Αγορά με βάση την ανάγκη

Τα μαλλιά σας, ένα σύμβολο θηλυκότητας και δύναμης. Αξίζουν περιποίηση και φροντίδα, αλλά δεν έχουν όλα τις ίδιες ανάγκες. Είτε χρειάζεστε φροντίδα για τις μπούκλες σας, είτε ενίσχυση όγκου, καταπόλεμηση λιπαρότητας, ενυδάτωση και θρέψη, περιοποιηθείτε τα μαλλιά σας, επιλέγοντας τα ιδανικά προϊόντα.



483 Προϊόντα
  • New

    Color Wow

    Style on Steroids

    Σπρέι φορμαρίσματος
    250 ml

    47,50 €

    19,00 € / 100ml

    670
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Leave-in Μάσκα Mοριακής Eπανόρθωσης
    50 ml

    19,95 €

    39,90 € / 100g

    44
  • Sisley

    Intense Nutrition Hair Care Mask

    Μάσκα θρέψης
    190 ml

    126,95 €

    66,82 € / 100ml

    9
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Protection Posse

    Σετ Περιποίησης Άμεσης Επανόρθωσης + Θερμοπροστασίας
    60ml + 90ml

    30,95 €

    20,63 € / 100ml

    53
  • 25,95 €

    17,30 € / 100ml

    820
  • Kérastase

    Limited Edition Set Gloss Absolu Travel Icons

    Για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    80 ml + 75 ml + 45 ml

    106,95 €

    21,39 € / 100ml

    10
  • Exclu Web

    Redken

    Acidic Color Gloss

    Σαμπουάν Χωρίς Θειικά Άλατα για Λαμπερό Χρώμα
    300 ml

    23,95 €

    7,98 € / 100ml

    150
  • Moroccanoil

    225 ml

    33,95 €

    15,09 € / 100ml

    3327
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Normcore

    Σαμπουάν χωρίς θειικά άλατα
    275 ml

    26,95 €

    9,80 € / 100ml

    463
  • Moroccanoil

    Color Care Shampoo

    Color-treated Hair Shampoo
    250ml

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    330
  • 26,95 €

    14,18 € / 100ml

    77
  • Exclu Web

    18,95 €

    6,32 € / 100ml

    38
  • 46,95 €

    23,48 € / 100ml

    179
  • 32,95 €

    32,95 € / 100ml

    382
  • Color Wow

    215 ml

    57,95 €

    26,95 € / 100ml

    785
  • New

    Color Wow

    Xtra Large Bombshell Volumizer

    Μους Μαλλιών για Όγκο
    50 ml

    17,50 €

    35,00 € / 100ml

    1553
  • New

    Moroccanoil

    Réparation

    Σετ περιποίησης μαλλιών σε μέγεθος ταξιδιού
    2x75 ml + 25 ml + 40 ml

    47,95 €

    23,39 € / 100ml

    7
  • Olaplex

    No.6 Bond Smoother®

    Κρέμα styling επανόρθωσης χωρίς ξέβγαλμα
    100ml

    29,95 €

    29,95 € / 100ml

    145
  • New

    Olaplex

    Hydration Heroes set

    Σετ περιποίησης μαλλιών
    200 ml + 100 ml

    48,95 €

    16,32 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclu Web

    Wella Professionals

    ColorMotion+

    Color Revealing Moisturizing Conditioner
    200 ml

    24,95 €

    12,48 € / 100ml

    1
  • New

    FENTY HAIR

    The Curly Costars

    Σετ περιποίησης για σγουρά μαλλιά
    90 ml + 100 ml

    26,95 €

    14,18 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Olaplex

    No.4C Bond Maintenance®

    Σαμπουάν καθαρισμού
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    82
  • Olaplex

    250 ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    195
  • New

    Moroccanoil

    Hydration

    Σετ περιποίησης μαλλιών σε μέγεθος ταξιδιού
    2x75 ml + 25 ml + 40 ml

    47,95 €

    23,39 € / 100ml

    12

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 483

Βρείτε εδώ προϊόντα για μπούκλες, για ενυδάτωση, αντιπυτιριδικά, για όγκο, για λάμψη, για αναδόμηση, χωρίς θειικά άλατα, για τριχόπτωση, για προστασία χρώματος, για λείανση