Αγορά με βάση την ανάγκη

Τα μαλλιά σας, ένα σύμβολο θηλυκότητας και δύναμης. Αξίζουν περιποίηση και φροντίδα, αλλά δεν έχουν όλα τις ίδιες ανάγκες. Είτε χρειάζεστε φροντίδα για τις μπούκλες σας, είτε ενίσχυση όγκου, καταπόλεμηση λιπαρότητας, ενυδάτωση και θρέψη, περιοποιηθείτε τα μαλλιά σας, επιλέγοντας τα ιδανικά προϊόντα.



482 Προϊόντα
  • Aveda

    SCALP SOLUTIONS SCALP MASSAGER

    37,95 €

    33,00 € / 100g

    14
  • 106,95 €

    53,48 € / 100ml

    19
  • Exclu Web

    50,95 €

    25,48 € / 100ml

    20
  • Bumble and Bumble

    SEAWEED SCALP SCRUB

    25,00 €

    12,50 € / 100ml

    359
  • Exclu Web

    Redken

    200 ml

    36,95 €

    18,48 € / 100ml

    9
  • Color Wow

    Coco Motion

    Lubricating Conditioner
    295ml

    31,95 €

    10,83 € / 100ml

    433
  • 64,95 €

    32,48 € / 100ml

    6
  • Exclusive

    GOA ORGANICS

    Rain Coat

    Εξαιρετικά ελαφρύ σπρέι μαλλιών κατά του φριζαρίσματος
    150 ml

    29,50 €

    19,67 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Sisley

    HAIR RITUEL COLOR PERFECTING SHAMPOO 200

    64,95 €

    32,48 € / 100ml

    18
  • Aveda

    Invati Ultra Advanced

    Conditioner Light
    40 ml

    11,95 €

    29,87 € / 100ml

    3
  • Sisley

    200 ml

    64,95 €

    32,48 € / 100ml

    8
  • 11,95 €

    29,87 € / 100ml

    6
  • Sisley

    HAIR RITUEL SPRAY FIXANT INVISIBLE

    100,95 €

    40,38 € / 100ml

    2
  • L'Oréal Professionnel

    Vitamino Color Spectrum

    Σαμπουάν με Μωβ Χρωστικές για Ξανθά Μαλλιά
    300 ml

    25,95 €

    8,65 € / 100ml

    49
  • Exclusive

    Unbottled

    Shampoing Tout Nu

    Λευκά Μαλλιά
    75G

    15,95 €

    21,27 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 64,95 €

    32,48 € / 100ml

    2
  • Από

    11,95 €

    17,98 € / 100ml

    52

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Aveda

    Botanical Repair™

    Bond-building flash treatment
    150 ml

    50,95 €

    33,97 € / 100ml

    6
  • Aveda

    Cherry Almond

    Softening Conditioner
    200 ml

    26,95 €

    13,48 € / 100ml

    16
  • Aveda

    200 ml

    37,95 €

    18,98 € / 100ml

    61
  • Aveda

    Nutriplenish™

    Conditioner Light Moisture
    250 ml

    42,95 €

    17,18 € / 100ml

    2
  • Moroccanoil

    Scalp

    Τονωτικό μαλακτικό για το τριχωτό της κεφαλής
    100 ml

    42,95 €

    42,95 € / 100ml

    556
  • Exclusive

    Living Proof

    Scalp Care Exfoliator

    Θεραπεία πριν το σαμπουάν
    100 ml

    35,95 €

    35,95 € / 100ml

    111
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Balancing Pre-Shampoo Mask

    Αποτοξινωτική Εξισορροπητική Μάσκα Πριν Το Λούσιμο
    150 ml

    13,99 €

    9,33 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 482

Βρείτε εδώ προϊόντα για μπούκλες, για ενυδάτωση, αντιπυτιριδικά, για όγκο, για λάμψη, για αναδόμηση, χωρίς θειικά άλατα, για τριχόπτωση, για προστασία χρώματος, για λείανση