Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Καθαρισμός & Φροντίδα Τριχωτού

Το δέρμα της κεφαλής θέλει την ειδική του περιποίηση και προστασία, ώστε να αποφύγετε τυχόν προβήματα στο μέλλον. Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για το δέρμα της κεφαλής και χαρίστε στα μαλλιά σας ολοκληρωμένη προστασία!



54 Προϊόντα
  • Exclusive

    Ouai

    Detox Shampoo

    Shampoing Détox
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    485

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclu Web

    17,95 €

    29,92 € / 100ml

    666
  • Exclu Web

    50,95 €

    56,61 € / 100ml

    308
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Σαμπουάν Επανόρθωσης Ενδυνάμωσης

    Καθαριστικό Επανόρθωσης
    250 ml

    11,99 €

    4,80 € / 100ml

    29
  • Moroccanoil

    Scalp

    Σαμπουάν Εξισορρόπησης Τριχωτού της Κεφαλής
    250ml

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    354
  • Exclusive

    Sephora Collection

    250 ml

    10,99 €

    4,40 € / 100ml

    27
  • Guerlain

    ABEILLE ROYALE

    Revitalising & Fortifying Care Shampoo
    290 ml

    85,95 €

    29,64 € / 100ml

    148
  • Exclusive

    CHAMPO

    Kapha balancing Shampoo

    Σαμπουάν Καθαρισμού
    260 ml

    Από

    11,95 €

    10,37 € / 100ml

    64

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Detox

    Σαμπουάν Απολέπισης
    200 ml

    16,99 €

    8,49 € / 100ml

    19
  • 23,95 €

    9,58 € / 100ml

    197
  • Exclusive

    Sephora Collection

    1 pc

    12,99 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Living Proof

    Perfect hair Day (PhD)

    Advanced Clean Dry Shampoo
    PERFECT HAIR DAY ADV DRY SHAMPOO 198ML

    Από

    18,95 €

    16,64 € / 100ml

    29

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Living Proof

    PERFECT HAIR DAY DRY SHAMPOO 198ML

    32,95 €

    16,64 € / 100ml

    87
  • Clean at Sephora

    Briogeo

    Scalp Revival™ Charcoal + Biotin Dry Shampoo

    28,95 €

    60,31 € / 100ml

    301
  • 22,95 €

    9,18 € / 100ml

    29
  • Virtue

    Scalp Remedy

    Μαλακτική κρέμα
    200 ml

    47,50 €

    23,75 € / 100ml

    287
  • Exclu Web

    Wella Professionals

    Elements

    Moisturizing Mask for normal to oily scalp
    150 ml

    28,95 €

    19,30 € / 100ml

    2
  • Exclu Web

    Wella Professionals

    Elements

    Instant detangling conditioner for normal to oily scalp
    200 ml

    24,95 €

    12,48 € / 100ml

    3
  • Moroccanoil

    Scalp

    Μαλακτικό Εξισορρόπησης Τριχωτού της Κεφαλής
    250ml

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    157
  • New

    DYSON

    Amino™

    Θεραπεία για το τριχωτό της κεφαλής χωρίς ξέβγαλμα
    75ml

    52,95 €

    70,60 € / 100ml

    101
  • New

    DYSON

    Amino™

    Θεραπεία για το τριχωτό της κεφαλής χωρίς ξέβγαλμα - Ανταλλακτικό
    75ml

    45,95 €

    61,27 € / 100ml

    101
  • Ouai

    60 ml

    60,95 €

    101,58 € / 100ml

    1937
  • Ouai

    DAILYCARE ANTI DANDRUFF SHAMPOO 300ML

    39,50 €

    13,17 € / 100g

    3
  • Exclu Web

    Fable & Mane

    SahaScalp™

    Amla Soothing Scalp and Hair Serum
    50 ml

    36,95 €

    67,18 € / 100ml

    631

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 54

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com