106 Προϊόντα
  • New

    Rituals

    The Ritual of Advent

    Advent Calendar
    24 p

    91,95 €

    7,24 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Αφρόλουτρο
    200 ml

    10,95 €

    5,48 € / 100ml

    49
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Συσκευασία δώρου S Σώμα & Μπάνιο
    50ml+50ml+20ml+70ml

    27,50 €

    14,47 € / 100ml

    3
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Σετ δώρου S για Μπάνιο & Σώμα
    50ml+70ml+75ml+20ml

    25,95 €

    12,07 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Συσκευασία δώρου Μ Σώμα & Μπάνιο
    200ml+100ml+125g+15ml

    37,50 €

    8,52 € / 100ml

    3
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Συσκευασία δώρου Μ Σώμα & Μπάνιο
    200ml+100ml+125g+140g

    37,50 €

    6,64 € / 100ml

    1
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Συσκευασία δώρου Μ Σώμα & Μπάνιο
    200ml+100ml+125g+140g

    37,50 €

    6,64 € / 100ml

    3
  • Exclusive

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αφρόλουτρο
    200 ml

    9,95 €

    4,97 € / 100ml

    30
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Συσκευασία δώρου S Σώμα & Μπάνιο
    50ml+70ml+75ml+20ml

    27,50 €

    12,79 € / 100ml

    3
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Σετ Ταξιδιού
    50 ml + 125 g + 70 ml

    19,50 €

    15,60 € / 100g

    5
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Συσκευασία δώρου Μ Σώμα & Μπάνιο
    THE RITUAL OF KARMA MEDIUM GIFT SET

    37,50 €

    6,82 € / 100ml

    3
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Κρέμα σώματος
    220 ml

    25,50 €

    11,59 € / 100ml

    65
  • Exclusive

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αστραφτερό mist για το σώμα
    150 ml

    18,50 €

    12,33 € / 100ml

    45
  • Exclusive

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Λάδι Ντους
    200ml

    9,95 €

    4,97 € / 100ml

    25
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Ενυδατική Μους για το Σώμα
    150 ml

    13,95 €

    9,30 € / 100ml

    41
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Συσκευασία δώρου L Σώμα & Μπάνιο
    THE RITUAL OF SAKURA LARGE GIFT SET

    61,50 €

    8,66 € / 100ml

    4
  • 16,95 €

    5,65 € / 100g

    7

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Rituals

    Rituals Homme

    Σετ Ταξιδιού
    50 ml+50 ml+70 ml

    18,95 €

    27,07 € / 100ml

    10
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Ενυδατικός αφρός σώματος
    150 ml

    14,50 €

    9,67 € / 100ml

    50
  • Exclusive

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Αρωματικό mist για Μαλλιά και Σώμα
    50ml

    22,95 €

    45,90 € / 100g

    24
  • Rituals

    Rituals Men

    Συσκευασία δώρου Μ Σώμα & Μπάνιο
    RITUALS HOMME MEDIUM GIFT SET

    37,50 €

    9,15 € / 100ml

    1
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Φυσικό Αποσμητικό
    RITUAL OF SAKURA ANTI-PERSPIRANT SPRAY

    10,95 €

    7,30 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Diffuser αρώματος
    250 ml

    30,95 €

    17
  • 25,50 €

    11,59 € / 100ml

    8

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 106

Ποια είναι η προέλευση της Rituals;


Η ιστορία της Rituals ξεκινά πριν 25+ χρόνια, όταν μια παρέα φίλων αποφάσισε να μετατρέψει τις καθημερινές ρουτίνες σε στιγμές με νόημα. Στόχος: όχι μόνο να νιώθουμε όμορφοι, αλλά και καλά! Συνδυάζοντας την πολυτέλεια της προσωπικής περιποίησης με την ανατολίτικη φιλοσοφία της ευεξίας. Από body scrub και κρέμες σώματος μέχρι αρωματικά χώρου και κεριά, τα προϊόντα είναι εμπνευσμένα από αρχαία βότανα κι ανατολικές παραδόσεις ευεξίας. Οι δημοφιλείς σειρές, όπως The Ritual of Sakura, The Ritual of Karma και The Ritual of Ayurveda καλύπτουν κάθε ανάγκη, από αναζωογόνηση μέχρι χαλάρωση και πνευματική ισορροπία. Στα Sephora θα βρείτε μεγάλη ποικιλία σε προϊόντα Rituals για περιποίηση σώματος & σετ μπάνιου για μια μοναδική εμπειρία αισθήσεων.

Είναι τα προϊόντα Rituals επαναγεμιζόμενα;


Πολλά προϊόντα Rituals είναι refillable, όπως κρέμες σώματος, αρωματικά sticks και αρωματικά αυτοκινήτου. Έτσι, φροντίζετε τον εαυτό σας και το περιβάλλον. Τα γυάλινα μπουκάλια είναι ανακυκλώσιμα και τα eco-refills φτιαγμένα από ανακυκλωμένα υλικά.

Για παράδειγμα: name@example.com