Αγορά με βάση την ανάγκη

Τα μαλλιά σας, ένα σύμβολο θηλυκότητας και δύναμης. Αξίζουν περιποίηση και φροντίδα, αλλά δεν έχουν όλα τις ίδιες ανάγκες. Είτε χρειάζεστε φροντίδα για τις μπούκλες σας, είτε ενίσχυση όγκου, καταπόλεμηση λιπαρότητας, ενυδάτωση και θρέψη, περιοποιηθείτε τα μαλλιά σας, επιλέγοντας τα ιδανικά προϊόντα.



484 Προϊόντα
  • Exclu Web

    39,95 €

    14,12 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Aveda

    Invati Ultra Advanced

    Conditioner Rich
    40 ml

    11,95 €

    29,87 € / 100ml

    1
  • Exclusive

    Unbottled

    Shampoing Tout Nu

    Λευκά Μαλλιά
    75G

    15,95 €

    21,27 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    GOA ORGANICS

    Rain Coat

    Εξαιρετικά ελαφρύ σπρέι μαλλιών κατά του φριζαρίσματος
    150 ml

    29,50 €

    19,67 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Mask

    Ελαφριά μάσκα ενυδάτωσης για κανονικά έως ξηρά μαλλιά
    200 ml

    45,95 €

    22,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 34,95 €

    34,26 € / 100g

    5
  • 49,95 €

    49,95 € / 100ml

    8
  • DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Σγουρά έως σγουρά μαλλιά, πλούσια φροντίδα
    30 ml

    29,95 €

    99,83 € / 100ml

    42
  • Exclusive

    CHAMPO

    Vata hydrating Conditioner

    Ενυδατικό μαλακτικό
    50 ml

    11,95 €

    23,90 € / 100ml

    37
  • Exclusive

    CHAMPO

    Vata hydrating Conditioner

    Ενυδατικό μαλακτικό
    260 ml

    28,95 €

    11,13 € / 100ml

    37
  • Aveda

    200 ml

    37,95 €

    18,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Redken

    Acidic Color Gloss

    Naked Gloss Έλαιο Λάμψης
    100 ml

    42,95 €

    42,95 € / 100ml

    76
  • New

    GOA ORGANICS

    Cotton Lust

    Θρεπτικός ορός μαλλιών
    50 ml

    34,95 €

    69,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    CHAMPO

    Λάδι μαλλιών

    Ελαφρύ λάδι μαλλιών
    28 ml

    37,95 €

    135,54 € / 100ml

    95
  • Exclusive

    DYSON

    Ορός Chitosan™

    Post-Style Serum
    100ml

    Από

    54,95 €

    59,95 € / 100ml

    620

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Cleanser

    Απαλό σαμπουάν λάμψης που διατηρεί το χρώμα των μαλλιών
    300 ml

    32,95 €

    10,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Aveda

    Be Curly

    Co Wash
    350 ml

    37,95 €

    10,84 € / 100ml

    3
  • Aveda

    Nutriplenish™

    Mask Deep Moisture
    NUTRIPLENISH MASK DEEP

    57,95 €

    28,98 € / 100ml

    374
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Cleanser

    Πλούσιο θρεπτικό σαμπουάν για ταλαιπωρημένα μαλλιά
    300 ml

    32,95 €

    10,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Augustinus Bader

    HAIR CARE OIL

    54,95 €

    183,17 € / 100ml

    17
  • Από

    11,95 €

    21,48 € / 100ml

    25

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Beautifying Rich Oil

    Θρεπτικό λάδι για λαμπερά και λεία μαλλιά
    100 ml

    44,95 €

    44,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AMIKA

    Big Hit

    Μαλακτικό για όγκο
    275 ml

    31,95 €

    11,62 € / 100ml

    1789
  • Exclusive

    Color Wow

    Dream Filter

    Pre-Shampoo
    200 ml

    44,95 €

    22,48 € / 100ml

    1687

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 484

Βρείτε εδώ προϊόντα για μπούκλες, για ενυδάτωση, αντιπυτιριδικά, για όγκο, για λάμψη, για αναδόμηση, χωρίς θειικά άλατα, για τριχόπτωση, για προστασία χρώματος, για λείανση