Αντιγήρανση

Ανακαλύψτε τη συλλογή μας από προϊόντα αντιγήρανσης προσώπου και επιλέξτε τα κατάλληλα προϊόντα που ταιριάζουν στις ανάγκες της επιδερμίδας σας. Από κρέμες και σέρουμ που ενυδατώνουν βαθιά μέχρι κρέμες που εξομαλύνουν ρυτίδες και δίνουν στο δέρμα σας μια νέα λάμψη, αυτά τα προϊόντα αντιγήρανσης προσφέρουν αποτελέσματα που ξεπερνούν τις προσδοκίες. Επενδύστε στη φροντίδα της επιδερμίδας σας και απολαύστε μια νεανική, ανανεωμένη εμφάνιση που θα αντανακλά την εσωτερική σας ομορφιά.



369 Προϊόντα
  • Από

    138,95 €

    277,90 € / 100ml

    40

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    105,95 €

    230,33 € / 100g

    98
  • Exclusive

    Clarins

    Rose Radiance Peptide Day Cream for Mature Skin

    Σύσφιξη & Ανόρθωση
    50 ml

    130,95 €

    261,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Erborian

    Ginseng Micro Shot 0.3

    Εντατικός ορός μικρο-έγχυσης για αναδόμηση
    30 ml

    Από

    38,50 €

    169,83 € / 100ml

    2

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Shiseido

    Vital Perfection

    Κρέμα Lift Fermeté Enrichie Recharge
    50ml

    152,95 €

    305,90 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clarins

    MULTI INTENSIF NUIT PTS 50 ML

    142,95 €

    285,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Shiseido

    Benefiance Wrinkle Smoothing Day Cream

    141,95 €

    283,90 € / 100ml

    192
  • Exclusive

    Erborian

    Ginseng Micro Shot 0.1

    Ορός μικρο-έγχυσης για αναδόμηση
    30 ml

    Από

    38,50 €

    169,83 € / 100ml

    6

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Lancôme

    GENIFIQUE NIGHT CREAM

    104,95 €

    209,90 € / 100ml

    479
  • Από

    98,95 €

    197,90 € / 100ml

    26

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Ενισχυτικός Ορός Επαναπύκνωσης
    30 ml

    22,99 €

    76,63 € / 100ml

    130
  • Clean at Sephora

    Drunk Elephant

    A-Shaba Complex™ Eye Serum

    Anti aging eye serum
    15 ml

    65,95 €

    439,67 € / 100ml

    539
  • 44,95 €

    299,67 € / 100ml

    10
  • Exclusive

    Pixi

    250ML

    25,95 €

    10,38 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    36,95 €

    123,17 € / 100ml

    1
  • Exclusive

    29,50 €

    98,33 € / 100ml

    96
  • Biotherm

    AQUASOURCE GEL PNM 50ML

    55,95 €

    111,90 € / 100ml

    4
  • Biotherm

    50 ml

    61,95 €

    123,90 € / 100ml

    6
  • Shiseido

    Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched

    Από

    141,95 €

    283,90 € / 100ml

    1299

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clarins

    NUTRI-LUMIERE NUIT

    164,95 €

    329,90 € / 100ml

    3
  • Clarins

    Multi-Active Emulsion Lissante

    Τονωτική λοσιόν
    100 ml

    76,95 €

    76,95 € / 100ml

    1
  • 211,95 €

    706,50 € / 100ml

    6
  • Από

    237,95 €

    793,17 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clarins

    Multi-Active Jour

    Κρέμα ημέρας
    50 ml

    76,95 €

    153,90 € / 100ml

    1287

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 369

Αλλάξτε το μέλλον της επιδερμίδας σας επιλέγοντας μια αντιρυτιδική θεραπεία προσαρμοσμένη στις ανάγκες σας. Η Sephora έχει συγκεντρώσει τα καλύτερα αντιρυτιδικά προϊόντα, από τις τελευταίες καινοτομίες μέχρι καθιερωμένα προϊόντα που έχουν αποδείξει την αποτελεσματικότητά τους από γενιά σε γενιά.

Για ποιους προορίζονται οι αντιρυτιδικές θεραπείες; Αν αντιμετωπίζετε ώριμη επιδερμίδα, λεπτές γραμμές, ρυτίδες, σημάδια κόπωσης και μαύρους κύκλους, θαμπό και σφιχτό δέρμα, τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος! Για να αποτρέψετε την πρόωρη γήρανση του δέρματος, εφαρμόστε με θρησκευτική ευλάβεια μια αντιρυτιδική θεραπεία, είτε με τη μορφή ορού, είτε με τη μορφή κρέμας ημέρας, είτε με τη μορφή μάσκας επανόρθωσης. Από το γνωστό Advanced Night Repair Serum της Estee Lauder μέχρι την πιο προσιτή σειρά προϊόντων της The Ordinary, υπάρχει ένα προϊόν για κάθε ανάγκη και κάθε προϋπολογισμό.

Γιατί χρειάζεστε μια αντιρυτιδική θεραπεία; Απαλλαγείτε από τις λεπτές γραμμές και τις ρυτίδες με τη βοήθεια μιας κρέμας με κολλαγόνο! Μην ξεχνάτε τα βασικά βήματα για τη διατήρηση της ελαστικότητας του δέρματος: χρησιμοποιήστε ντεμακιγιάζ κάθε βράδυ για να καθαρίζετε και να καταπραΰνετε το δέρμα και μην βγαίνετε από το σπίτι χωρίς να εφαρμόζετε αντηλιακό. Με τη Sephora θα βρείτε το ιδανικό προϊόν για να διατηρήσετε την επιδερμίδα σας νεανική.

Φροντίδα προσώπου Ανάλογα με τα προβλήματα που αντιμετωπίζετε, είναι σημαντικό να επιλέξετε μια ειδική θεραπεία για τις ανάγκες σας, ώστε να απολαμβάνετε τις καλύτερες λύσεις και αποτελέσματα! Για παράδειγμα, αν αντιμετωπίζετε ξηρή επιδερμίδα, τότε επιλέξτε προϊόντα που προσφέρουν μέγιστη ενυδάτωση, σφριγηλότητα και ελαστικότητα. Από την άλλη πλευρά, το δέρμα με λεπτές γραμμές, ρυτίδες ή μαύρους κύκλους χρειάζεται μια θεραπεία που σβήνει τις ατέλειες, επαναφέρει τη ζωντάνια στην επιδερμίδα και φωτίζει τα κάτω βλέφαρα.