Γυναικεία Σετ

Ψάχνετε μια ιδέα για δώρο; Ένα σετ αρωμάτων είναι μια εξαιρετική επιλογή για κάθε beauty addict! Η Sephora συγκέντρωσε τα πιο όμορφα σετ γυναικείων αρωμάτων, από τα best-sellers έως τις τελευταίες αρωματικές αφίξεις,για να κάνετε ένα τέτοιο δώρο και... στον εαυτό σας!



42 Προϊόντα
  • Kayali

    Discovery Layering Set

    Σετ ανακάλυψης
    8 x 1,5 ml

    25,95 €

    216,25 € / 100ml

    87
  • New

    Rare Beauty

    Rare Beginnings

    Σετ ταξιδιού
    10ml + 5ml

    38,95 €

    259,67 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rare Beauty

    Mini Rare Eau de Parfum Set

    Eau De Parfum σε μικρή συσκευασία
    10 ml + 5ml

    38,95 €

    259,67 € / 100ml

    345
  • Kayali

    Marshmallow Candy Mini Duo

    Σετ αρωμάτων
    2 x 5 ml

    30,95 €

    309,50 € / 100ml

    285
  • Exclusive

    PHLUR

    Discovery Set

    Σετ δοκιμής αρωμάτων ταξιδιού
    8 x 2 ml

    41,95 €

    262,19 € / 100ml

    1
  • New

    Rare Beauty

    Rare Moments

    Σετ 2 Eau de Parfum σε roll-on
    5ml + 5ml

    37,95 €

    379,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    30,95 €

    260,08 € / 100ml

    94
  • New

    The 7 Virtues

    Mini Duo

    Σετ δώρου Eau de Parfum
    2 x 6 ml

    34,95 €

    291,25 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Kayali

    Eden Obsessions

    Σετ με γυναικεία αρώματα μινιατούρες
    4 x 10ml

    109,95 €

    274,88 € / 100ml

    210
  • The 7 Virtues

    Mini Vanilla

    Σετ δώρου Eau de Parfum
    2 x 6 ml

    38,95 €

    324,58 € / 100ml

    136
  • Kayali

    4 x 10ml

    109,95 €

    274,88 € / 100ml

    41
  • Givenchy

    50 ml + 12,5 ml

    139,95 €

    223,92 € / 100ml

    2
  • Kayali

    4 x 1.5ml

    15,95 €

    265,83 € / 100ml

    55
  • VALENTINO

    50 ml + 6.8 gr

    143,95 €

    287,90 € / 100ml

    1
  • Kayali

    Σετ Rose Royale

    Σετ αρώματος
    50 ml + 10 ml

    109,95 €

    183,25 € / 100ml

    7
  • Rabanne Fragrances

    50 ml + 4.5 ml

    130,95 €

    261,90 € / 100ml

    1
  • Kayali

    Oudgasm Ensemble Miniature

    Σετ μίνι αρωμάτων
    4 x 10 ml

    135,95 €

    339,88 € / 100ml

    6
  • Kayali

    Yummy Vanilla Set

    Σετ αρώματος
    50 ml + 10 ml

    109,95 €

    183,25 € / 100ml

    74
  • New

    Rare Beauty

    Rare Eau De Parfum Vanilla And Caramel

    Γυναικείο σετ αρωμάτων
    50 ml + 10 ml

    86,95 €

    144,92 € / 100ml

    16
  • 36,95 €

    36,95 € / 100ml

    81
  • New

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αρωματικά Mist Σώματος & Μαλλιών
    20 ml + 20 ml + 20 ml

    16,50 €

    27,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Kayali

    Vanilla Musk Mini Duo

    Σετ Αρωμάτων
    2 x 5 ml

    30,95 €

    309,50 € / 100ml

    120
  • Rare Beauty

    Selena's Faves

    Σετ Άρωμα και Ρουζ
    50 ml + 7,5 ml

    85,95 €

    149,48 € / 100ml

    6
  • Sephora Favorites

    Party Glam Set

    Σετ μακιγιάζ, μαλλιών και αρώματος
    50 ml + 4 g + 5 ml + 6 ml + 8 ml

    58,90 €

    7

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 42

Ποικιλία γυναικείων σετ αρωμάτων. Τα σετ μας προσφέρουν ποικιλία επιλογών για κάθε προτίμηση. Ιδανικά για δώρα, αναδείξτε την προσωπικότητα των αγαπημένων σας με έναν μοναδικό συνδυασμό αρωμάτων. Ανεξάρτητα από το αν πρόκειται για γενέθλια, επέτειο ή απλά μια έκφραση αγάπης.

Για παράδειγμα: name@example.com