Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Spray μαλλιών

Hair Spray και Λακ είναι οι πρώτοι σύμμαχοί μας για ένα πετυχημένο styling μαλλιών. Διαλέξτε τα αγαπημένα σας και συμπληρώστε με gel μαλλιών, αφρούς, κερί, πιστολάκι μαλλιών και φυσικά βούρτσες ανάλογα με τις ανάγκες σας.



71 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Perk Up

    Ξηρό Σαμπουάν Χωρίς Ταλκ
    233 ml

    Από

    18,95 €

    12,91 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Milky Leave-In Conditioner

    Θρεπτικό προστατευτικό σπρέι
    210 ml

    Από

    14,00 €

    13,57 € / 100ml

    1896

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Color Wow

    Get In Shape

    Σπρέι styling μαλλιών 2 σε 1
    150ml

    28,50 €

    19,00 € / 100ml

    97
  • Kérastase

    Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk

    Σπρέι για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    190 ml

    Από

    17,95 €

    23,66 € / 100ml

    12

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Strong Hold Hairspray

    Λεπτή λακ γρήγορου στεγνώματος και δυνατού κρατήματος
    300 ml

    33,95 €

    11,32 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Moroccanoil

    Frizz Shield Spray

    For frizz-prone hair
    160ml

    Από

    13,95 €

    19,34 € / 100ml

    107

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • DYSON

    Chitosan

    Σπρέι Styling Spray πολλαπλών χρήσεων Mini
    50 ml

    33,50 €

    67,00 € / 100ml

    105
  • Moroccanoil

    160 ml

    32,50 €

    20,31 € / 100ml

    1847
  • AMIKA

    un.done

    Σπρέι Όγκου και Υφής
    209 ml

    29,95 €

    14,33 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Color Wow

    Insta-Wow

    Προηγμένο Ξηρό Σαμπουάν
    200ml

    36,95 €

    18,48 € / 100ml

    314
  • Ghd

    Style Gift Set Cherry Chic

    HPS Spray & Hair Pin
    Cherry Red

    39,95 €

    12,11 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AMIKA

    The Shield

    Σπρέι Κατά της Υγρασίας
    221 ml

    32,95 €

    14,91 € / 100ml

    190
  • Ghd

    Pick Me Up

    Spray Για Όγκο στη Ρίζα
    200ml

    29,95 €

    24,96 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Moroccanoil

    Texturizing Dry Spray

    Στεγνό σπρέι υφής
    205 ml

    29,95 €

    14,61 € / 100ml

    458
  • Exclusive

    Ouai

    Wave Spray

    Σπρέι για κυματιστά μαλλιά
    89ml

    Από

    17,50 €

    19,66 € / 100ml

    1255

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Airy Texture Spray

    Σπρέι υφής και όγκου για αέρινα και απαλά μαλλιά
    300 ml

    33,95 €

    11,32 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Living Proof

    Full Dry Volume & Texture Spray

    Styling and finish spray travel size
    FULL DRY VOLUME & TEXT. SPRAY 95 ML

    19,95 €

    21,00 € / 100ml

    16
  • Living Proof

    PhD Style Refresh Spray

    Σπρέι μαλλιών για ανανέωση και διαμόρφωση
    148 ml

    Από

    20,50 €

    24,29 € / 100ml

    300

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Working Hairspray

    Λεπτή λακ με ευέλικτο κράτημα & προσαρμοσμένο φινίρισμα
    300 ml

    33,95 €

    11,32 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Working Hairspray

    Λεπτή λακ με ευέλικτο κράτημα & προσαρμοσμένο φινίρισμα
    300 ml

    33,95 €

    33,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Kérastase

    Blonde Guard

    Ενυδατική Προστασία χωρίς Ξέβγαλμα
    190 ml

    35,95 €

    18,92 € / 100ml

    339
  • Exclu Web

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    122
  • 32,95 €

    22,26 € / 100ml

    253
  • Exclusive

    GOA ORGANICS

    Tulum Shade Leave-In

    Προστατευτικό σπρέι μαλλιών για το καλοκαίρι
    100 ml

    23,50 €

    23,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 71

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες styling των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com