Τονωτική λοσιόν

"Οι τονωτικές λοσιόν αποτελούν το βήμα που δίνει την απαραίτητη αναζωογόνηση και φρεσκάδα στην καθημερινή σας ρουτίνα περιποίησης του προσώπου. Με την ικανότητά τους να αναζωογονούν, να εξισορροπούν την επιδερμίδα και να συσφίγγουν τους πόρους, αυτά τα προϊόντα προσφέρουν μια ευχάριστη αίσθηση δροσιάς και ενεργοποίησης. Επιλέξτε την τονωτική λοσιόν που ταιριάζει καλύτερα στον τύπο του δέρματός σας και απολαύστε τα οφέλη της."



100 Προϊόντα
  • New

    RHODE

    Glazing Milk

    Essence προσώπου με κηραμίδια
    124ml

    41,95 €

    33,83 € / 100ml

    2176
  • New

    RHODE

    Glazing Milk

    Essence προσώπου με κηραμίδια (Mini)
    50ml

    25,95 €

    51,90 € / 100ml

    429
  • BEAUTY OF JOSEON

    Ginseng Essence Water

    Ενυδατική εσάνς με τονωτικό τζίνσενγκ
    150 ml

    18,50 €

    12,33 € / 100ml

    12
  • Exclusive

    Byoma

    Ενυδατική τονωτική λοσιόν γαλάκτωμα

    Τονωτική Καταπραϋντική Λοσιόν
    150ml

    15,95 €

    10,63 € / 100ml

    164
  • Από

    11,50 €

    11,50 € / 100ml

    1031

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Laneige

    Cream Skin Cerapeptide

    Toner & Moisturizer
    170ML

    33,95 €

    19,97 € / 100ml

    1688
  • BEAUTY OF JOSEON

    Glow Replenishing Rice Milk

    Ενυδατική λοσιόν
    150 ml

    19,50 €

    13,00 € / 100ml

    175
  • Clean at Sephora

    Glow Recipe

    Watermelon Glow

    Τονωτικό Σύσφιξης PHA + BHA Λάμψη Καρπούζι Mini
    40 ml

    Από

    17,50 €

    43,75 € / 100ml

    4817

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • ANUA

    Rice 70 Glow Milky Toner

    Γαλακτώδες toner φωτεινότητας με ρύζι
    250 ml

    24,95 €

    9,98 € / 100ml

    28
  • Exclusive

  • Exclusive

    15,95 €

    10,63 € / 100ml

    138
  • New

    Sephora Collection

    Δίσκοι περιποίησης

    Δροσιστικοί δίσκοι σε μορφή τζελ
    Σύνθεση λάμψης (45 τμχ.)

    15,99 €

    74

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad

    Pad προσώπου σύσφιξης και λάμψης
    x 70

    28,95 €

    24,13 € / 100ml

    1
  • ANUA

    Heartleaf 77% Clear Pad

    Καθαριστικά, τονωτικά pads
    x 70

    25,95 €

    16,22 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • ANUA

    Heartleaf 77% Soothing Toner

    Καταπραϋντικό και ενυδατικό τόνερ
    250 ml

    24,95 €

    9,98 € / 100ml

    12
  • New

    GLOWERY

    A.M GLOW Before Noon

    Ρευστό γαλάκτωμα για ενίσχυση της λάμψης με κεραμίδια
    150 ml

    38,95 €

    25,97 € / 100ml

    37
  • Innisfree

    Green Tea Ceramide Milk Barrier Essence

    Ενυδατική Εσάνς
    160 ml

    21,50 €

    13,44 € / 100ml

    470
  • BEAUTY OF JOSEON

    Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA

    Λοσιόν απολέπισης
    150 ml

    19,50 €

    13,00 € / 100ml

    81
  • Exclusive

    Pixi

    Vitamin C Tonic

    Τονωτικό φωτεινότητας ταξιδιωτικού μεγέθους
    100ml

    15,95 €

    15,95 € / 100ml

    10
  • 25,95 €

    18,54 € / 100g

    7
  • Exclusive

    Ole Henriksen

    Detox Drops

    Τονωτική λοσιόν κατά των ατελειών με 2% σαλικυλικό οξύ
    120 ml

    31,95 €

    26,63 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Pixi

    250ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    26
  • ANUA

    Azelaic 10 Hyaluron Redness Soothing Pad

    Καταπραϋντικά pads για κοκκινίλες
    x 90

    25,95 €

    11,28 € / 100ml

    16
  • The Ordinary

    100 ML

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    1035

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 100

Συχνά ένα αγνοημένο βήμα στη ρουτίνα περιποίησης, η τονωτική λοσιόν είναι απαραίτητη! Μόλις το δέρμα καθαριστεί, απολεπιστεί και ενυδατωθεί, το δέρμα χρειάζεται μια τονωτική λοσιόν για να μπορέσει να αφομοιώσει πιο εύκολα τα προϊόντα περιποίησης. Εφαρμόζεται το πρωί ή το βράδυ, η τονωτική λοσιόν ενισχύει την αποτελεσματικότητα των θεραπειών και βοηθά στην απομάκρυνση των ακαθαρσιών που επιμένουν ακόμα και μετά το ντεμακιγιάζ. Με πολλαπλή δράση, η τονωτική λοσιόν καθαρίζει το δέρμα, μειώνει την εμφάνιση των πόρων, παρέχει λάμψη και εξασφαλίζει την απομάκρυνση των ακαθαρσιών που έχουν κολλήσει κάτω από το δέρμα πριν την εφαρμογή της κρέμας ημέρας ή κρέμα νυχτός. Από την τονωτική λοσιόν της Clarins ή τα face spray της Clinique, αυτό το προϊόν ηρεμεί και καθαρίζει το δέρμα χωρίς να το ξηραίνει, ενώ το καταπραϋντικό Mist της Dr.Jart έχει επουλωτική δύναμη λόγω του συμπλέγματος Acantella Asiatica. Μια πραγματική απόλαυση για το δέρμα, η τονωτική λοσιόν διατίθεται σε διάφορες εκδόσεις, όπως το γαλάκτωμα της Lancôme. Αφήστε τα Sephora να σας καθοδηγήσουν στην επιλογή της κατάλληλης τονωτικής λοσιόν για το δέρμα σας!

Για παράδειγμα: name@example.com