Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Κρέμα Leave-In & Θεραπεία

Η περιποίηση των μαλλιών μας απαιτεί πολλά βήματα φροντίδας και δεν σταματά στο λούσιμο και το styling. Προσφέρετε στα μαλλιά σας συνεχή προστασία και φροντίδα. Για καλύτερα αποτελέσματα, επιλέξτε επίσης το ιδανικό σαμπούαν και conditioner για τις ανάγκες των δικών σας μαλλιών.



71 Προϊόντα
  • Clean at Sephora

    K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    ταλαιπωρημένα μαλλιά - Συσκευασία ταξιδίου
    15ml

    Από

    30,95 €

    206,33 € / 100ml

    5150

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 31,95 €

    15,98 € / 100ml

    462

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Protective Type

    Κρέμα Θερμοπροστασίας 5 σε 1
    90 ml

    Από

    19,95 €

    22,17 € / 100ml

    283

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Gisou

    Honey Milk Active Repair

    Επανορθωτικό Conditioner Χωρίς Ξέβγαλμα σε Σπρέι
    150 ml

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    537
  • Moroccanoil

    All in One Leave-In Conditioner

    Detangling and Hydrating haircare
    160 ml

    Από

    13,50 €

    19,69 € / 100ml

    221

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Kérastase

    Gloss Absolu Cream

    Κρέμα περιποίησης για χοντρά μαλλιά με τάση για φριζάρισμα
    250 ml

    43,95 €

    18,31 € / 100ml

    579
  • 53,95 €

    59,94 € / 100ml

    147
  • Kérastase

    Chronologiste Overnight Youth Serum

    Ορός Νυκτός για Επαναφορά της Νεότητας
    90ml

    58,95 €

    65,50 € / 100ml

    591

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    Redken

    Acidic Color Gloss

    Θερμοπροστατευτικό Leave-in για Λαμπερό Χρώμα
    190ml

    34,95 €

    18,39 € / 100ml

    174
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Εντατική Θεραπεία Χωρίς ξέβγαλμα με Υαλουρονικό Οξύ
    200 ml

    31,95 €

    15,98 € / 100ml

    1168
  • AMIKA

    Frizz-me-not

    Ενυδατική κρέμα κατά του φριζαρίσματος
    200ml

    Από

    18,95 €

    17,48 € / 100ml

    97

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 33,95 €

    24,25 € / 100ml

    323
  • Exclu Web

    30,95 €

    20,63 € / 100ml

    2
  • Ouai

    Κρέμα Anti-Frizz

    Κρέμα κατά του Φριζαρίσματος με Θερμική Προστασία
    177 ml

    Από

    17,50 €

    18,36 € / 100ml

    854

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 17,50 €

    38,89 € / 100ml

    299
  • Moroccanoil

    Intensive Curl Cream

    Εντατική κρέμα μπούκλας
    300 ml

    36,95 €

    12,32 € / 100ml

    143
  • 45,95 €

    22,98 € / 100ml

    519
  • Aveda

    50ml

    49,95 €

    99,90 € / 100ml

    827
  • AMIKA

    Soulstruck

    Θρεπτική μάσκα για ξηρά μαλλιά χωρίς ξέβγαλμα
    200 ml

    Από

    18,95 €

    15,98 € / 100ml

    14

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Moroccanoil

    25ml

    Από

    19,50 €

    78,00 € / 100ml

    541

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    Ouai

    North Bondi

    Μαλακτικό
    45 ml

    Από

    17,95 €

    39,89 € / 100ml

    445

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 128,95 €

    214,92 € / 100ml

    2
  • Color Wow

    Money Mist

    Ενυδατικό μαλακτικό μαλλιών χωρίς ξέβγαλμα κατά του φριζαρίσματος
    150ml

    36,95 €

    24,63 € / 100ml

    1388

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 71

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com