Ενυδάτωση & Θρέψη

Λίγα πράγματα μας βοηθούν να ανακαλύψουμε την δύναμη της ομορφιάς μας όσο τα καλά ενυδατωμένα μαλλιά. Στα Sephora έχουμε για εσάς μια πλήρη γκάμα ενυδάτωσης και θρέψης μαλλιών. Ανακαλύψτε την εδώ και χαρίστε πλούσια θρέψη στα μαλλιά σας.



238 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    Gisou

    50 ml

    Από

    23,95 €

    83,90 € / 100ml

    1516

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 46,95 €

    23,48 € / 100ml

    536
  • Exclusive

    Από

    23,95 €

    31,93 € / 100ml

    207

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Flashy One 9-In-1

    Λάδι αποκατάστασης
    50 ml

    34,95 €

    69,90 € / 100ml

    339
  • Kérastase

    Première Bain Décalcifiant Réparateur

    Σαμπουάν για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    250ml

    Από

    29,95 €

    11,98 € / 100ml

    1142

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Από

    21,95 €

    56,61 € / 100ml

    445

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Ενυδατικό σαμπουάν
    250ml

    Από

    15,50 €

    11,18 € / 100ml

    16

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Gisou

    Honey Milk Active Repair

    Επανορθωτικό Conditioner Χωρίς Ξέβγαλμα σε Σπρέι
    150 ml

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    537
  • AMIKA

    Soulfood

    Μάσκα Θρέψης
    250 ml

    35,95 €

    14,38 € / 100ml

    2266

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    Fable & Mane

    HoliRoots™ Hair Oil

    Strengthening Pre-wash Hair Treatment Oil
    55 ml

    Από

    36,95 €

    67,18 € / 100ml

    2359

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Ενυδατικό μαλακτικό
    200ml

    Από

    15,50 €

    13,97 € / 100ml

    12

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Conditioner for Fine Hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    40

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Gisou

    Honey Gloss Collagen Drops

    Λάδι μαλλιών
    20 ml

    24,50 €

    122,50 € / 100ml

    232
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    The Original Travel Size
    25 ml

    18,50 €

    74,00 € / 100ml

    919
  • Moroccanoil

    50 ml

    Από

    37,95 €

    75,90 € / 100ml

    3367

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Sol De Janeiro

    Milky Leave-In Conditioner

    Θρεπτικό προστατευτικό σπρέι
    210 ml

    Από

    14,00 €

    13,57 € / 100ml

    1900

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Milk Styling Cream

    Κρέμα Styling 5 σε 1
    150ml

    Από

    15,50 €

    19,97 € / 100ml

    21

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Bain Régénérant

    Σαμπουάν για Ανανέωση των Μαλλιών
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    686
  • Από

    18,95 €

    18,38 € / 100ml

    132

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 50,95 €

    25,48 € / 100ml

    83
  • Moroccanoil

    All in One Leave-In Conditioner

    Detangling and Hydrating haircare
    160 ml

    Από

    13,50 €

    19,69 € / 100ml

    222

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Olaplex

    No.5 Bond Maintenance®

    Μαλακτικό
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    40
  • Olaplex

    No.4 Bond Maintenance®

    Σαμπουάν
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    53
  • Exclusive

    Από

    12,95 €

    14,39 € / 100ml

    3031

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 238

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com