχετε δει 16 προϊόντα από τα 16

Ποιο είναι το πιο δημοφιλές Tom Ford άρωμα για άνδρες;


Δύσκολη ερώτηση! Πολλά ανδρικά αρώματα Tom Ford είναι best-sellers. Ο designer, από τους πιο επιδραστικούς της εποχής του, ανανέωσε την ανδρική αρωματοποιία με πρωτότυπες, ζεστές και spicy συνθέσεις. Αν πρέπει να ξεχωρίσουμε ένα, αυτό είναι το TOM FORD Noir Extreme, που αιχμαλωτίζει τις αισθήσεις και αναδεικνύει τις δύο έντονες πλευρές της ανδρικής φύσης. Κεχριμπαρένιο και ξυλώδες με άκρως εθιστικό αποτύπωμα απευθύνεται στον άνδρα που τολμά να ζει στο έπακρο. Εξαιρετικό και το Tobacco Vanille που θυμίζει αγγλικό gentlemen’s club και το Lost Cherry με γλυκές, amber και αποπλανητικές νότες .

Ποιο είναι το πιο δημοφιλές Tom Ford άρωμα για γυναίκες;


Και εδώ η Tom Ford έχει πολλές επιτυχίες. Eau de Parfum ή Eau de Toilette, κάθε δημιουργία αποκαλύπτει μοναδικές νότες όπως wood και μαύρη τρούφα. Το Private Blend Lost Cherry είναι ένα άρωμα με αντιθέσεις. Η αθωότητα που αποπνέει το μαύρο κεράσι διασταυρώνεται με τη γλυκιά πρόκληση που δίνει το πικραμύγδαλο, δημιουργώντας ένα ακαταμάχητο άρωμα. Άλλο αγαπημένο είναι το Black Orchid. Ένα μεθυστικό ελιξήριο από μαύρες ορχιδέες και μπαχαρικά που δίνει ένα πολυτελές και sophisticated αποτέλεσμα.

Για παράδειγμα: name@example.com