Παλέτα για τα μάτια

Υγιής λάμψη και ομοιόμορφο αποτέλεσμα με σετ μακιγιάζ προσώπου. Highlighters, ρουζ και σκιές contouring συνδυάζονται σε μια συσκευασία για ακόμα μεγαλύτερη ευκολία. Το μόνο που χρειάζεστε είναι το αγαπημένο σας πινέλο! Στα Sephora γνωρίζουμε πως μπορείς να νιώθεις ξεχωριστή όπου και αν βρίσκεσαι.



102 Προϊόντα
  • New

    Sephora Collection

    ALL THAT MATTE(R)S PALETTE

    Παλέτα μακιγιάζ ματιών σε ουδέτερους τόνους
    Warm tones (1 τμχ.)

    16,99 €

    66

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sephora Collection

    MINI MIX PALETTE ÉDITION STRETCH THE LIGHT*

    Μίνι παλέτα μακιγιάζ ματιών
    Dune aura (1 τμχ.)

    9,99 €

    81

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Natasha Denona

    Luxe Glam Compact

    Τετραπλή παλέτα σκιών ματιών
    Cool (15 g)

    56,50 €

    376,67 € / 100g

    294

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • New

    62,50 €

    520,83 € / 100g

    796
  • Makeup By Mario

    Ethereal Eyes™ Eyeshadow Palette: The Original

    Παλέτα Σκιών Ματιών
    12 x 1,1 g

    84,50 €

    621,32 € / 100g

    645
  • Huda Beauty

    Icy Nude Eyeshadow Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    16,1 g

    76,95 €

    480,94 € / 100g

    595
  • Natasha Denona

    Tan Eyeshadow Palette

    Midi παλέτα σκιών ματιών
    17.75g

    79,95 €

    414,25 € / 100g

    329
  • Makeup By Mario

    1g

    62,50 €

    520,83 € / 100g

    1963
  • Natasha Denona

    Mini eye sculpt palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    454

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • New

    Natasha Denona

    I Need a Cool Eyeshadow Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    18.75g

    78,95 €

    421,07 € / 100g

    321
  • DIOR BACKSTAGE

    Dior Backstage Eye Palette

    9-Eyeshadow Palette
    BACKSTAGE EYE PALETTE 002 INT24

    61,95 €

    619,50 € / 100g

    84

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Rem Beauty

    Sweet Dreams Eyeshadow Quad

    Παλέτα με Σκιές Ματιών
    fembot fatale (4.5 g)

    35,95 €

    798,89 € / 100g

    16

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    Couture Mini Clutch Palette

    Σκιές ματιών
    N°700 - Over Noir (3,2 g)

    Από

    75,95 €

    1.923,75 € / 100g

    5

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • New

    Tarte

    Glow Wardrobe Highlighting Eye & Cheek Palette

    Παλέτα φωτεινότητας
    4 x 1,6 g

    40,95 €

    639,84 € / 100g

    240
  • Natasha Denona

    My Mini Dream Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    207
  • 79,95 €

    414,25 € / 100g

    687
  • 76,95 €

    458,04 € / 100g

    740
  • Exclusive

    35,50 €

    355,00 € / 100g

    490

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Huda Beauty

    Matte Obsessions

    Eyeshadow Palette
    7,03 g

    35,50 €

    504,98 € / 100g

    262
  • Tarte

    tartelette™ amazonian clay matte

    Παλέτα ματ σκιών σε ψυχρούς τόνους
    12 x 1.3g

    34,95 €

    224,04 € / 100g

    2280
  • Natasha Denona

    Mini Xenon

    Palette yeux
    4 g

    29,95 €

    748,75 € / 100g

    153
  • Exclusive

    Too Faced

    Born This Way The Natural Nudes Eye Shadow Palette

    Παλέτα Σκιών Ματιών
    The Natural Nudes Eyeshadow Palette

    62,95 €

    393,44 € / 100g

    363
  • 29,95 €

    748,75 € / 100g

    240
  • Natasha Denona

    Mini Rose Palette

    Παλέτα σκιών ματιών
    Mini Rose Eyeshadow palette

    29,95 €

    599,00 € / 100g

    119

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 102

Εξερευνήστε τις παλέτες ματιών μας και δημιουργήστε εντυπωσιακά μακιγιάζ ματιών. Από φυσικές και καθημερινές επιλογές έως δραματικές και βραδινές εμφανίσεις, θα βρείτε ό,τι χρειάζεστε για να αναδείξετε την ομορφιά σας.

Για παράδειγμα: name@example.com