41 Προϊόντα
  • AMIKA

    Soulfood

    Μάσκα Θρέψης
    250 ml

    35,95 €

    14,38 € / 100ml

    2265

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Perk Up

    Ξηρό Σαμπουάν Χωρίς Ταλκ
    233 ml

    Από

    18,95 €

    12,91 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Εντατική Θεραπεία Χωρίς ξέβγαλμα με Υαλουρονικό Οξύ
    200 ml

    31,95 €

    15,98 € / 100ml

    1168
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Μάσκα Εντατικής Ενυδάτωσης με Υαλουρονικό Οξύ
    250 ml

    42,95 €

    17,18 € / 100ml

    1415
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    The Kure

    Σαμπουάν Επανόρθωσης Αναδόμησης για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    275 ml

    30,95 €

    11,25 € / 100ml

    453
  • AMIKA

    Superfruit Star

    εξαιρετικά ελαφρύ λάδι styling
    50 ml

    Από

    21,95 €

    73,90 € / 100ml

    24

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • AMIKA

    Forget Frizz

    Μαλακτικό κατά του φριζαρίσματος
    275ml

    31,95 €

    11,62 € / 100ml

    1071
  • AMIKA

    Forget Frizz

    Σαμπουάν κατά του φριζαρίσματος
    275ml

    30,95 €

    11,25 € / 100ml

    1108
  • AMIKA

    The Shield

    Σπρέι Κατά της Υγρασίας
    221 ml

    32,95 €

    14,91 € / 100ml

    190
  • AMIKA

    un.done

    Σπρέι Όγκου και Υφής
    209 ml

    29,95 €

    14,33 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Rescue Team

    Σετ Ανακάλυψης Ρουτίνα Επανόρθωσης
    60ml x 3 + 30ml

    30,95 €

    14,74 € / 100ml

    118
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Normcore

    Ενυδατική Μαλακτική Κρέμα
    275 ml

    26,95 €

    9,80 € / 100ml

    307
  • AMIKA

    Frizz-me-not

    Ενυδατική κρέμα κατά του φριζαρίσματος
    200ml

    Από

    18,95 €

    17,48 € / 100ml

    97

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • AMIKA

    Soulstruck

    Θρεπτική μάσκα για ξηρά μαλλιά χωρίς ξέβγαλμα
    200 ml

    Από

    18,95 €

    15,98 € / 100ml

    14

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Μαλακτική Κρέμα Εντατικής Ενυδάτωσης με Υαλουρονικό Οξύ
    275 ml

    31,95 €

    11,62 € / 100ml

    675
  • AMIKA

    Blowout Out Babe

    Θερμική βούρτσα
    Μαύρο

    109,95 €

    13,68 € / 100g

    2
  • New

    AMIKA

    Aura

    Αρωματικό mist για μαλλιά και σώμα.
    90 ml

    27,95 €

    31,06 € / 100ml

    77
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Σαμπουάν Εντατικής Ενυδάτωσης με Υαλουρονικό Οξύ
    275 ml

    30,95 €

    11,25 € / 100ml

    726
  • AMIKA

    Bust Your Brass Polar Blonde

    Σαμπουάν που αφαιρεί το κιτρίνισμα
    275 ml

    30,95 €

    11,25 € / 100ml

    126
  • AMIKA

    Perk Up Plus

    Ξηρό Σαμπουάν Μεγάλης Διάρκειας
    208 ml

    Από

    18,95 €

    16,32 € / 100ml

    46

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Smooth Over

    Φροντίδα Κατά του Φριζαρίσματος
    200 ml

    35,95 €

    17,98 € / 100ml

    841
  • New

    AMIKA

    Dream Routine

    Ενυδατική Μάσκα Νυκτός
    100 ml

    35,95 €

    35,95 € / 100ml

    995
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    The Kure

    Μαλακτικό Επανόρθωσης Αναδόμησης για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    275 ml

    31,95 €

    11,62 € / 100ml

    465
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Flash

    Glossy Μάσκα Στιγμιαία Λάμψη
    200 ml

    35,95 €

    17,98 € / 100ml

    379

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 41

Για παράδειγμα: name@example.com