12 Προϊόντα
  • New

    K18

    Future IQ™

    Βιομιμητικός ορός μαλλιών μακροζωίας και κατά της τριχόπτωσης
    90 ml

    125,50 €

    139,44 € / 100ml

    343
  • Clean at Sephora

    K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    ταλαιπωρημένα μαλλιά - Συσκευασία ταξιδίου
    15ml

    Από

    30,95 €

    206,33 € / 100ml

    5153

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    K18

    AirWash Ξηρό σαμπουάν

    Μειώνει το σμήγμα + εξαλείφει τις οσμές
    47mL

    Από

    26,95 €

    61,25 € / 100ml

    1615

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    K18

    Λάδι μοριακής αποκατάστασης

    Λειαίνει + Επανορθώνει τα ταλαιπωρημένα μαλλιά
    30ml

    Από

    30,95 €

    236,50 € / 100ml

    1184

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Από

    26,95 €

    45,72 € / 100ml

    24

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    K18

    DAMAGE SHIELD pH Protective Shampoo

    Δεν ξεθωριάζει το χρώμα
    250ml

    42,95 €

    17,18 € / 100ml

    301
  • Clean at Sephora

    K18

    PEPTIDE PREP Detox Shampoo

    Δεν ξεθωριάζει το χρώμα
    250ml

    42,95 €

    17,18 € / 100ml

    911
  • Exclusive

    K18

    DAMAGE SHIELD Protective Conditioner

    Προστασία κατά των φθορών
    250ml

    42,95 €

    17,18 € / 100ml

    870
  • K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    Future Society Περιορισμένης έκδοσης
    50 ml

    83,95 €

    167,90 € / 100ml

    7
  • K18

    Triplebright Triple Eclat

    Μωβ σαμπουάν κατά της οξείδωσης
    125 ml

    42,95 €

    34,36 € / 100ml

    252
  • New

    K18

    Repair + protect

    Σετ μαλλιών
    15 ml + 47 ml

    41,95 €

    67,66 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    K18

    AstroLift™

    Σπρέι όγκου και αποκατάστασης
    118ml

    48,95 €

    41,48 € / 100ml

    419

Έχετε δει 12 προϊόντα από τα 12

Για παράδειγμα: name@example.com