5 Προϊόντα
  • Exclu Web

    Redken

    Acidic Color Gloss

    Θερμοπροστατευτικό Leave-in για Λαμπερό Χρώμα
    190ml

    34,95 €

    18,39 € / 100ml

    174
  • Exclu Web

    30,95 €

    20,63 € / 100ml

    2
  • Exclu Web

    Redken

    BLONDIFIER ACID BLONDIER LOT

    34,95 €

    23,30 € / 100ml

    84
  • Redken

    All Soft

    Leave-in Moisture Restore για Βαθιά Ενυδάτωση
    150 ml

    28,95 €

    19,30 € / 100ml

    13
  • Redken

    Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm

    για Ξηρές, Ταλαιπωρημένες Άκρες
    75 ml

    42,95 €

    57,27 € / 100ml

    176

Έχετε δει 5 προϊόντα από τα 5

Για παράδειγμα: name@example.com