Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Κρέμα νυκτός

Η βραδινή ενυδάτωση είναι κλείδι για την φροντίδα του προσώπου μας. Κρέμες νυχτός που μας ενυδατώνουν όσο κοιμόμαστε, απαραίτητο βήμα σε κάθε ρουτίνα ομορφιάς. Συνδυάστε με την κατάλληλη κρέμα ημέρας για πλήρη προστασία.



92 Προϊόντα
  • 156,95 €

    313,90 € / 100ml

    6
  • New

    AESTURA

    ATOBARRIER365 Crème

    Κρέμα για ενυδάτωση & ενίσχυση του επιδερμικού φραγμού
    80 ml

    Από

    20,50 €

    39,38 € / 100ml

    1219

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Erborian

    Κρέμα Centella

    Καταπραϋντική Ενυδατική Κρέμα
    50 ml

    27,95 €

    55,90 € / 100ml

    14
  • Lancôme

    Rénergie Collagen® Lift-Xtend Cream

    Κρέμα Για Την Επαναφορά Κολλαγόνου
    50 ml

    111,95 €

    223,90 € / 100ml

    939

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Summer Fridays

    Jet Lag Mask

    Ενυδατική Μάσκα
    28 g

    Από

    27,95 €

    99,82 € / 100g

    1031

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Lift & Firm - Κρέμα νυκτός

    Ανακαλύψτε τα
  • New

    AESTURA

    ATOBARRIER365 Hydro Soothing Cream

    Καταπραϋντική Ενυδατική Κρέμα
    60 ml

    31,50 €

    52,50 € / 100ml

    344
  • ANUA

    PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisture Cream

    Ελαφριά ενυδατική κρέμα
    60 ml

    31,95 €

    53,25 € / 100ml

    36
  • New

    Laneige

    80 ml

    28,50 €

    35,63 € / 100ml

    378
  • ANUA

    3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream

    Θρεπτική κρέμα με 3 κεραμίδια
    100 ml

    22,95 €

    22,95 € / 100ml

    29
  • New

    REFY

    Face Sculpt

    Ελαφριά ενυδατική κρέμα-τζελ με ρόλερ
    Clear (70 ml)

    44,95 €

    64,21 € / 100ml

    28
  • New

    Glow Recipe

    Watermelon Cream

    Έντονη και διαρκής ενυδάτωση - επαναπληρώσιμο
    50 ml

    Από

    34,95 €

    83,90 € / 100ml

    903

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • First Aid Beauty

    Ultra Repair Cream

    Κρέμα εντατικής ενυδάτωσης για το πρόσωπο και το σώμα
    56,7 g

    Από

    19,95 €

    35,19 € / 100g

    722

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Estée Lauder

    Revitalizing Supreme+ Intense

    Regenerating Radiance Awakening Care
    50 ml

    141,95 €

    283,90 € / 100ml

    12
  • Estée Lauder

    Revitalizing Supreme+

    Delicate Youth Revealing Cream
    50 ml

    Από

    91,95 €

    271,90 € / 100ml

    2

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 41,95 €

    104,88 € / 100ml

    51

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Κρέμα νυκτός
    50 ml

    Από

    18,99 €

    41,98 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • TATCHA

    The Indigo Overnight Repair

    Κρέμα Ενδυνάμωσης του Δερματικού Φραγμού
    50ml

    105,95 €

    211,90 € / 100ml

    1380
  • Exclusive

    Ole Henriksen

    Après Skin Multi-Use Rich Rescue Crème

    Κρέμα Νυκτός + Μάσκα με Κεραμίδια
    75 ml

    41,95 €

    55,93 € / 100ml

    444
  • Exclusive

    Glow Recipe

    Cloudberry Bright

    Ενυδατική κρέμα
    50 ml

    40,95 €

    81,90 € / 100ml

    715
  • New

    GLOWERY

    No Walk of Shame

    Κρέμα SOS Ενυδάτωσης & Ενίσχυσης Λάμψης
    50ml

    38,95 €

    77,90 € / 100ml

    34
  • Innisfree

    Green Tea Seed Hyaluronic Cream

    Ενυδατική Κρέμα
    50 ml

    28,95 €

    57,90 € / 100ml

    817
  • TATCHA

    The Dewy Milk Moisturizer

    Ενυδατικό προϊόν σε μέγεθος ταξιδιού
    15 ml

    27,95 €

    186,33 € / 100ml

    104
  • Fresh

    Lotus Dream Cream

    Anti-aging night cream with lotus and vitamin E
    15 ml

    Από

    26,50 €

    176,67 € / 100ml

    1713

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Respire

    Recharge 50ml

    22,95 €

    45,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 92

Δώστε στο δέρμα σας μια ώθηση φροντίδας ενώ κοιμάστε με μια κρέμα νύχτας, με ελαφριά και ευχάριστη υφή, εμπλουτισμένη με ενυδατικά συστατικά. Οκτώ ώρες ύπνου και μια αποτελεσματική κρέμα νύχτας είναι τα μυστικά για μια ελαστική, αναζωογονημένη επιδερμίδα. Η Sephora σας καθοδηγεί στην επιλογή της κατάλληλης κρέμας νύχτας για τον τύπο του δέρματός σας.

Το ξηρό, εύθραυστο δέρμα χρειάζεται έντονη κρέμα νυκτός για να αποφευχθεί η ερυθρότητα και η αφυδάτωση. Για το ώριμο δέρμα, μπορείτε να εφαρμόσετε μια αντιρυτιδική κρέμα νυκτός, όπως η κρέμα Estée Lauder, πριν από τον ύπνο και να κάνετε απαλό μασάζ στο δέρμα σας.

Για το ευαίσθητο δέρμα η επιδερμίδα χρειάζεται κρέμα νυκτός για δέρμα με ερυθρότητα, εστιάζοντας στην καταπράυνση της επιδερμίδας και στην αποκατάσταση του επιδερμικού φραγμού.

Για παράδειγμα: name@example.com